Edward7
22.7K

Zaangażowani w projekt zaszczepienia ludzi eksperymentalną biotechnologią są WINI zbrodni przeciwko ludzkości

Badanie CDC: Zastrzyki z mRNA COVID-19 zwiększają ryzyko zapalenia mięśnia sercowego o 13 200%

( Natural News ) Teraz wiemy z całą pewnością, że szczepionki Covid-19 i mRNA pochodzą z tej samej stajni - eksperymentalnych laboratoriów biotechnologicznych. Jak mówi stare powiedzenie, dwie krzywdy nie czynią dobra. W naszym przypadku spowodowały one katastrofę, którą mógł i powinien był śmiało przewidzieć każdy znający się na rzeczy pracujący w tej dziedzinie. Jest winowajca. Są dowody. Wiedzieli, co robią. Są winni. Należy ich powstrzymać.

Dr Guya Hatcharda Expose-News.com
Od trzydziestu lat wiadomo, że edycja genów powoduje niezamierzone konsekwencje. Eksperymenty na zwierzętach, roślinach uprawnych, a teraz także na syntetycznym mięsie, przyniosły niespodziewane odchylenia od normy. Eksperymenty z terapią genową na ludziach są naznaczone niepowodzeniami. Zarówno aberracje, jak i porażki właściwie przekładają się na sześcioliterowe słowo "śmierć". Słowo "nieoczekiwany" jest również nadużyciem języka angielskiego. Powinienem był użyć słowa "nieunikniony", ponieważ jest to w pełni potwierdzone przez przeszłe doświadczenia.

Trzynaście lat temu katastrofalne eksperymenty genetyczne na krowach były już w pełnym rozkwicie tutaj w Nowej Zelandii („NZ”) sponsorowanej przez rząd. Genetycznie zmodyfikowane krowy urodziły się z jajnikami, które urosły tak duże, że powodowały pęknięcia i zabijały zwierzęta. Powstały, gdy ludzki kod genetyczny wstrzyknięty do krowiej komórki został dodany do jaja z krowiego jajnika i umieszczony w krowiej macicy. Pomimo tej katastrofy, na podstawie zezwoleń wydanych następnie przez Urząd ds. Zarządzania Ryzykiem Środowiskowym Nowej Zelandii w 2010 r., AgResearch zostało upoważnione do umieszczania ludzkich genów w kozach, owcach i krowach na okres 20 lat, aby sprawdzić, czy zwierzęta mogą wytwarzać ludzkie białka w swoim mleku. Naukowcy AgResearch mieli nadzieję, że wstawienie fragmentów ludzkiego kodu genetycznego umożliwi przeżuwaczom produkcję mleka zawierającego białka, które można by wykorzystać w medycynie.

Dochodzenie Ministerstwa Rolnictwa i Leśnictwa („MAF”) wykazało deformacje i problemy z oddychaniem wśród zwierząt w obiekcie – o czym AgResearch otwarcie mówiło – mówiąc, że był to przewidywalny produkt uboczny projektu. Innymi słowy, wiedzieli z góry, że wszystko pójdzie na marne. Dr Suttie z AgResearch powiedział, że źródłem problemów z krowami było to, że ludzkie geny FSH wpłynęły na całe cielę, a nie tylko na gruczoły sutkowe, jak zamierzano – problem, który nie pojawił się w badaniach na myszach. podsumował: „To nie miało się wydarzyć. Ale, mówiąc wprost, o to właśnie chodzi w badaniach”.

Powiedz mi o tym, odwiedź ośrodek testowania farmaceutyków, jak to zrobiłem na początku lat 2000, a znajdziesz gigantyczne wysokotemperaturowe spalarnie zbudowane, aby pomieścić błędy (za błędy czytaj okaleczone zwierzęta). Mój przyjaciel , dr Michael Antoniou, w wywiadzie dla The Defender z października 2022 r. zgadza się, stwierdzając, że „z natury edycja genów może również spowodować niezamierzone uszkodzenie DNA… nawet w miejscu zamierzonej edycji lub w innym miejscu DNA komórki docelowe, z nieznanymi dalszymi konsekwencjami” (zaszczepieni maja uszkodzoną naprawę DNA - długoterminowe działanie - brak odnowy, lub wadliwa po siedmiu latach dopow.).

