Clicks225

28.9.2019 policie Polska prosadila pochod sodomitů přes protesty občanů Lublinu

Libor Halik
1
POLSKO je nechráněné dodnes, protože nebylo zasvěceno arcibiskupem primasem Kristu jako králi, ač to bylo požadováno prorocky už od r.1939. Myslím, že LGBTQ sodomiti NEpřihrávají konzervativní a …More
POLSKO je nechráněné dodnes, protože nebylo zasvěceno arcibiskupem primasem Kristu jako králi, ač to bylo požadováno prorocky už od r.1939. Myslím, že LGBTQ sodomiti NEpřihrávají konzervativní a pravicové straně Právo a spravedlnost (PiS). Dle mého názoru slušní Poláci NEPŮJDOU k volbám 25.10.2019 vůbec a vyhraje proto PROHOMOSEXUÁLNÍ A PROKOMUNISTICKÁ STRANA. Poláci nejspíš přestali věřít dnes vládnoucímu PiSu, protože VIDÍ, že je NECHRÁNÍ před homosexuály. Ani během 4 let vlády PiS nezrušil potraty dětí s Downovým syndromem, ač to slíbili. Je předpovězeno mně neznámým autorem z r.1981, že Polsko zažije ještě 1x výjimečný vojenský stav podobný r.1981 a teprve potom přijde Polákům osvobození, dříve ne.
jezofiko
Polsko bolo zasvätené pannej Márii . Preto sa tam neudialo toľko monster procesov ako u nás v 50 tych rokoch. A okrem toho voľby vyhrala PIS, takže. Takže zdržať sa akýchkoĺvek predpovedí by bolo dobré.