CÓRKA MARYI
111.5K

JEZUS: Tym, którzy przestrzegają Bożych Praw, będzie się przypisywać cechy demoniczne i będą ścigani

JESUS: Those who follow the Laws of God will be demonised and sought out

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 25 listopada 2012 roku, godz. 18.45

Moja szczerze umiłowana córko, Moi uczniowie muszą zrozumieć, że próby, których doświadczają w Moje Imię, tylko uczynią ich silniejszymi.

Wy wszyscy, którzy podążacie za tymi świętymi Orędziami, nigdy nie możecie dopuścić, aby obaliły was ataki innych ludzi. Nawet jeśli tak się stanie, kiedy będą po was deptać, a potem kopać, podczas gdy będziecie leżeć bezbronni, wiedzcie, że Ja wtedy was podźwignę. Za każdym razem będziecie stawali się silniejsi, a potem wasz strach zmaleje.

Módlcie się za tych ludzi, gdyż to nie jest ich wina. Zwodziciel ich wykorzystuje, aby odłączyć was od tej Misji.

Muszę wam teraz powiedzieć, że Moje Miłosierdzie ogarnie wkrótce ludzkość niczym płomień ognia i obejmie duszę każdego człowieka. Kiedy tak się stanie, świat zostanie skierowany na spokojne wody. Tak wielu się nawróci i to jest dobre.

Ale antychryst nadejdzie jak burza w nocy i rozproszy to poczucie pokoju. Będzie zakłócał ludziom życie, choć z początku tego nie zauważą. Stanie się bardzo potężnym światowym przywódcą i nigdy nie wolno wam spojrzeć mu w oczy. Spuszczajcie wzrok. Złóżcie ufność we Mnie i módlcie się, aby ci, nad którymi on zapanuje, mogli zostać odkupieni.

Musicie się dobrze przygotować, podobnie jak w przypadku burzy, gdy wiecie, że ona nadchodzi. Nie pozostawiajcie żadnej części domu bez ochrony. Przygotujcie się na trudności. Osłońcie siebie i wasze rodziny przed niebezpieczeństwem. Ten człowiek otrzymał wiele mocy od bestii, musicie więc chronić siebie przed nim, bo inaczej doprowadzi on do splamienia waszych dusz. Jego niegodziwość będzie starannie ukryta przed wami, i będziecie mogli, jeśli nie jesteście przygotowani, wpaść w jego pułapkę.

Walka między dobrem i złem odbędzie się w tym samym czasie zarówno na ziemi, jak i poza nią. Problem tej wojny będzie polegał na tym, że ci, którzy będą stali po stronie antychrysta i fałszywego proroka, będą postrzegani jako czyniący wielkie dobro dla świata. Tym, którzy przestrzegają Bożych Praw, będzie się przypisywać cechy demoniczne i będą ścigani.

Powinniście zbiec właśnie do Mojego Schronienia. Każda kropla Mojej Krwi z Mojego Najświętszego Serca będzie wylewać się na was, aby was chronić.

Nigdy nie czujcie się rozczarowani. Nigdy nie czujcie się samotni. Połączyłem was wszystkich przez tę i inne misje. Wszyscy ci, którzy wypełniają polecenia, jakie daję poprzez wszystkich prawdziwych proroków i wizjonerów, pomogą na czas ocalić dusze miliardów.

Nawet dwadzieścia milionów was, dzięki waszej wytrwałości, próbom, cierpieniom i modlitwie może uratować większość ludzkości. To jest Moja obietnica wobec was.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się za wszystkich waszych braci i siostry. Bo zjednoczeni wszyscy staniemy się częścią Mojego Nowego Królestwa i wszystko będzie dobrze. Choć potrzeba jeszcze wykonania wielkiej pracy, aby nawrócić rodzaj ludzki, nie miejcie wątpliwości. Nie będzie to łatwe zadanie, ale moc i Łaski, które przyznam tej Misji, zapewnią, że Święta Wola Mojego Ojca będzie mogła zostać wypełniona w taki sposób, jak powinna.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…ie-sie-przypisywac-cechy-demoniczne-i-beda-scigani
CÓRKA MARYI
"Nawet dwadzieścia milionów was, dzięki waszej wytrwałości, próbom, cierpieniom i modlitwie może uratować większość ludzkości. To jest Moja obietnica wobec was.
Módlcie się, módlcie się, módlcie się za wszystkich waszych braci i siostry. Bo zjednoczeni wszyscy staniemy się częścią Mojego Nowego Królestwa i wszystko będzie dobrze. Choć potrzeba jeszcze wykonania wielkiej pracy, aby nawrócić rodzaj …More
"Nawet dwadzieścia milionów was, dzięki waszej wytrwałości, próbom, cierpieniom i modlitwie może uratować większość ludzkości. To jest Moja obietnica wobec was.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się za wszystkich waszych braci i siostry. Bo zjednoczeni wszyscy staniemy się częścią Mojego Nowego Królestwa i wszystko będzie dobrze. Choć potrzeba jeszcze wykonania wielkiej pracy, aby nawrócić rodzaj ludzki, nie miejcie wątpliwości. Nie będzie to łatwe zadanie, ale moc i Łaski, które przyznam tej Misji, zapewnią, że Święta Wola Mojego Ojca będzie mogła zostać wypełniona w taki sposób, jak powinna."