Raport opublikowany w Journal of Genetics and Genomics w 2020 roku wykazał, że edycja genów CRISPR w ryżu spowodowała liczne niezamierzone i niepożądane mutacje w miejscu docelowym i poza celem.
Antoniou opisał to jako „poważne przeoczenie, ponieważ wiemy, że edycja genów nie jest precyzyjna… istnieją dowody na to, że zawsze będziesz mieć niezamierzone uszkodzenie DNA oprócz tego, czego chcesz… całe spektrum niezamierzonych uszkodzeń DNA, które kumulują się w wiele etapów procesu edycji genów”. Antoniou powinien wiedzieć, że od dziesięcioleci prowadzi badania nad terapią genową w prestiżowym King's College London. Jego wniosek: w tej chwili nie jest to ani bezpieczne, ani skuteczne. Wśród wykwalifikowanych badaczy jego opinia nie jest odosobniona, jest normą, ale to, co czyni Antoniou niezwykłym, to fakt, że jest przygotowany do publicznego zabierania głosu.

Kiedy w 2017 roku wznowiono badania nad wzmocnieniem funkcji i przy pierwszym znaku, że Pfizer i inni zamierzają przyspieszyć produkcję szczepionek mRNA, prawie wszyscy w dziedzinie terapii genowej powinni byli krzyczeć „NIE” z dachów - nie zrobili tego. Wielu było współwinnych, niektórzy siedzieli z założonymi rękami iw większości nadal siedzą z założonymi rękami, ponieważ gromadzą się dowody poważnych szkód.

Tak jak biedne nowozelandzkie cielęta, których życie zostało okaleczone i przerwane przez eksperyment biotechnologiczny, ludzie nagle umierają lub giną powoli z powodu „nieoczekiwanej” (czytaj nieuniknionej ) choroby. Mimo to nikt u władzy nie chce wiedzieć. W rzeczywistości problemy podwajają się. Według ostatniej liczby 93 lekarzy zmarło w Kanadzie podczas pandemii, wielu z nich było młodych, ale Kolegium Lekarzy i Chirurgów w Ontario wydało lekarzom porady zachęcające ich do nalegania na szczepienie swoich pacjentów, mówiąc: „Ważne jest również, aby lekarze współpracowali ze swoimi pacjentami, aby radzić sobie z lękami związanymi ze szczepionką i nie umożliwiać unikania. Na przykład w przypadku skrajnego lęku przed igłami (trypanofobia) lub w innych przypadkach budzących poważne obawy, dostępne mogą być odpowiedzialne stosowanie leków na receptę i/lub skierowanie na psychoterapię”.

Tak więc osoby nieszczepione mają być poddane ograniczeniom psychologicznym trzeciego stopnia lub chemicznym. Raz na zawsze ci sprawujący władzę wydają się być ignorantami i/lub zdezorientowani co do dobrze znanej mutagennej skłonności biotechnologii. Modyfikacja genetyczna jest niebezpieczna, bardzo niebezpieczna i prawie niemożliwa do powstrzymania, a już na pewno niemożliwa do zatrzymania. Jeśli nie nauczyłeś się tego w ciągu ostatnich trzech lat, musisz mieć bardzo zamknięty umysł, zdeterminowane pragnienie śmierci, lekkomyślną chciwość lub czerpanie nienaturalnej radości z tortur.

Ci, którzy wiedzą o niebezpieczeństwach związanych z biotechnologią, którzy podjęli badania nad uzyskaniem funkcji lub zaangażowali się w projekt eksperymentalnego wstrzyknięcia całej światowej populacji nowych instrukcji nadrzędnych nad złożonymi naturalnymi procesami genetycznymi, lub którzy po prostu milczą, są tam to tylko jedno określenie, winny czynem lub zaniechaniem.

