Clicks444
Libor Halik
1

Přijďte na demonstraci 29.4.2021 před Poslaneckou sněmovnou ráno v 8.00 ve čtvrtek

To souvisí s plánovaným projednáváním návrhu zákona o tzv. "manželství pro všechny". Vzhledem k tomu, že Poslanecká sněmovna PČR zasedá pouze v polovičních počtech alipro.cz/…-poslancu-ma-rozhodovat-o-homosexualnich-svatbach/ (z důvodu covidových opatření) a párování nemusí odpovídat rozložení názorů na manželství, vážně hrozí, že tato agenda LGBT sněmovnou projde. Vyzývám proto k modlitbám a případně k účasti na demonstraci v 8:00 na Malostranském náměstí. To totiž sousedí s Poslaneckou sněmovnou. Od 9:00 budeme přenášet jednání a hlasování poslanců. Setrváme tak dlouho, jak bude trvat schůze. Klidně do 18:00, tak přijďte třeba i na chvilku.

Když se neozveme nyní, příště už nemusíme dostat šanci. Stát nesmí být aktérem kulturní revoluce, kdy bude dětem vzato právo na mámu a tátu. Stát nesmí ukončit instituci manželství tak, jak ji známe. Stát nesmí dovolit obchodovat s dětmi a podporovat pronajímání děloh a nakupování pohlavních buněk z ekonomicky slabých zemí.

To vše pokojnou cestou vzkážeme našim poslancům, kteří kolem nás půjdou do práce, kde o tomto budou hlasovat.
Bez vás nebudeme slyšet. Bez vás si nás nevšimnou. Bez vás to prostě nezvládneme. Pamatujete na vzkaz, který nám poslala francouzská předsedkyně organizace La Manif Pour Tous? Že i zdánlivě nevyhnutelné věci můžeme změnit? Ve Francii se to letos podařilo. A my uděláme vše proto, aby se to podařilo i u nás. Děláme to totiž pro naše děti.

Na Malostranském náměstí budeme mít velkou obrazovku, kde budeme promítat to, jak poslanci a poslankyně jednají a hlasují. Můžete si přinést transparenty, kde bude krátce napsáno, že děti potřebují mámu a tátu. A že stát nesmí podporovat obchod s dětmi.V bezprostředním okolí jsou lavičky, kde si mohou odpočinout senioři, těhotné ženy a uběhané děti. V blízkém okolí jsou i okénka s možností zakoupení občerstvení.

Součástí demonstrace budou i promluvy osobností veřejného života, které brání manželství - svazek muže a ženy.
Pořádá Aliance pro rodinu facebook.com/…že-a-ženy-a-proti-obchodu-s-dětmi/162200142477525/ a
Public domain