Clicks2.6K
pl.news
2

Przestań myśleć! Ksiądz ścigany za krytykę świętych krów

Ojciec Paulo Antônio Mueller z Tapurah (Brazylia), skrytykował w homilii z 13 czerwca homoseksualnego dziennikarza potężnej telewizji Globo, która nie toleruje głosów sprzeciwu.

Dzień po homoseksualnym "Dniu Zakochanych" w Brazylii, Mueller przedstawił sprawy w odpowiedniej perspektywie, mówiąc, że "randki nie są takie, jak Globo pokazało w tym tygodniu: dwóch viados [po portugalsku "pedałów"], przepraszam, dwóch viados. Reporterka z małym viado zadzwoniła do Felipe, mówiąc: 'Przygotuj obiad, wracam do domu. Tęsknię za tobą, Felipe. Niedorzeczne" – zauważył Mueller.

Powołał się na Księgę Rodzaju, która pokazuje, jak Bóg "stworzył mężczyznę i kobietę", tworząc w ten sposób małżeństwo. Mueller przyznał, że "mogą nazywać związek dwóch viado i dwóch lesbijek jak chcą, ale nie małżeństwem", zauważając, że byłby to "brak szacunku wobec Boga, to świętokradztwo, to bluźnierstwo", ponieważ "małżeństwo jest czymś pięknym i godnym".

Nagranie wideo z homilii trafiło do sieci, dlatego prokuratorzy stanu Mato Grosso prowadzą śledztwo w sprawie tej krytyki jako "mowy nienawiści" na zlecenie oligarchów. Sąd Najwyższy Brazylii stwierdził niedawno, że krytyka homoseksualnej przywary powinna być traktowana jak akty "rasizmu", które Brazylia traktuje jako "przestępstwa".

#newsXwjmliywul

Brygada Świętokrzyska NSZ
Biedak jeszcze nie wie ,że wprzągł się w jarzmo z posoborowymi faryzeuszami i wilkami w owczych skórach !
Mbuckop
Bracia w kaplanstwie powinni stanac za tym odwaznym kaplanem i wszyscy wierzacy gdyz powiedzial po prostu prawde malzenstwo to jest sakrament miedzy jedna kobieta i mezczyzna i nie mozna go bezczescic zboczeniem dwoch osob tej samej plci zyjacym w chorym zwiazku . Otoczmy tego kaplana modlitwa i jego Biskupa.