Clicks193
OD NOWA 30
Obietnica Pana Jezusa 25 marca 2020 Pan Jezus obiecał, że jeżeli Polacy tłumnie zaczną się nawracać i modlić się w domach całymi rodzinami, odmawiając zwłaszcza Różaniec z rozważaniem Jego męki oraz …More
Obietnica Pana Jezusa 25 marca 2020

Pan Jezus obiecał, że jeżeli Polacy tłumnie zaczną się nawracać i modlić się w domach całymi rodzinami, odmawiając zwłaszcza Różaniec z rozważaniem Jego męki oraz Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a przy tym przyjmą wyrzeczenia związane z trwającym Wielkim Postem, z Polski zostanie zabranych nie więcej niż 1000 dusz (z powodu trwającej zarazy). Dusze te dostaną niezbędne łaski, aby dostąpić Miłosierdzia. Ci zaś, którzy przyjmą wezwanie do modlitwy i wyrzeczeń i w nich wytrwają, również dostąpią różnych łask z Nieba.

Nasz komentarz:

1. – Jest to bardzo łagodne Ojcowskie upomnienie w obliczu tego, co Bóg w najbliższym czasie zaplanował. Liczba 1000 zabranych (w przybliżeniu) może kojarzyć się nam z liczbą dzieci, które Polacy zabijają co roku w łonach matek w oparciu o polskie tzw. „prawo”. Mamy na koncie od 1956 r. ponad 30 milionów zamordowanych, więc nie łudźmy się, że Polska będzie całkiem „oszczędzona”. Niech zrobią sobie rachunek sumienia nasi posłowie i senatorowie.
2 – Organizujemy akcje różańcowe na granicach jako „tarczę ochronną”, a nie widzimy, że piekielny wróg jest już w naszych domach i w naszych sercach. Zdobył ten ostatni bastion i uczynił z niego przyczółek do atakowania całego Narodu.
3 – Tak właśnie jest, chociaż nam się wydaje, że nasze grzechy „w ukryciu” to tylko nasza sprawa osobista, a najwyżej między Bogiem a nami. Tymczasem one obciążają nasze otoczenie, naród, a nawet cały Kościół, podobnie jak gangrena palca zatruwa cały organizm.
4 – Codzienny wspólny Różaniec uchronił dom w Hiroszimie, uchroni i nas. Jest „jakby-sakramentem” Królowej Różańca Świętego (jak nazwała siebie Maryja w Fatimie) – przychodzi Ona do naszych domów z aniołami i świętymi.
5 – Wyrzeczenia wielkopostne coraz bardziej idą w zapomnienie, przez co Wielki Post nie różni się u nas od innych okresów roku. Choć połowa Postu przeminęła, jednak Niebo liczy na to, że jeszcze się opamiętamy i coś postanowimy w dziedzinie tego, co nas dotychczas obciążało (chodzi o różne nałogi i złe nawyki), albo zrezygnujemy z tego co złe nie jest, lecz co lubimy i czego możemy się wyrzec.
6 – Nawrócenie to dobra spowiedź, ze szczerym żalem i postanowieniem niewracania do dawnego zła. Księża czekają na nas w konfesjonałach – korzystajmy, póki to możliwe.
7 – Oczy Nieba zwrócone są na Polskę, stajemy wobec domowego i rodzinnego egzaminu. Jakże łatwo teraz, w domowym zagęszczeniu, o pesymizm, rozleniwienie, marnowanie czasu, kłótnie, więc ta wielka mobilizacja może być trochę trudna, lecz od niej zależy życie naszych współobywateli. Stańmy na wysokości zadania w tej wojnie między ziemią i piekłem!
Rodacy, do broni!!!

www.paruzja-iskraz.pl/obietnica-pana-…