Clicks1.6K
m.rekinek
6

Dość ideologii LGBT na KUL! Dość skandali ks. Wierzbickiego!

Są takie chwile, gdy nie można milczeć, bo milczenie jest formą przyzwolenia na zło, które dzieje się wokół nas.

Ta sprawa jest szokująca...!

Już od wielu lat na katolickiej uczelni jako kierownik katedry etyki wykłada osoba, która swoim działaniem niszczy Kościół i promuje ideologię LGBT!

Z pewnością domyśla się Pan, o kim piszę... Oczywiście o ks. prof. Alfredzie Wierzbickim, pracowniku naukowym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. To przerażające, że kolejne roczniki studentów uczy i formuje wykładowca jawnie wspierający polityczny ruch homoseksualny!

W ubiegłym miesiącu ks. Wierzbicki poręczył za znajdującego się wówczas w areszcie Michała Sz., pseudonim Margot. Wypowiadając się o aresztancie wykładowca KUL używał formy ona, choć Michał Sz. jest mężczyzną. W ten sposób wsparł ideologię gender, w myśl której płeć nie jest zjawiskiem biologicznym, wrodzonym i niezmiennym, ale konstruktem, który każdy może sobie wybrać i samodzielnie określić. Kierownik Katedry Etyki na katolickiej uczelni uległ neomarksistowskiej wizji świata i przyjął ją jako swoją.

Szanowny Panie!

Nie pierwszy raz ks. Wierzbicki w swojej działalności oswaja społeczeństwo z postulatami skrajnej lewicy i pomaga przyzwyczajać Polaków do najbardziej radykalnych pomysłów. Już kilka lat temu w wywiadzie dla Gazety Wyborczej (sic!) nazwał Matkę Bożą matką gender. Popierał także ratyfikowanie przez Polskę Konwencji Stambulskiej i wzywał Kościół do tego, aby zaakceptował ten groźny ideologiczny dokument.

To jedno z moich największych marzeń o Kościele: żeby nie bał się być współczesny - mówił w jednym z wywiadów ks. Wierzbicki.

Z kolei na antenie TVN24 postulował włączanie środowiska LGBT do Kościoła. Krytykował Abp. Marka Jędraszewskiego, a jego słowa o tęczowej zarazie określał mianem sprzecznych z katechizmem.

Widać więc, że lubelski etyk został dyżurnym autorytetem mediów wrogich wobec Kościoła. Gości w nich nie po to, aby nauki katolickiej bronić, ale po to, aby ją stopniowo rozmywać i coraz bardziej wypaczać.

Jakie wartości może przekazać swoim studentom?

Z jakiej przyczyny wciąż wykłada w murach uniwersytetu, który ma w nazwie słowo katolicki?

Dlaczegorektor KUL ks. prof. dr hab. Mirosław Kalinowski na to wszystko pozwala???

Od wczoraj po Lublinie jeździ przyczepa z banerem informującym, że domagamy się zwolnienia ks. Wierzbickiego z KUL. Wczoraj była ona obiektem dużego zainteresowania ze strony mediów, dzięki temu jej zdjęcia obiegły całą Polskę. Będzie jeździła tak długo, aż wszyscy w mieście dowiedzą się, że KUL zatrudnia promotora gender.

Przygotowaliśmy także petycję, w której domagamy się odsunięcia ks. Wierzbickiego od pracy ze studentami i usunięcia go z uczelni. Stoimy na stanowisku, że działalność księdza jest szkodliwa zarówno dla społeczności uczelni, jak i dla jej renomy. Bronimy dobrego imienia KUL, bronimy studentów tej uczelni, aby mogli kształcić się i wychowywać do służby Bogu i Ojczyźnie w duchu wartości katolickich, poznając prawdziwą naukę Kościoła, a nie wypaczające ją interpretacje.

Proszę Pana o złożenie podpisu pod tą ważną petycją.
Jest ona umieszczona pod linkiem:

twojepetycje.pl/…ks-prof-alfreda-wierzbickiego/.

Po podpisaniu proszę przesłać ją wszystkim, którzy mogą chcieć wesprzeć walkę o utrzymanie katolickiego charakteru KUL.

Nasza bierność w tej sprawie będzie oznaczała, że milcząco zgadzamy się na skandale, jakich dopuszcza się ks. Wierzbicki.

Przed stu laty włoski komunista Antonio Gramsci rzucił hasło długiego marszu przez instytucje. Po latach widzimy, że skrajna lewica dociera nawet na katolickie uniwersytety. Stanowczo musimy zapobiec zawłaszczaniu kolejnych dziedzin życia przez lobbystów neomarksizmu. Dlatego domagajmy się od rektora KUL usunięcia z grona wykładowców osoby, która promuje homoideologię.

Serdecznie pozdrawiam!

Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Inicjatywa #StopLGBT
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl
Cecylia Brzostek
APEL‼‼
siepomaga.pl/drugi-milion-dla-ksawcia
OSTATNIE 2⃣DNI ZBIÓRKI 😭
PONAD 8 MILIONÓW DO ZEBRANIA😭
MUSIMY TERAZ DOTRZEĆ Z TYM APELEM DO MILIONÓW LUDZI❤MUSIMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ 🙏
BŁAGAMY ZAWALCZCIE Z NAMI O KSAWEREGO 🙏
TYLKO DZIĘKI NAM MOŻE ON WYKORZYSTAĆ SWOJĄ OSTATNIĄ SZANSĘ I POKONAĆ SMA❤
POMÓŻMY URATOWAĆ TO DZIECIĄTKO
👇👇👇👇👇👇👇👇👇More
APEL‼‼
siepomaga.pl/drugi-milion-dla-ksawcia
OSTATNIE 2⃣DNI ZBIÓRKI 😭
PONAD 8 MILIONÓW DO ZEBRANIA😭
MUSIMY TERAZ DOTRZEĆ Z TYM APELEM DO MILIONÓW LUDZI❤MUSIMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ 🙏
BŁAGAMY ZAWALCZCIE Z NAMI O KSAWEREGO 🙏
TYLKO DZIĘKI NAM MOŻE ON WYKORZYSTAĆ SWOJĄ OSTATNIĄ SZANSĘ I POKONAĆ SMA❤
POMÓŻMY URATOWAĆ TO DZIECIĄTKO
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
siepomaga.pl/drugi-milion-dla-ksawcia
MementoMori+++
Stowarzyszenie Roty Marszu Niepodległości
Zbiera na media niezależne , na nowe studio śląsk . Coraz więcej niezależnych,katolickich, patriotycznych mediów jest blokowane jak choćby wrealu24

zrzutka.pl/2s864n
Weronika....S
Diabeł potrzebuje też swoich adwokatów. W ,,ostatnim czasie,, jest ich wysyp. Bardzo łatwo ich rozróżnić, bowiem głoszą naukę opozycyjną do Pisma Świętego, tradycyjnej nauki Kościoła Katolickiego i ogólnych norm moralnych, etycznych i estetycznych, potwierdzonych historią cywilizacji.
rokodisko
prof. Michał Bilewicz: "Nie rozumiem oburzonych zachowaniem Margot. Chciałbym żyć w kraju, w którym młodzież może sobie obrażać symbole, profanować pomniki i zniesławiać ministrów." (To nie mieści się w żadnej kategorii głupoty. Ten ktoś chyba nie zna nawet znaczenia słów które w jego tekście podkreśliłem. A za to co powiedział jako profesor UW cała "uczelnia" powinna być zamknięta lub nawet …More
prof. Michał Bilewicz: "Nie rozumiem oburzonych zachowaniem Margot. Chciałbym żyć w kraju, w którym młodzież może sobie obrażać symbole, profanować pomniki i zniesławiać ministrów." (To nie mieści się w żadnej kategorii głupoty. Ten ktoś chyba nie zna nawet znaczenia słów które w jego tekście podkreśliłem. A za to co powiedział jako profesor UW cała "uczelnia" powinna być zamknięta lub nawet wyburzona) Tak zrobił by każdy Polak.
MementoMori+++
Genderyści których założycielem był pedofil, środowiska lgbt którzy zwalczają wartości i wartości nie wyznają gdyż największą wartością jest dla nich zaprzeczenia wartości : zboczenia i kłamstwo . Powinno się ich traktować według ich własnego wyznawanego bezprawia które wyznają wobec innych . Lecz mają na razie zbyt dobrze z katolami którzy z powodu słów "miłuj nie przyjaciół" gardzą Bogiem i …More
Genderyści których założycielem był pedofil, środowiska lgbt którzy zwalczają wartości i wartości nie wyznają gdyż największą wartością jest dla nich zaprzeczenia wartości : zboczenia i kłamstwo . Powinno się ich traktować według ich własnego wyznawanego bezprawia które wyznają wobec innych . Lecz mają na razie zbyt dobrze z katolami którzy z powodu słów "miłuj nie przyjaciół" gardzą Bogiem i nie miłują Boga ze wszystkich sił, całego serca , z całej duszy pozwalając na te paskudne profanacje i wyszydzanie na ich marszach Matki Bożej i Boga. Rządzący pozbawili samoobrony katolików i wszelkich praw, gdyż sami chronią marsze i ich finansują
darek104
Generalnie, to beż zgody konkretnych biskupów nie byłoby wykładów z gender studies na KUL. Usunąć ten kierunek ze studiów, nie brać pieniążków z unii na ten cel i problem będzie można rozwiązać drodzy faryzeusze z Sanhedrynu. 🥴 🤑 🤑