Czas zamknąć drzwi laboratoriów biotechnicznych bawiących się śmiertelnymi patogenami, kadzi biotechnicznych i filozofii "odważyliśmy się". Czas zamknąć miliardy dolarów rządowego finansowania i inwestycji komercyjnych. Czas zamknąć drzwi dla zaangażowania wojskowego. Czas nalegać, by media mówiły prawdę o zagrożeniach, a skorumpowani kontrolerzy faktów przestali ją ukrywać. Alternatywy są zbyt apokaliptyczne, by je rozważać.

http://expose-news.com/www-naturalnews.com/…ed-with-experimental-biotechnology-are-guilty.html

Badanie CDC: Zastrzyki C-19 ryzyko zapalenia mięśnia sercowego większe o 13 200% - oficjalnie

Badanie przeprowadzone przez Centers for Disease Control and Prevention (CDC) ujawniło, że szczepionki przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) zwiększają ryzyko zapalenia mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego) o 13 200 procent. Zbadano skutki szczepienia za pomocą zastrzyków mRNA COVID-19 firm Pfizer i Moderna, w oparciu o system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek CDC (VAERS). Przypadki zostały następnie sprawdzone krzyżowo, aby pasowały do definicji zapalenia mięśnia sercowego CDC. Zbadano łącznie 1626 przypadków zapalenia mięśnia sercowego.

Według badaczy CDC, w grupie mężczyzn w wieku od 16 do 17 lat, którym wstrzyknięto drugą dawkę, odnotowano 105,9 przypadków zapalenia mięśnia sercowego na milion dawek. Tymczasem kohorta mężczyzn w wieku od 12 do 15 lat odnotowała 70,7 przypadków zapalenia mięśnia sercowego na milion dawek po drugim zastrzyku szczepionki. Co więcej, grupa mężczyzn w wieku od 18 do 24 lat również odnotowała znacznie wyższe wskaźniki zapalenia mięśnia sercowego zarówno dla szczepionek Pfizer (52,4 przypadków na milion), jak i Moderna (56,3 przypadków na milion). (Powiązane: Duże badanie skandynawskie wykazało, że szczepionki mRNA COVID zwiększają ryzyko zapalenia mięśnia sercowego ). Autorzy badania ostatecznie doszli do wniosku, że ryzyko zapalenia mięśnia sercowego po otrzymaniu szczepionki mRNA COVID-19 należy rozpatrywać w kontekście rzekomych „korzyści” ze szczepienia. Agencja zdrowia publicznego podwoiła jednak swoje przekonanie, że niepożądane" reakcje po szczepieniu są rzadkie"...

McCullough: Doniesienia o zapaleniu mięśnia sercowego po szczepieniu nie należą do rzadkości
Kardiolog z Teksasu, dr Peter McCullough, nie zgodził się jednak z poglądem , że zapalenie mięśnia sercowego jest „rzadkim” zdarzeniem niepożądanym. „W kardiologii spędzamy całą naszą karierę próbując uratować każdy kawałek mięśnia sercowego. Wszczepiamy stenty, cewnikujemy serce, wykonujemy testy wysiłkowe, wykonujemy angiogramy tomografii komputerowej. Cała gra kardiologii polega na zachowaniu mięśnia sercowego” – powiedział McCullough w oświadczeniu dla „The Epoch Times” . „W żadnym wypadku nie zaakceptowalibyśmy szczepionki, która powoduje uszkodzenie serca u choćby jednej osoby. Niejeden. A pomysł, że „Och, poprosimy dużą liczbę ludzi o doznanie uszkodzenia serca w celu uzyskania jakiejś innej teoretycznej korzyści z infekcji wirusowej”, która dla większości jest czymś mniejszym niż zwykłe przeziębienie, jest nie do utrzymania.
Biorąc pod uwagę mnóstwo badań potwierdzających związek między szczepieniem a zapaleniem mięśnia sercowego, CDC rozpoczęło aktywny nadzór nad nastolatkami i młodymi dorosłymi, aby monitorować ich postępy po incydentach związanych z sercem po szczepieniu. Długoterminowe dane dotyczące wyników nie są jednak jeszcze dostępne.

Tymczasem American Heart Association i American College of Cardiology poinformowały, że osoby z zapaleniem mięśnia sercowego powinny powstrzymać się od uprawiania sportów wyczynowych przez trzy do sześciu miesięcy i wznowić forsowne ćwiczenia dopiero po uzyskaniu prawidłowego EKG i innych wyników badań. Zalecili również odroczenie kolejnych dawek szczepionki mRNA... dr Peter McCullough wyjaśnia poniżej , w jaki sposób wstrzyknięcia mRNA COVID-19 powodują zapalenie mięśnia sercowego . CDC study: COVID-19 mRNA shots increase risk of myocarditis by 13,200%

