Clicks1.4K
Libor Halik
8

Bůh nás vysvobodí, když shoří New York ve 3. světové válce!

Jako všude na světě je tu Coviddiktatura bankéřů FED a Black Rock z New Yorku. Viz Zjevení sv. ap. Jana 17,1-6 a 15-18 i celá 18.kap.

(New York je u moře - jako ve Zjevení 18.kap.)
70% všech USA vojáků už bylo povinně očkováno SMRTÍCÍMI injekcemi. A zatím centrální bankéři a lidé z BlackRock (firma, která je jedna ze dvou, které vlastní prakticky všecky světové korporace) se stěhují do vysokých pozic v USA vládě. Takže to vypadá jako nenápadný státní převrat. (L: i dle proroctví armády Ruska a Číny dobijí USA) O hladomoru v Evropě až po 3. světové válce prorokoval blahoslavený Bronislaw Markiewicz! Před 3. světovou válkou o hladomoru v některých lokacích Číny, Ruska, Afriky prorokoval David Wilkerson r.1973. Neprorokoval o hladomoru v EU před válkou. Myslím, že 3. světová válka s Ruskem začne až koncem r.2023, či počátkem r.2024 (viz ruský mnich Ábel a řecký Kalaidos). Avšak občanská válka ve Francii může začít dříve, možná už v listopadu 2021, ale nevím to, protože datum, kdy přesně začnou občanské války v EU a možná i na Slovensku, jsem (pokud si pamatuji) zatím v žádném proroctví nikde nenašel. Dle předpovědi sv. Serafíma Sarovského budou za vlády sv. cara po 3. světové válce všichni bezbožní biskupi v Rusku popraveni, protože se neodpustitelně rouhali Duchu Svatému. Kromě mnoha dalšího zla a falšování, protože 8.7.2021 Ruská pravoslavná církev (tj. biskupové) ústy Jidášovského metropolity Hilariona, mluvčího ruské pravoslavné církve pro vnější vztahy, podpořila moskevského starostu, který navzdory oficiálně deklarované dobrovolnosti očkování na celonárodní úrovni, nařídil povinné očkování pro všechny státní/městské zaměstnance dle zprávy: ceskavec.com/…a-cirkve-odmitat-vakcinu-proti-koronaviru-je-hrich Přitom se ví, že magnety se dávají do lidských těl všemi Covid vakcínami, těmi západními, ruskými i čínskými. Je to součást příprav na blížící se celosvětovou robotizaci, na zotročení člověka, aby se nemohl vůbec rozmnožovat a aby otročil v budoucnu jen satanu zlu.
Public domain
Libor Halik
Dle proroctví ctihodného Josifa Vatopedského zemře během 3. světové války 600 až 700 milionů všech vojáků světa. Možná zemřou i následkem předchozího očkování podobně jako zemřeli USA vojáci po očkování na španělskou chřipku r.1918. Válka má skončit do konce r.2024, kdy nastoupí v Rusku sv. car dle mnicha Ábela.
Libor Halik
Obyvatelé i představení New Yorku dostali varovné znamení 11.9.2001. Tehdy naprostá většina, díky milosrdenství Božímu přežila exploze zatím jen 2 (ve skutečnosti 3) mrakodrapů, ale pokání nečinila. New York je r.2021 ještě víc sodomským a satanským než r.2001. Biblické Ninive v Jonášově době pokání činilo - všichni obyvatelé od nejvyšších po nejnižší. Pro @TerezaK
TerezaK
no jo, ale někteří se tam třeba museli přistěhovat...?
TerezaK
To může napsat človíček, který nemá žádné známe v New Yorku a celý New York se mu scvrkl jen na sídlo covid bankéřů. ;-/ ;-) Jak by se mu líbilo, kdyby se takto psalo o jeho rodném městě...?
Josef Arimati
Nikde se neuvádí, že jsou všichni v New Yorku zkažení. Známý je ale fakt, že čím větší město, tím větší podíl zkažených lidí. Tito lidé jsou přitahováni bezbožnou městskou kulturou, velkými korporacemi, které takové lidi upřednostňují.
Laco Bajzo
Boh vás vyslobodí po zničení New Yorku? :) :) :)
Všetci dnešní "kresťania" chcú byť zachránení Ježišom tu na tomto svete a chcú ,aby tu zlo bolo porazené a aby bolo dobre :)
Neuveriteľné :)
youtube.com/watch?v=C6QBbgc0JOs
Svata Morava
V pravoslaví jdou také pěkně po sobě, když je někdo pravověrný a pravdivý. Tak se ho snaží sežrat a vypudit, dodatečně dehonestovat a pomluvit, jak je to nyní zvykem. Napr. ukončit pracovni pusobeni pro nadbytecnost, důvod se vzdy najde...To je jako pohrdat samotnym Panem Jezisem Kristem a vylucovat ho. To je daleko horsi nez znesvecovat neco posvatneho, posvatne nezive predmety... Nekdy podle …More
V pravoslaví jdou také pěkně po sobě, když je někdo pravověrný a pravdivý. Tak se ho snaží sežrat a vypudit, dodatečně dehonestovat a pomluvit, jak je to nyní zvykem. Napr. ukončit pracovni pusobeni pro nadbytecnost, důvod se vzdy najde...To je jako pohrdat samotnym Panem Jezisem Kristem a vylucovat ho. To je daleko horsi nez znesvecovat neco posvatneho, posvatne nezive predmety... Nekdy podle pripodobneni: kdyz se psy perou o starou kost(o nejakou faru nebo farnost, ktera treba ani nestoji za to, ale závist mezi duchovnimi bývá veliká).