Libor Halik
Dle proroctví ctihodného Josifa Vatopedského zemře během 3. světové války 600 až 700 milionů všech vojáků světa. Možná zemřou i následkem předchozího očkování podobně jako zemřeli USA vojáci po očkování na španělskou chřipku r.1918. Válka má skončit do konce r.2024, kdy nastoupí v Rusku sv. car dle mnicha Ábela.
Libor Halik
Obyvatelé i představení New Yorku dostali varovné znamení 11.9.2001. Tehdy naprostá většina, díky milosrdenství Božímu přežila exploze zatím jen 2 (ve skutečnosti 3) mrakodrapů, ale pokání nečinila. New York je r.2021 ještě víc sodomským a satanským než r.2001. Biblické Ninive v Jonášově době pokání činilo - všichni obyvatelé od nejvyšších po nejnižší. Pro @TerezaK
TerezaK
no jo, ale někteří se tam třeba museli přistěhovat...?
TerezaK
To může napsat človíček, který nemá žádné známe v New Yorku a celý New York se mu scvrkl jen na sídlo covid bankéřů. ;-/ ;-) Jak by se mu líbilo, kdyby se takto psalo o jeho rodném městě...?
Josef Arimati
Nikde se neuvádí, že jsou všichni v New Yorku zkažení. Známý je ale fakt, že čím větší město, tím větší podíl zkažených lidí. Tito lidé jsou přitahováni bezbožnou městskou kulturou, velkými korporacemi, které takové lidi upřednostňují.
Laco Bajzo
Boh vás vyslobodí po zničení New Yorku? :) :) :)
Všetci dnešní "kresťania" chcú byť zachránení Ježišom tu na tomto svete a chcú ,aby tu zlo bolo porazené a aby bolo dobre :)
Neuveriteľné :)
youtube.com/watch?v=C6QBbgc0JOs
Svata Morava
V pravoslaví jdou také pěkně po sobě, když je někdo pravověrný a pravdivý. Tak se ho snaží sežrat a vypudit, dodatečně dehonestovat a pomluvit, jak je to nyní zvykem. Napr. ukončit pracovni pusobeni pro nadbytecnost, důvod se vzdy najde...To je jako pohrdat samotnym Panem Jezisem Kristem a vylucovat ho. To je daleko horsi nez znesvecovat neco posvatneho, posvatne nezive predmety... Nekdy podle …More
V pravoslaví jdou také pěkně po sobě, když je někdo pravověrný a pravdivý. Tak se ho snaží sežrat a vypudit, dodatečně dehonestovat a pomluvit, jak je to nyní zvykem. Napr. ukončit pracovni pusobeni pro nadbytecnost, důvod se vzdy najde...To je jako pohrdat samotnym Panem Jezisem Kristem a vylucovat ho. To je daleko horsi nez znesvecovat neco posvatneho, posvatne nezive predmety... Nekdy podle pripodobneni: kdyz se psy perou o starou kost(o nejakou faru nebo farnost, ktera treba ani nestoji za to, ale závist mezi duchovnimi bývá veliká).