Zmarł nagle – przełomowe śledztwa, dzięki którym powstał film

Przed filmem Nagle umarł , były dochodzenia, którym poświęcono znacznie mniej uwagi, ale były one kluczowe dla odkrycia prawdy o „włóknistych skrzepach”, które powodują śmierć ludzi. Dr Jane Ruby ujawniła historię „włóknistych skrzepów” na początku 2022 roku . To ona jako pierwsza „odkryła” balsamistę Richarda Hirschmana. Dokonała wstępnej analizy z należytą starannością, przeprowadziła rozmowy telefoniczne i skontaktowała się z ludźmi takimi jak ja, aby wykonać testy laboratoryjne skrzepów, aby mogła spróbować potwierdzić, z czego są zrobione. (Gwoli przypomnienia, nadal nie wiemy na pewno, z czego są zrobione, ale jesteśmy w stanie wyeliminować pewne domysły na temat tego, czym nie są, co jest pomocne).

Dr Jane Ruby po raz pierwszy opowiedziała tę historię o włóknistych skrzepach 31 stycznia 2022 r. w tym filmie Rumble zatytułowanym „Na całym świecie: balsamiści znajdują żyły i tętnice wypełnione nigdy wcześniej nie widzianymi gumowymi skrzepami”.

Od tej pierwszej wiadomości, do ostatniej chwili, dr Jane Ruby przeprowadziła dziesiątki wywiadów i dochodzeń w sprawie włóknistych skrzepów. Możesz zobaczyć wiele z tych filmów na jej kanale w Rumble . Lub po prostu wyszukaj w Brighteon.com „Jane Ruby clots”, a zobaczysz mnóstwo filmów. W pierwszej połowie 2022 r. dr Ruby kontaktowała się ze mną prywatnie, pytając, czy mógłbym skorzystać z naszej wiedzy laboratoryjnej w celu zbadania tych skrzepów. Zgodziłem się, a ona załatwiła Richardowi Hirschmanowi wysłanie próbek skrzepu do mojego laboratorium. Obecnie mam fascynującą kolekcję tych włóknistych skrzepów w moim laboratorium, gdzie nadal prowadzimy prace mikroskopowe (wiele nowych zdjęć już wkrótce) i analizę spektrometrii masowej ICP-MS.

13 czerwca zaprosiłem dr Jane Ruby i Richarda Hirschmana na Alex Jones Show, gdzie zostałem zaproszony do poprowadzenia programu. Tego dnia przeszliśmy do historii radia, przeprowadzając pierwsze na żywo badanie mikroskopowe włóknistych skrzepów, które dostarczył nam Hirschman. Przyniosłem mikroskop laboratoryjny za 100 000 dolarów do studia InfoWars w Austin i zrobiliśmy to wszystko na żywo, a Harrison Smith siedział obok mnie, starając się nie wypluć śniadania, kiedy manipulowaliśmy pęsetą pod mikroskopem groteskowymi strukturami skrzepów, wzmacnianymi na dużym monitory w studiu. Możesz obejrzeć ten przełomowy odcinek na Banned.video pod tym linkiem . Tytuł tego odcinka brzmi: „Naukowcy potwierdzają, że szczepionki na COVID zawierają nanostruktury kolonizujące ludzkie ciało”.

W rzeczywistości większość zdjęć mikroskopowych skrzepów włóknistych krążących dziś po sieci to zdjęcia, które osobiście zrobiłem i opublikowałem na NaturalNews.com lub wyemitowałem w programie Alex Jones Show jako ekskluzywna treść. Opublikowałem zdjęcia z ostatniej chwili 12 czerwca 2022 r. w artykule zatytułowanym „Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – struktury krystaliczne, nanoprzewody i struktury włókniste ”.

