Clicks1.8K
Varovanie
2

PAK DOJDE K ZAVEDENÍ CELOSVĚTOVÉHO OČKOVÁNÍ, KTERÉ VÁS ZABIJE, POKUD JE PŘIJMETE

varovani.org/html1/obsah.html

Poselství Ježíše ze dne 13. října 2012 v 16:10.

Má vroucně milovaná dcero,
proroctví předpověděná ve Fatimě se nyní začínají ve světě projevovat.
Jednotná světová vláda, vytvořená v národech, které neúnavně spolupracují, téměř dokončila svou práci, která má být brzy představena světu.
Hned po ní přijde jednotné celosvětové náboženství, ohavnost v očích mého Otce.
Moje církev byla zamořena nepřáteli zevnitř, kteří jsou vlky v rouchu beránčím. Oklamou všechny, s nimiž přijdou do styku.
Pak dojde k zavedení celosvětového očkování, které vás zabije, pokud je přijmete.
Toto je čas, kdy jen modlitby – a hodně modliteb – mohou zmírnit dopad této strašné ukrutnosti, vytvořené elitní skupinou lidí u moci.
Ti pracují v každé části vašich vlád a lidé, kteří s nimi každodenně těsně spolupracují, vědí, co dělají.
Jsou tak lstiví, že vám budou předkládat každý zlý skutek jako velkou věc, jako velkou službu lidstvu. Udělají vše, co budou moci, aby mohli znesvětit cokoliv, co má něco společného s Bohem.
Budou šířit a prosazovat pohanství. Boží děti, které přijmou jejich zákony a jejich učení, budou zamořeny jejich zlými způsoby.
Musíte se modlit za ochranu, ale především se musíte modlit za tyto duše. Neboť můj Otec je zamýšlí potrestat. Vybere si je, jednoho po druhém, a zničí je. Bez vašich modliteb budou ztraceni a uvrženi do jezera ohně.

Váš Ježíš
ľubica
Caesar
Slovenský premiér predložil dňa 28.10.2020 návrh vládneho uznesenia, ktorý odporúča hlavnému hygienikovi SR, aby na území Slovenska zaviedol de facto Apartheid, rozdelenie obyvateľstva na dve kasty ľudí
Publikované 29.10. 2020 o 09:22 |

Kovidový Apartheid: Slovenská vláda Igora Matoviča na deň 102. výročia vzniku Československa prijala vládne uznesenie zavádzajúce Apartheid, ktorým sa napĺňa …More
Slovenský premiér predložil dňa 28.10.2020 návrh vládneho uznesenia, ktorý odporúča hlavnému hygienikovi SR, aby na území Slovenska zaviedol de facto Apartheid, rozdelenie obyvateľstva na dve kasty ľudí
Publikované 29.10. 2020 o 09:22 |

Kovidový Apartheid: Slovenská vláda Igora Matoviča na deň 102. výročia vzniku Československa prijala vládne uznesenie zavádzajúce Apartheid, ktorým sa napĺňa hrozivé proroctvá z Biblie, že bez „znamení šelmy“ nenakúpiš! Vláda v uznesení odporúča hlavnému hygienikovi, aby vydal vyhlášku, ktorú zamestnávatelia, živnostníci a prevádzkovatelia obchodov a služieb na Slovensku nebudú smieť do svojich budov vpúšťať osoby a zákazníkmi bez čerstvého potvrdenia o negatívnom teste na Covid-19 a je len otázka času, kedy sa zákaz vstupu začne vzťahovať aj na ľudí bez vakcíny! Ľudia bez testov a vakcín sa stanú ľuďmi 2. kategórie, bez práv nakúpiť si, navštíviť krčmu, kino, bez práva chodiť do školy!

Ďalej to sú živnostníci s prevádzkami svojich služieb alebo svojej výroby, veľké závody, veľké podniky, organizácie, banky, školy, úrady, kiná, divadlá, jednoducho a skrátka všetci zamestnávatelia a prevádzkovatelia objektov a budov, do ktorých vstupujú zamestnanci či zákazníci, budú musieť pred vstupom do budovy, predajne, prevádzky, objektu požadovať od zamestnancov či po zákazníkovi platný doklad o negatívnom teste na Covid-19 a ak osoba nebude mať test, alebo bude prepadnutý a príliš starý, osoba nebude vpustená na svoje pracovisko, pokiaľ ide o zamestnancov , a nebude ju dovolené nakúpiť si v obchode, v supermarkete, pokiaľ ide o zákazníka.
Kto nebude mať znamenie šelmy v ruke v podobe kusa papiera o teste na Covid-19, nič na Slovensku nenakúpi, ani nepredá!
Ľudia budú podľa vzoru Juhoafrického apartheidu , alebo podľa vzoru ,,čínskeho sociálneho kreditu “ rozdelení do 2 kategórií :
Prvá skupina sa nechá pravidelne a každý mesiac testovať, stále dookola, každý mesiac, až do chvíle, než bude vakcína. Potom budú zamestnávatelia a prevádzkovatelia kontrolovať aj potvrdenie o očkovaní. Ľudia s očkovaním sa nebudú musieť testovať každý mesiac, očkovanie im vydrží 1 rok, len predložia pri vstupe do predajne alebo do práce potvrdenie o očkovaní. Kto nebude očkovaný, bude musieť predkladať potvrdenie o čerstvom teste, zrejme nie starším ako 1 mesiac.

