07:45
Clicks148
Libor Halik
139
7.11.2021 na konci: Zapamatujte si, kdo Vás naočkoval, je to Váš vrah. Otevřená diskuze lékařů Všetečné otázky vs. upřímné odpovědi lékařů (promo 02-02) L: tito lékaři byli i na Letné 28.11.2021
Public domain
Марек
O. Libore velmi mne mrzí,že tv Gloria nespojuje,ale spíše rozděluje...alespoň tedy česká mutace,stala se jakousi karikaturou katolického ,křesťanského media. Moc smutné,ale dnes je takový svět. Vyzývám Vás a ostatní ke změně...k evangelizaci,k modlitbě. Prosím Vás o to tak jak o tom na mnohých místech mluví Panna Maria !!!
Libor Halik
Nárůst srdečních poruch o 118 % a nadměrný nárůst úmrtí o 40 % u mladých dospělých od doby, kdy byli očkováni vakcínou Covid-19. otevrisvoumysl.cz/…elych-od-doby-kdy-byli-ockovani-vakcinou-covid-19/
Libor Halik
Křesťan MUDr Bhakdi-lékaři očkující na Covid, jsou zločinci, oční lékaři nafoťte důkazy zločinů. Video 10min Toto si vypočujte nie Jarčusku,Mikasa,Čekana atď. a darebákov politiko…
Марек
Neberu...jsou zde jen antivaxeři.....
Trepifajksl
A co bys chtěl Mapku? Aby tam byli zaplacení podvodníci a udělal si názor průměrem ze lží a faktů???
nastub.cz/videos/watch/0f5d7bb7-55fa-4466-95fc-fbd14a927207
Марек
Faktem je ,že jsou v nemocnicích ve většině neočkovaní z těžkým průběhem kovidové infekce, a to nejsou prosím informace vyčtené, nýbrž informace z oddělení nemocnic. Věřte prosím svým lékařům. Myslím si,že nikdo ze zdravotníků,přetížených zdravotníků Vám nechce ublížit. A musím zde protestovat proti velmi nekalým praktikám některých našich spoluobčanů,kteří napadají lékaře,zdravotníky,ničí jim …More
Faktem je ,že jsou v nemocnicích ve většině neočkovaní z těžkým průběhem kovidové infekce, a to nejsou prosím informace vyčtené, nýbrž informace z oddělení nemocnic. Věřte prosím svým lékařům. Myslím si,že nikdo ze zdravotníků,přetížených zdravotníků Vám nechce ublížit. A musím zde protestovat proti velmi nekalým praktikám některých našich spoluobčanů,kteří napadají lékaře,zdravotníky,ničí jim zaparkované automobily,vyřvávají před jejich domy..... stylem ...pojď ven ...rozdáme si to. Velmi mi to připomíná praktiky z doby nejtvrdšího kubánského komunistického režimu !!!
Марек
" Zapamatujte si, kdo Vás naočkoval, je to Váš vrah." Myslím si ,že už tato věta je vyzýváním k trestnému činu ??? Pracuji jako zdravotník v takové profesi, že mi nepřísluší někoho očkovat ,ale tato slova se mne dotýkají a musím hájit všechny kolegy ,kteří tak činí. Měli byste tato drsná slova vzít zpět !!!!
Libor Halik
Sám jsem si všiml, že televize lžou, když do kolonky neočovaní ležící v ČR nemocnicích dávají 1x očkované a i 2x očkované, pokud byli naočkováni před 14 dny. Lžou jako za Hitlera.
Libor Halik
Kdo Vás naočkoval (na Covid) je Váš vrah, řekl lékař. Je to logické. Nacističtí lékaři byli vrazi, stejně jako čeští Covid očkovači. Je-li ve vakcíně smrtící oxid či hydroxid grafenu a byl-li zavražděn chemik, který o tom informoval rakouské lékaře. Žádal rakouského kancléře, aby nevraždil vakcínami jako Hitler, a byl 23.11.2021 zabit
Марек
Media...o.Libore ,řekl jsem Vám v telefonu,že mám info od spolužáků,od svých příbuzných,kteří jsou profizdravotníci. LÉKAŘI NEJSOU VRAZI !!! SESTŘIČKY NEJSOU VRAZI !!!!
Марек
PROSÍM O MODLITBU ZA POKOJ VE SPOLEČNOSTI,ZA POKOJ V CÍRKVI........všechny zde přítomné...modlete se,modlete se,modlete se !!!!
One more comment from Марек
Trepifajksl
Mapku lžeš. Na stávce lékařů vystoupil personál z kovidového oddělení a potvrdil, že 8 z 10 lidí na JIP jsou plně očkovaní. Video je k dispozici.
Osobně znám kolem sebe mnoho očkovaných, kteří mají po vakcíně velké problémy.
Trestný čin je to, co dělá vláda a patolízalští zdravotníci, nikoliv obrana proti tomu.
Марек
Covid z jiné strany...zamyslete se!!!! Marián Kuffa : O korona víruse ( Covid 19 ) - YouTube
Марек
TF nenapadej mne...mám přímé info od očitých svědků. Nevím jaké úmysly měli antivaxeři na stávce,v každém případě jsou tito minoritou mezi zdravotníky............
Trepifajksl
Mám rovněž přímé info, píšeš blbosti Mapku.
Opravdu ti nevadí všechny ty podvody? Kdy i ministra zdravotnictví v jeho fake news musí opravovat primář dané nemocnice.
Minorita byla vždy v odboji, většina vždy kolaborovala. Tak to je v dějinách vždy od počátku. Takže tímto argumentovat je scestné.
Trepifajksl
OČKOVÁNÍ proti prasečí chřipce H1N1. Vedlejší účinek této látky narkolepsie, tedy zhruba 40x za den upadnete do hlubokého spánku. U nás tím trpí například Schwarzenberg... Každopádně můžete zapomenout například na řidičák a jste defacto nepoužitelní skoro pro všechno... Problém se objevil zejména u očkovaných dětí a to každé 8 dítě!! Víte kdy na tyhle vedlejší účinky přišli? Za 5 LET!!! ANO 5 …More
OČKOVÁNÍ proti prasečí chřipce H1N1. Vedlejší účinek této látky narkolepsie, tedy zhruba 40x za den upadnete do hlubokého spánku. U nás tím trpí například Schwarzenberg... Každopádně můžete zapomenout například na řidičák a jste defacto nepoužitelní skoro pro všechno... Problém se objevil zejména u očkovaných dětí a to každé 8 dítě!! Víte kdy na tyhle vedlejší účinky přišli? Za 5 LET!!! ANO 5 LET!! Takže díky za to, že náš prezident lékařské komory v té době ještě byl pro, aby jsme ze sebe nedělali pokusná zvířata.
Марек
TF ty seš nějak moc chytrej....budeš asi profesor :)
Trepifajksl
Indigo :-)
Trepifajksl
Psychiatrická nemocnice Kroměříž 53 neočkovaných, 4 zčásti očkovaní, 55 dokončená vakcinace.