Oto jedno ze zdjęć, które być może rozpoznajesz:
Zjawisko „umarł nagle” nie byłoby tak znane, gdyby nie praca dziennikarstwa śledczego dr Jane Ruby
Napisałem wczoraj opowiadanie o tym wszystkim ... W rzeczywistości każda osoba bijąca na alarm w tej sprawie zasługuje na uznanie, w tym Steve Kirsch, dr Robert Malone, dr Peter McCullough i wielu innych. Wszyscy filmowcy, autorzy wiadomości, lekarze i pielęgniarki, którzy powstali i odważyli się powiedzieć prawdę o tym wszystkim, zasługują na uznanie. Moją jedyną nadzieją jest to, że historia opowie historię dokładnie , uznając wszystkich... Więc chylę czoła przed wszystkimi, którzy dzielą się prawdą o zagrożeniach związanych z mRNA, zakrzepami szczepionkowymi i zjawiskiem „nagłej śmierci”. Nawiasem mówiąc, InfoWars był w tym śmiały od samego początku, a NaturalNews.com również konsekwentnie ostrzegał przed niebezpieczeństwami szczepionek (nawet zanim zostały wprowadzone). Ktoś musi w tym wszystkim przyznać rację Alexowi Jonesowi, bo znowu miał rację, a jego goście, tacy jak David Icke, również mieli rację.

Szokująca prawda w tym wszystkim jest taka, że każda osoba, która nadal przyjmuje te dźgnięcia, miała wystarczająco dużo okazji, aby poznać prawdę i odrzucić zabójcze strzały . Więc jeśli nadal będą uczestniczyć w tym samobójstwie wspomaganym szczepionką, to w tym momencie ich sprawa. Reszta z nas zrobiła wszystko, co w naszej mocy, aby wszcząć alarm. Niektórzy słuchają, a niektórzy nie. Ci, którzy słuchają, prawdopodobnie nadal będą żyli, kiedy to wszystko się rozegra. Ci, którzy odmawiają słuchania – i którzy posłusznie robią to, co każą im globalistyczni masowi mordercy naciskający szturchnięcia – będą systematycznie usuwać się z ludzkiej puli genów.

Mike Adams Died Suddenly - the groundbreaking investigations that made the film possible

Film-

Zmarł nagle lektor PL Tłumaczenie Martyna i Rafał. Lektor Rafał
Straszne! Ale trzeba obejrzeć. "Umarli nagle " z lektorem. W mojej opi…
Sługa Prawdy
WHO zmieniła nazwę „małpiej ospy” na „mpox”, bo była rasistowska. Małpy zaprotestowały. Szczególnie feministki wśród samic.
WHO zmieniła nazwę „małpiej ospy” na „mpox”, bo była rasistowska. Małpy zaprotestowały.

WHO zmieniła nazwę „małpiej ospy” na „mpox”, bo była rasistowska
Światowa Organizacja Zdrowia zacznie używać nowego terminu „mpox” jako nazwy dla małpiej ospy i wezwała inne …More
WHO zmieniła nazwę „małpiej ospy” na „mpox”, bo była rasistowska. Małpy zaprotestowały. Szczególnie feministki wśród samic.

WHO zmieniła nazwę „małpiej ospy” na „mpox”, bo była rasistowska. Małpy zaprotestowały.


WHO zmieniła nazwę „małpiej ospy” na „mpox”, bo była rasistowska

Światowa Organizacja Zdrowia zacznie używać nowego terminu „mpox” jako nazwy dla małpiej ospy i wezwała inne kraje do pójścia w jej ślady. Zmiana terminologii jest wynikiem skarg, iż obecna nazwa choroby jest rasistowska i stygmatyzująca.

Polityczna poprawność jest męcząca i głupia, ale gdy staje się rasistowska, jest szczególnie szkodliwa. Właśnie z pokazem takiej rasistowskiej politycznej poprawności mamy obecnie do czynienia w przypadku wezwania do zmiany nazwy „małpia ospa” na „mpox”. Jaką konkretnie rasę ta nazwa obrażała? A może sama ospa jest seksistowska, bo jest rodzaju żeńskiego co dyskryminuje kobiety? W tym szalonym świecie wszystko jest możliwe.

A jeśli chodzi o ludzi, którzy mają ciemny kolor skóry to jakim trzeba być bydlakiem, żeby się komuś małpy kojarzyły z czarnoskórymi? Tylko rasiści mogli na to wpaść zatem ta operacja, obliczona na manifestowanie swojej tolerancji, okazała się największą rasistowską kampanią jaką można sobie wyobrazić.

Osoby o czarnym kolorze skóry powinny pozywać masowo WHO za te chamskie sugestie i udawaną troskę o brak stygmatyzacji i dyskryminacji.

=========================
Izabela Sylwia
Jakoś nie słychać już o tych ,,szczepieniach"