Druhá skupina nebude testovaná, nebude očkovaná, alebo pôjde o pozitívne testovanú osoby. Táto skupina ľudí sa stane skupinou osôb 2. kategórie, skupinou osôb žijúcich v systéme vyčlenenie zo spoločnosti, čo nie je nič iné ako definícia apartheidu.
Ak nemáš potvrdenie o teste, nepustia ťa do MHD, nepustia ťa do autobusovej či vlakovej čakárne. Ak nemáš potvrdenie, nepustia ťa do autoservisu na výmenu oleja, na prezutie pneumatík, nepustí ťa na STK. Ak hlavný hygienik SR splní to, čo mu odporúča v tomto vládnom uznesení Matovicova vláda (a ja som presvedčený o tom že to prijme okamžite), na Slovensku tým okamihom dôjde k ustanoveniu apartheidu, k rozdeleniu spoločnosti na dve skupiny obyvateľstva s diametrálne odlišnými občianskymi a ľudskými právami. Už na jar som varoval a predpovedal vo svojich blogoch , že presne toto sa stane, bez testu a vakcíny vás nepusti do obchodu, do školy, do práce. A vidíte, je to tu! Iba som nečakal, že prvou krajinou, ktorá to zavedie, bude práve naše Slovensko.
Z webu :
Vidíte ten nápis „IPSOS MORI“ – to je názov firmy / spoločnosti na testovanie. Je to spoločnosť „verejného blaha a zdravia“. Viete však čo znamená z latinčiny do slovenčiny tento nápis „IPSOS MORI“?- ONI UMRÚ !
Príde vám to pritiahnuté za vlasy ? Tak sa ideme ešte pozrieť na ďalšie skladačku diabolského testovanie. Všetci ste asi videli auto s testovacími súpravami covid. V jeho znaku je akýsi obrazec zvieraťa / šelmy

Tak som si to dal dokopy, prečo by teda mali spájať testy so smrťou. ? A hneď mi to došlo. Plánujú totiž po tejto „pandémiu“ vypustiť skutočný vírus, ktorý bude mať mnohonásobne vyššia úmrtnosť a bude vysoko nákazlivý. Toto nie je výmysel. Môžete si pokojne pustiť Billa Gatesa,. youtube.com/watch?v=qona8HC3imE
Hovorí tam o ďalšie pandémii, ktorá tentoraz upúta pozornosť všetkých ľudí. Znamená to teda , že majú pripravený skutočný vírus, ktorý bude zabíjať a tak sa tiež väčšina ľudí ochotne vzdá svojej slobody a sadne na lep dlho pripravovanému NWO a čipovaniu / vakcíny / , ako znamenie šelmy.
Mimochodom –
-nepripomína vám to znak z toho čipovacieho auta ?
Je COVID-19 frontálny útok na Európu ?

V krajinách kde sú lepšie podmienky na šírenie COVID-19 sú minimálna alebo žiadne prírastky , viď tabuľka. Naproti tom krajiny Európy hlásia k 27.10.2020 výrazný nárast infikovaných :Francúzsko hlási k 27. 10. až 33 tisíc,Španielsko 18 tisíc, Anglicko 22 tisíc, Taliansko takmer 23 tisíc, Nemecko cez 13 tisíc, Poľsko stúplo na viac ako 18 tisíc infikovaných, Česko hodne cez 15 tisíc… Belgicko rovnako na 15 stich tisícoch.

Niečo o už spustenej vakcinácii vo svete :
Singapur
zastavil vakcináciu svojich občanov proti chrípke po tom, čo 48 ľudí umrelo v Južnej Kórei po použití vakcín SKYCellflu Quadrivalent od juhokórejskej CZ Bioscience a lokálne distribuované firmou AJ Biologics a VaxigripTetra vyrábanou a distribuovanú firmou Sanofi Aventis (budú vakcíny proti CIVID-19 rovnaká biologická zbraň ? )
telegraph.co.uk/…u-vaccines-48-die-south-korea/
Južná Kórea sa drží plánu vakcíny proti chrípke aj napriek obavám o bezpečnosť po 25 úmrtiach (takto postupuje aj trnavský psychopat )
telegraph.co.uk/…-plan-despite-safety-fears-25/
Takže moje zhrnutie – je jasné že vláda Psychopata slúži záujmom cudzej krajiny (USA) a nadnárodným spoločnostiam. Aby sa svojim páničkom zapáčili , kľudne urobia z nášho krásneho Slovenska pokusné laboratórium po vzore Číny . Takže vy čo ste normálny odmietnite sa tohoto satanského plánu zúčastniť a robte občiansky odpor na ktorý máte právo z Ústavy . zatiaľ sa ju ten Idiot ešte nepokúsil zmeniť. Je to však len otázka času !!!