teologkatolicki.blogspot.com

Czy nieprzestrzeganie przepisów COVID-19 jest grzechem?

teologia katolicka Kościół pytania
predex
dakowski.pl/index.php
wymazu nie wzieli,zapomnieli a wynik pozytywnyMore
dakowski.pl/index.php

wymazu nie wzieli,zapomnieli a wynik pozytywny
predex
Wymaz został u mnie, a po 3 dniach otrzymałem telefon,
że wynik jest pozytywny.

Moszczenica Info w środę
Drodzy Czytelnicy, to co wyprawiają SANEPIDY przechodzi ludzkie pojęcie. Ostatni hit, o którym dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika brzmi następująco: - Szanowni Państwo, zaszło u mnie podejrzenie zarażenia koronawirusem, przyjechała karetka do pobrania wymazu i wszystko było by dobrze …More
Wymaz został u mnie, a po 3 dniach otrzymałem telefon,
że wynik jest pozytywny.

Moszczenica Info w środę
Drodzy Czytelnicy, to co wyprawiają SANEPIDY przechodzi ludzkie pojęcie. Ostatni hit, o którym dowiedzieliśmy się od naszego czytelnika brzmi następująco: - Szanowni Państwo, zaszło u mnie podejrzenie zarażenia koronawirusem, przyjechała karetka do pobrania wymazu i wszystko było by dobrze, gdyby nie fakt, że zapomnieli zabrać wymazu.
Oczywiście do Sanepidu nie szło się dodzwonić, ale po 3 dniach to ja otrzymałem telefon, z informacją że wynik jest pozytywny. Tylko jakim cudem, skoro wymaz został u mnie?

Ostatnio takich informacji pojawia się coraz więcej i bardzo dobrze. O takich rzeczach trzeba mówić głośno, bo wychodzi na to że niektóre instytucje nie mają pojęcia o tym co robią.
-----
W związku z licznymi pytaniami, pragniemy poinformować że nie chodzi tutaj o SANEPID w Gorlicach.
Zmieniony ( 07.08.2020. )
One more comment from predex
predex
ten grubas poniżej w czapie biskupa niech sie bardziej boi ignorowania przykazań Bożych, znieśli juz kilka , pamiętaj abys dzień św świecil ,zakaz do koscioła, nie bedziesz miał Bogów cudzych przede mnbą, a on ma koronasira jako Boga, nie zabijaj V przykazanie , chodzenie w masce z niedotlenieniem i kwasicą , oraz nie przyjmowanie komuni i dewocjonaliow np wody świeconej to jest zabiojanie nie …More
ten grubas poniżej w czapie biskupa niech sie bardziej boi ignorowania przykazań Bożych, znieśli juz kilka , pamiętaj abys dzień św świecil ,zakaz do koscioła, nie bedziesz miał Bogów cudzych przede mnbą, a on ma koronasira jako Boga, nie zabijaj V przykazanie , chodzenie w masce z niedotlenieniem i kwasicą , oraz nie przyjmowanie komuni i dewocjonaliow np wody świeconej to jest zabiojanie nie tylko cviala ale i ducha, ale skąd Biskup , tak ociężaly na ciele i umysle może o tym wiedzieć.

Kompletny koronaswir BISKUPI cha cha cha.

A o lodobojstwie szczepionkowym to wogole jeszcze chyba nie złyszal , a to jest dopiero łamanie 5 przykazania.
Szczepionkowe ludobójstwo prof Majewska, 3x nominowana do Nobla , jawyzszy dorobkiem naukowiec z Polski , chyba wie co mowi i pisze.

„Interesy i dobro jednostki powinny być stawiane ponad wyłącznym interesem nauki lub społeczeństwa” – Powszechna Deklaracja w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka UNESCO. Oznacza to, że nikt nie może być zmuszony do zaszczepienia, żeby chronić innych!

Biskupi i episkopaty jako narzedzie lodobójstwa i sataniuzmu , jak wam sie to widzi.
olek19801
Ks.Isakowicz-Zalewski wielce zasłużony ale z tym stwierdzeniem o masce stawia się po stronie zwolenników namordników. Niestety kapłanowi brakuje wiedzy. Szkoda, że nie dostrzega problemów ludzi, którzy się duszą w tych kneblach. Jednak najbardziej szokuje jego zgoda na zasłanianie twarzy przez wiernych w kościele. Drogi księże, proszę sprawdzić statystykę umieralności w Polsce. A co z wiarą w …More
Ks.Isakowicz-Zalewski wielce zasłużony ale z tym stwierdzeniem o masce stawia się po stronie zwolenników namordników. Niestety kapłanowi brakuje wiedzy. Szkoda, że nie dostrzega problemów ludzi, którzy się duszą w tych kneblach. Jednak najbardziej szokuje jego zgoda na zasłanianie twarzy przez wiernych w kościele. Drogi księże, proszę sprawdzić statystykę umieralności w Polsce. A co z wiarą w Jezusa Chrystusa? Dlaczego ksiądz podważa moc Zbawiciela bojąc się zarażania wirusem? GDZIE WASZA NIEZŁOMNA WIARA, KAPŁANI! Coście uczynili z żywym i prawdziwym Bogiem???