Psychiatric. nemocnice Havl. Brod 1 neočkovaný, 1 zčásti očkovaný, 4 dokončená vakcinace.

Psychiatric. nemocnice Bohnice 33 neočkovaných, 5 zčásti očkovaní, 34 dokončená vakcinace, 5 doplňující dávka.

Nemocnice na Bulovce 79 neočkovaných, 5 zčásti očkovaní, 73 dokončená vakcinace, 11 doplňující dávka.…More
Psychiatrická nemocnice Kroměříž 53 neočkovaných, 4 zčásti očkovaní, 55 dokončená vakcinace.

Psychiatric. nemocnice Havl. Brod 1 neočkovaný, 1 zčásti očkovaný, 4 dokončená vakcinace.

Psychiatric. nemocnice Bohnice 33 neočkovaných, 5 zčásti očkovaní, 34 dokončená vakcinace, 5 doplňující dávka.

Nemocnice na Bulovce 79 neočkovaných, 5 zčásti očkovaní, 73 dokončená vakcinace, 11 doplňující dávka.

FN Motol 48 neočkovaných, 3 zčásti očkovaní, 58 dokončená vakcinace, 5 doplňující dávka.

FN Plzeň 78 neočkovaných, 4 zčásti očkovaní, 60 dokončená vakcinace, 16 doplňující dávka (!).

FN Hradec Králové 55 neočkovaných, 3 zčásti očkovaní, 45 dokončená vakcinace, 4 po doplň. dávce.

Nemocnice Bílovec 8 neočkovaných, 2 zčásti očkovaní, 13 dokončená vakcinace, 1 dopl. dávka.

Odbor. léč. ústav Žamberk 10 neočkovaných, 1 zčásti očk., 18 dokonč. vakcinace, 2 po dopl. dávce.

Kongregace milosrd. sester 4 neočkovaní, 1 zčásti očk., 10 dokončená vakcinace.

Prostě v mnoha těchto zařízeních převažují ti plně očkovaní, navíc i s dopl. dávkou. V dalších je skóre v podstatě vyrovnané (očkovaní a neočkovaní si nemají co vzájemně vyčítat).

Např. FN Králov. Vinohrady 62 neočkov., 5 zčásti očk., 57 dokonč. vakcinace, 4 dopl. dávka.

FN Ostrava 79 neočkv., 6 zčásti očk., 53 dokonč. vakcinace, 5 dopl. dávka.

U sv. Anny 52 neočkov., 1 zčásti očk., 42 dokončená vakcinace, 3 po dopl. dávce.

LDN Horažďovice 17 neočkov., 1 zčásti očk., 27 dokončená vakcinace.

