11:25
Mieszkanie razem przed ślubem - tak czy nie? Ks. Teodor #27 komentarz biblijny. 📖 Czy mieszkanie razem przed ślubem jest dobre? Czy warto się sprawdzić przed ślubem i co to właściwie znaczy? Zobacz …More
Mieszkanie razem przed ślubem - tak czy nie? Ks. Teodor #27 komentarz biblijny.

📖 Czy mieszkanie razem przed ślubem jest dobre? Czy warto się sprawdzić przed ślubem i co to właściwie znaczy? Zobacz najnowszy komentarz biblijny ks. Teodora.
A może tkwisz w sytuacji, która dziś wydaje Ci się bez sensu?
Bóg jest przy Tobie. Nawet, jeśli wydaje Ci się, że Bóg milczy - On jest. Przychodzi ze swoim zapewnieniem: „Ja jestem". Niczego się nie bój, bo ja jestem z Tobą.
To Jego obecność uzdalnia nas do rzeczy wielkich! On da siły do wszystkiego, co Cię spotyka, do każdej Twojej drogi krzyżowej. Zaufaj Mu. Nie bój się chcieć iść z Nim. „Nie bój się, wierz tylko".

📖 Skoro tu jesteś, posłuchaj. Może pierwszy raz uświadomisz sobie, że warto się starać o to, co najcenniejsze ❤️

📖 Cykl „Komentarze biblijne dla pogubionych" powstał z chęci dzielenia się Słowem Bożym, z zachwytu nad Pismem Świętym i pragnieniem, by nieść Boga każdemu człowiekowi.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: Niech ewangelia się niesie! - teobankologia.pl

Social media Teobańkologii:
→ FB: TeoBańkologia
→ IG: teobankologia • Instagram photos and videos
→ Patronite: Teobańkologia

Jeżeli czujesz, że to odpowiedni moment to zapraszam Cię do dalszego współtworzenia Teobankologii, do wsparcia i hojności. Dawaj tam, skąd czerpiesz. Jeżeli nie jest to najlepszy moment, to przyjmij moje podziękowanie za Twoją energię, zaangażowanie i obecność: dziękuję, że jesteś! Niech Cię Bóg błogosławi! +:)
→ WSPIERAM: WSPIERAM - teobankologia.pl