LUDZKOŚCI ZOSTAŁO TYLKO KILKA MIESIĘCY WOLNOŚCI. GLOBALIŚCI NIENAWIDZĄ CHRZEŚCIJAN.

Gospodarz podcastu Ben Armstrong ostrzegł swoich widzów, że ludzkości zostało tylko kilka miesięcy wolności .

Zacytował znanego autora, dr. Vernona Colemana, który w artykule z 29 czerwca na swojej osobistej stronie internetowej powiedział, że ludzkości zostało jeszcze sześć miesięcy wolności . „W kwietniu 2022 roku nakręciłem film, w którym przewidziałem, że zostało nam osiem miesięcy wolności. Trzymam się czasu” – napisał Coleman. „Mamy teraz sześć miesięcy – a to zabiera nas do Bożego Narodzenia 2022 r.”

Armstrong powiedział, że wierzy Colemanowi, ponieważ globaliści szybko przepychają swój program dotyczący rasy ludzkiej.
„Globaliści nie wierzą w wolność. Wierzą w niewolnictwo i zniewolenie wszystkich, o ile ci, którzy mają władzę, mają wolność od Boga” – powiedział

Armstrong podczas ostatniego odcinka „The Ben Armstrong Show”. (Powiązane: Elana Freeland mówi Danowi Happelowi: Globalne elity chcą, aby ludzie byli maszynami i niewolnikami – Brighteon.TV .)

Armstrong zwrócił uwagę, że globaliści naprawdę chcą państwa totalitarnego i nie lubią wolności. „Globaliści i tak zwani liberałowie kochają i podziwiają Chiny z powodu komunizmu” – powiedział.

Według Armstronga globaliści nienawidzą faktu, że ludzie wierzą w Boga.

„Wiara w Boga i Boże prawa oraz 10 przykazań Biblii i chrześcijaństwa sprawia, że drżą. Nie chcą wierzyć, że muszą stanąć przed Bogiem, kiedy mogą żyć samolubnie i żyć tak samolubnie, jak chcą. I chodzi o samolubstwo” – powiedział Armstrong.

„Chrześcijaństwo nauczy cię nie żyć jako osoba samolubna, ale stawiać innych przed sobą. Ale nie tak żyją globaliści. Żyją samolubnie i wiedzą, że nie żyją tak, jak Bóg nakazał ludziom żyć. Zatem dla nich wolność jest wolnością od Boga”.

Armstrong dodał, że globaliści chcą wykorzenić chrześcijan, ponieważ wierzący w Boga przypominają, że staną przed Bogiem podczas Dnia Sądu. Zauważył też, że poza wolnością od Boga, globaliści chcą wolności od chrześcijan i Słowa Bożego.

Armstrong stwierdził, że wolność od Boga zniewala ludzi grzechem, ponieważ grzech jest niewolą. „Wszystko, co jest anty-Bogiem, takie jak uzależnienie seksualne i homoseksualizm, zniewoli ludzi i tylko Bóg uwolni ludzi z takiej niewoli” – powiedział.

Gospodarz odtworzył klip wideo z Colemana, który powiedział, że Wielki Reset nie jest już tylko koszmarem i że ludzie już żyją w opresyjnym, restrykcyjnym i pełnym komunistycznym społeczeństwie, opartym na cyfrowej kontroli i szybko posuwającym się w kierunku całkowitego braku indywidualności i wolności.

W klipie Coleman wspomniał, że Wielki Reset jest znacznie dalej niż większość ludzi zdaje sobie sprawę, a wszystko, co wydarzyło się w ciągu ostatnich dwóch lat – od pandemii koronawirusa w Wuhan (COVID-19), sankcji wobec Rosji i kontrowersji transpłciowych – jest część planu prowadzącego świat do największej recesji od lat 30. XX wieku.

Nowy Porządek Świata już tu jest

Coleman powiedział, że Nowy Porządek Świata już istnieje i ludzie w nim żyją. Dodał, że w nadchodzących miesiącach będzie znacznie gorzej, ponieważ świat jest już w fazie zabijania Wielkiego Resetu.
Decyzje są podejmowane przez lub zgodnie z żądaniami małej grupy lobbystów i kultystów, którzy zostali zmanipulowani w celu reprezentowania interesów spiskowców.

Według Colemana, niektórzy ludzie nie spojrzeli na szerszy obraz i nie zdają sobie sprawy, że wszystkie złe rzeczy, które dzieją się w ciągu ostatnich kilku lat, są ze sobą powiązane. Zauważył, że pandemia COVID-19, histeria globalnego ocieplenia, zmanipulowana wojna z Rosją, celowe zniszczenie światowej gospodarki i inflacja są ze sobą powiązane.

„Ludzie byli naiwni, niekwestionowani i zbyt gotowi, by uwierzyć w to, co mówią im skorumpowane media głównego nurtu. A ci, którzy mówią prawdę o tym, co naprawdę się dzieje, byli demonizowani, kłamani, cenzurowani, tłumieni i skutecznie uciszani przez media głównego nurtu – zauważył.

Armstrong zwrócił uwagę, że system szkolny wyświadcza globalistom przysługę, „ucząc uczniów, jak mają prać mózgi i nie myśleć, ponieważ są eksperci, których powinni słuchać”.

Ale jest jeszcze czas. Wiele rzeczy może się wydarzyć przed Bożym Narodzeniem.

Jednak Armstrong zauważył, że ludzie muszą szybko zrozumieć, że istnieje zło i że są ludzie, którzy są zdolni do robienia najgorszych rzeczy, o których inni nawet by nie pomyśleli.

Śledź Globalism.news , aby uzyskać więcej informacji o globalistach.

The Ben Armstrong Show: Humanity has only a few months of freedom left
Izabela Sylwia
Może na jesień każą nam znowu nosić maski.
stanislawp
Wygląda na to że dzisiejszy wyrok Sądu Najwyższego w US pogrzebał plandemistów, Fauci, Gates i who
Walczyć o prawdę
Globaliści realizują plany masonerii nie bez udziału Watykanu. To są obecnie jakby ,,naczynia połączone,,. Prawda na dzień dzisiejszy to ,,towar reglamentowany,, także w obrębie decydentów Kościoła Katolickiego; albo się zgadzają, albo się lękają mówić ,,jak jest,,...
Anieobecny
Im szybciej, tym prędzej...