Nemocnice Tábor 35 neočkovaných, 3 zčásti očkov., 46 dokončená vakcinace, 4 po dopl. dávce.

VFN Praha 30 neočkovaných, 37 dokončená vakcinace, 4 po doplň. dávce.
github.com/HlidacStatu/UZIS_COVID_DATA
2 more comments from Trepifajksl
Trepifajksl
Vidím to všude kolem sebe, jak očkované kosí chřipka. Už i učitelka řekla, že učí na mnoha místech jen neočkovaní. A nejen ze svého okolí, ale už i v rodině. Šváru, který nám vyčítal, že nejsme očkovaní, a byl neustále vystrašený, sejmula těžká chřipka po třetí dávce a tu ruku, do které to dostal, nemůže vůbec zvednout.
Trepifajksl
Anglická UKHSA (United Kingdom Health Security Agency) vydala aktuální statistiky ve vztahu ke Covidu a jeho dopadům na očkované a neočkované osoby za kalendářní týdny 43-46.
Z těchto dat vyplývá, že OČKOVANÍ tvoří:
- 61% všech pozitivních případů
- 66% všech hospitalizovaných pacientů
- 81% všech úmrtí (!!!)
Ano, 4 z 5 lidí, kteří zemřeli ve Velké Británii na covid v posledních 4 týdnech, byli …More
Anglická UKHSA (United Kingdom Health Security Agency) vydala aktuální statistiky ve vztahu ke Covidu a jeho dopadům na očkované a neočkované osoby za kalendářní týdny 43-46.
Z těchto dat vyplývá, že OČKOVANÍ tvoří:
- 61% všech pozitivních případů
- 66% všech hospitalizovaných pacientů
- 81% všech úmrtí (!!!)
Ano, 4 z 5 lidí, kteří zemřeli ve Velké Británii na covid v posledních 4 týdnech, byli očkovaní.
S ohledem na to, že proočkovanost v této zemi činí cca 70% (v dospělé populaci je to samozřejmě o něco více), padla i poslední hradba argumentační nouze fanatických zastánců vakcinace, jakožto jediného možného východiska ze současného stavu - ano ve Velké Británii umírá na covid větší procento očkovaných lidí, než činí míra tamní proočkovanosti.
A to bohužel není vše.
Z publikovaných dat za období 30.08-20.11. plyne to, že:
- poměr úmrtí vůči hospitalizacím (tedy kolik procent z hospitalizovaných s covidem zemře) činí u neočkovaných 21%
- poměr úmrtí vůči hospitalizacím u očkovaných činí 48,88% (!!!)
Tedy pokud se dostanete do nemocnice jakožto očkovaný, máte o 130% vyšší pravděpodobnost úmrtí, než pokud jste neočkovaný!
Efektivita vakcinace pak nadto klesá s postupujícím časem, a to poměrně dramaticky. Z přiloženého grafu můžete vidět, že už dnes je s výjimkou věkových skupin "méně než 18" a "18-29" efektivita vakcíny u VŠECH věkových skupin nižší než nula - tedy pokud se nakazíte, máte vyšší pravděpodobnost úmrtí jako očkovaný, než jako neočkovaný.
Zajímavé je také vysvětlení, proč se tomu tak děje. V předmětném UKHSA Vaccine Surveillance reportu naleznete malým písmem ve vysvětlivkách tento nenápadný text:
"Recent health observations UKHSA surveillance data that the N antibody level appear to be lower in individuals who acquire infection following 2 doses of vaccination"
Tahle větička ve volném překladu znamená, že plně vakcinované osoby mají ve své krvi méně "N protilátek" než nevakcinovaní lidé.
K tomu je ovšem třeba další vysvětlení. SARS CoV-2 má 4 základní strukturální proteiny: N (nucleocapsid), S (spike), M (membrane) E (envelope). Zatímco obecná imunita nevakcinovaného člověka produkuje jak protilátky N, tak i S, specifická imunita získaná vakcínou produkuje pouze protilátky S (spike), avšak snižuje schopnost organismu vytvářet N protilátky, které atakují nucleocapsid protein, který je samotným jádrem viru.
Zjednodušeně řečeno - vakcína vám přepíše váš přirozený imunitní systém, který pak není schopen zaútočit na jádro viru.
Samozřejmě už teď je zřejmé, že po další mutaci (omicron je již všude označován jako "vaccine resistant") to bude se situací očkovaných ještě horší.
Nu a s ohledem na to, že Velká Británie očkovala společně s Izraelem jako první, tak je zřejmé, že nám ukazuje, kam směřuje budoucí vývoj v dalších zemích včetně ČR.
Ale samozřejmě už teď vám mohu prozradit tajemství - až tahle situace u nás nastane, tak za to bude moct omicron a nezodpovědnost těch, co se nenechali naočkovat!
Adriána Mikulová shares this
9