Clicks2.6K
m.rekinek
3

NADCHODZI ZNAK BESTII - NAUKOWCY CHCĄ TATUOWAĆ DZIECI

Zaledwie kilka miesięcy przed ujawnieniem się koronawirusa z Wuhan (COVID-19) naukowcy z Massachusetts Institute of Technology (MIT) ogłosili ukończenie technologii tatuażu Mark of the Beast dla dzieci, która pozwoli im udowodnić swoje szczepienia.

Mikrochip, który można wszczepić bezpośrednio w skórę, został wyposażony w specjalny niewidzialny barwnik, który można wchłonąć za pomocą specjalnego filtra do telefonu komórkowego. Ten barwnik jest niewidoczny gołym okiem.

Ten barwnik, który utrzymuje się do pięciu lat, jest wykrywany za pomocą światła bliskiej podczerwieni oświetlającego skórę w miejscu wstrzyknięcia. Barwnik został już przetestowany na świniach i szczurach, a następnym krokiem jest prawdopodobnie wstrzyknięcie barwnika dzieciom.

Bill Gates, miliarder i eugenik, wezwał do tego w pierwszych dniach pandemii, sugerując, że cyfrowe „rejestry szczepień” dla wirusa powinny zawierać dane dotyczące wstrzyknięć ludzi.

„System – który nie był jeszcze testowany na dzieciach – pozwoliłby na szybki i łatwy dostęp do historii szczepień, uniknąłby ryzyka pomyłek w pisowni i tylko nieznacznie zwiększyłby koszty i ryzyko zabiegu” – informuje Scientific American, powołując się na badanie projekt opublikowany w czasopiśmie Science Translational Medicine.

Tatuaże w kropki kwantowe dopełniają system Znaku Bestii

Naukowcy zaangażowani w projekt twierdzą, że pomoże on krajom rozwijającym się osiągnąć lepsze wyniki zdrowotne u dzieci.

„Szczególnie w krajach rozwijających się, gdzie dokumentacja medyczna nie jest tak kompletna lub dostępna, korzystne może być posiadanie informacji medycznych bezpośrednio związanych z daną osobą” – powiedział Mark Prausnitz, profesor biotechnologii w Georgia Institute of Technology (Georgia Tech). niezaangażowani w badania.

„Myślę, że to bardzo ciekawy sposób na osiągnięcie tych celów”.

Osiąga również proroczy cel polegający na łączeniu informacji identyfikujących ludzi we wstrzyknięciu mikroczipa lub tatuażu, który można zeskanować w celu kupna i sprzedaży, uzyskania dostępu do zamkniętych budynków, prowadzenia samochodu i uczestniczenia w zajęciach towarzyskich.

Według bioinżynierów z MIT, Roberta Langera i Any Jaklenec, dzieciom najpierw nakłuwa się skórę z mikroigłami, aby wstrzyknąć im szczepionki. Następnie dowody wstrzyknięcia są zapisywane na innych elementach do wstrzykiwania.

Za pomocą prostego skanu nadgarstka, czoła lub innego miejsca, w które wstrzykiwane są te składniki, rząd może szybko zweryfikować, czy dziecko jest na bieżąco z harmonogramem szczepień, który obejmuje teraz szczepionkę przeciw grypie Fauci.

„Zespół zastosował technologię zwaną kropkami kwantowymi, maleńkimi kryształami półprzewodnikowymi, które odbijają światło i zostały pierwotnie opracowane do oznaczania komórek w badaniach” – informuje Scientific American. „Wykazano, że barwnik jest bezpieczny dla ludzi”.

Jak można się spodziewać, nie wszyscy zgadzają się z planem. Eksperci od prywatności wskazują na ryzyko związane z osobami chodzącymi z mikroczipami w swoich ciałach, które zawierają wszystkie ich dane osobowe.

„Różni ludzie i różne kultury prawdopodobnie inaczej będą myśleć o niewidzialnym tatuażu medycznym” – dodaje Prausnitz.

Fakt, że Fundacja Billa i Melindy Gates sfinansowała badania nad Znakiem Bestii nie jest żadnym zaskoczeniem. Zaczęło się od „bezpośredniej prośby” samego Gatesa, który twierdzi, że chce, aby mikroczipy w ludzkich ciałach „wyeliminowały choroby”.

„Jeśli nie mamy dobrych danych, wykorzenienie choroby jest naprawdę trudne” – dodał Jaklenec, popierając program Gatesa.

Dr Naomi Wolf

t.me/naomirwolf
Jadwiga Bob
lucyferyna...lucyferaza ... gen reporterowy i wiele innych ...
Listek
czy to horror?
Jadwiga Bob
niestety nie