TerezaK
11887
Mira393
terko ale kdy...po smrti budeme proměněni všichni, naše těla v prach a my budeme duše, nekdo černá duše jiný bílá duše....
apredsasatoci
Po zmŕtvychvstani spaseni dostanú oslavené tela, zatrateni, tela na zatratenie.
U.S.C.A.E.
po vzkriesení lebo iba Pán Ježiš Kristus mohol vstať z mŕtvych
TerezaK
2 more comments from TerezaK
TerezaK
Mira393 vůbec nevím nic, jen kopíruji to,co se má šířit dál,co jsem přesvědčená,že je od Boha. Ale cítím, vnímám, vidím, kolem sebe, připadá mi,že je to velmi blízko..
Mira393
Terko jeho trajektorie vede daleko od země 3,9mil.km, až se znova k zemi přiblíží za39let bude už jen 750tis.km daleko, ale to už mě bude docela jedno.....
TerezaK
opravdu nevím, jaká byla trajektorie komety, Která ohlašovala narození Spasitele. Ale jedno mi to určitě není. To záleží na každém, no. Jinak "NASA klasifikuje asteroidy jako „potenciálně nebezpečné“, když se dostanou do vzdálenosti 4,65 m mil od Země a jsou větší než 500 stop v průměru." Tento je 2,4 mil mil, takže asi mají svůj důvod. Také existuje zemská přitažlivost (aspoň tedy podle …More
opravdu nevím, jaká byla trajektorie komety, Která ohlašovala narození Spasitele. Ale jedno mi to určitě není. To záleží na každém, no. Jinak "NASA klasifikuje asteroidy jako „potenciálně nebezpečné“, když se dostanou do vzdálenosti 4,65 m mil od Země a jsou větší než 500 stop v průměru." Tento je 2,4 mil mil, takže asi mají svůj důvod. Také existuje zemská přitažlivost (aspoň tedy podle některých teorií) a tisíce jiných faktorů.

Bůh používá skutečné události ke svému zásahu a svým zázrakům, nikoli imaginární.

Zajímavé je, že na mnoha odkazech je: že má přiletět kolem 11.12. nějaký asteroid, cca o velikosti Big Ben nebo Eifellovy věže, pokaždé se jmenuje jinak: někde "Nereus", jinde kometa Leonard. Skutečnost je taková: že NASA v mediích pravdu neřekne, nesmí říci, je možné se jí dozvědět z publikací přímo od astronomů a pozorovacích stanic, kteří zveřejňuji příspěvky přes youtube nebo fb., apod.. Tak se dozvíme, že astronoové nesmí nazývat komety pravým jménem (např.Nibiru- protože by poukázali lidstvu na mýtické odkazy a na dobu, kterou žijeme),ale smí jen nazývat určitým číslem, podle pozorování. Takže se nedozvíme, když se jedná stále o tutéž soustava Nibiru - Nemesis, způsobující extrémní počasí na zemi, které se právě děje, a případné asteroidy jsou pořád jen a jen tato kometa nebo části z její soustavy.

"Není však třeba panikařit, protože sledovač asteroidů americké vesmírné agentury říká, že „potenciálně nebezpečná“ hornina proletí 11. prosince pouze do vzdálenosti 2,4 m mil od Země.

Přestože asteroid o šířce 330 m, který se jmenuje „4660 Nereus“, pravděpodobně nebude představovat žádnou hrozbu, předpokládá se, že v nadcházejících desetiletích provede ještě 12 blízkých průletů."
TerezaK
Při narození Ježíška také někomu to bylo jedno a někomu ne. To záleží na každém.
One more comment from TerezaK
TerezaK