Trepifajksl
1261K
Trepifajksl
U.S.C.A.E.
Trepifajksl
paldis, zkus si to přečíst, ať z tebe není muž lží.
paldis
Kiezby to bola pravda, ze na Ukrajine nebola znasilnena jedna zena rusmi/ukrajincami. Kiezby za klamstvo dostala trest. A dufam ze aj v Rusku budu ludia odsudeny za sirenie klamstiev ohladom ich mierovej misie na Ukrajine. Napr ze utocia len na vojenske ciele, ze im ide o denacifikaciu a nie uzemie..
Trepifajksl
Spíš bych popřemýšlel, proč tak důležitou věc církev od roku 1917 neudělala. Osobně žádné ruské bludy, kromě pravoslaví nevidím. A to se moc nešíří.
Trepifajksl
No, zatím to vypadá tak, že Rusko byl nejvíc zbídačený a perzekuovaný národ, kde kapali umučení po milionech pod neslovanským jhem.
One more comment from Trepifajksl
Trepifajksl
Tak to se mají, budou na tom líp, než my Češi.
apredsasatoci
Čo ma spoločne Ježiš s diablom?
apredsasatoci
Ježiš porazil diabla!
Nemožno hovoriť o akejkoľvek jednote.
Trepifajksl
apredsasatoci
Diabol má majáles.
Samson1
TV Světlo Aliance pětka
Rozhodnutí OSN: Veškerý genetický materiál na Zemi patří společnosti BigTech/Pharma – a lze jej libovolně využívat
Většina lidí, a zejména těch, kteří byli očkováni, si pravděpodobně neuvědomuje následující neuvěřitelnou zprávu: Nejvyšší soud USA rozhodl, že očkovaní lidé jsou celosvětově považováni za patentované a fakticky se stávají majetkem výrobce, jehož …More
TV Světlo Aliance pětka

Rozhodnutí OSN: Veškerý genetický materiál na Zemi patří společnosti BigTech/Pharma – a lze jej libovolně využívat

Většina lidí, a zejména těch, kteří byli očkováni, si pravděpodobně neuvědomuje následující neuvěřitelnou zprávu: Nejvyšší soud USA rozhodl, že očkovaní lidé jsou celosvětově považováni za patentované a fakticky se stávají majetkem výrobce, jehož geneticky modifikovaný materiál obdrželi prostřednictvím očkování. Vzhledem k tomu, že buňky očkované osoby produkují tento materiál po celý svůj život a distribuují jej po těle, je celé tělo očkované osoby považováno za majetek společnosti Big Pharma (viz také zde).

To znamená, že očkovaní již nejsou přirození lidé, ale takzvaní trans lidé: všechna lidská práva, která se vztahují na fyzické osoby, se již na tyto transhumánní očkované osoby nevztahují. Od roku 2013 jsou všichni geneticky modifikovaní, mRNA očkovaní lidé legálně tzv. trans-lidé, nezískávají žádná lidská práva ani žádná jiná práva státu. To vše se týká nejen očkovaných lidí žijících v USA, ale všech lidí se sérem mRNA po celém světě.

Jsem si plně vědoma toho, že tomu všemu je těžké uvěřit. Odpovídá to ale hořké realitě a politici a masmédia ji dosud záměrně tajili. Kdokoli se o tom může přesvědčit na následujícím odkazu od Nejvyššího soudu USA supremecourt.gov/opinions/12pdf/12-398_1b7d.pdf Ctete dal michael-mannheimer.net/…-pharma-und-darf-nach-belieben-ausgebeutet-werden/ Absurdni svet
Trepifajksl
Už chápu, proč mají celníci v bibli tak špatnou pověst. Nevěřícně zírám na platební výměr od celníků. Za věc v hodnotě 225 dolarů po mě chtějí 2532 Kč DPH a 439 clo. Banda zlodějská, normálně počítají DPH i z poštovného. Nestačím žasnout.
paldis
Europoslanec za SPD píše o Ukrajině. Čerpá ale ze lživých webů Pan doktor nema prilis dobru reputaciu. Mozno je to dalsi z jeho publikujucich a zdielajucich hoaxov.
Trepifajksl
Vážení pravdoláskařoví dezinformátoři -paldisi a Stylito, soudružka ombudsmanka byla skutečně odvolána, píší to snad všechny weby i vaše pravdoláskařské hovinka. cz, či jak se ten havloweb jmenuje.
Stylita
soudruhu dezinformátore, dal jsem like za ten odkaz a ten like ti probudil hormony
Trepifajksl
Z toho se nevykecáš obdivovateli humanitárního bombometčíka. Oba se tady snažíte zamlžit jasnou věc.
Stylita
já nic nemlžím,trochu nám všem kape na maják, nejsem žádnej obdivovatel politiků. svoje škatulky si nech pro jiného
paldis
@Trepifajksl skus si precitat este raz to, co som napisal a potom reaguj.
paldis
Obvinenia proti Denisovej
Podpredseda regulačného výboru parlamentu Pavlo Frolov hovorí, že Denisova nedokázala
dohliadať na otváranie humanitárnych koridorov vo vojnových zónach na Ukrajine ,
neriešila únosy Ukrajincov z okupovaných území a ochranu a výmenu zajatcov.
Že sa príliš sústredila na prácu v médiách a na bezdôvodné podrobné opisovanie sexuálne motivovaných zločinov, ako aj …More
Obvinenia proti Denisovej

Podpredseda regulačného výboru parlamentu Pavlo Frolov hovorí, že Denisova nedokázala

dohliadať na otváranie humanitárnych koridorov vo vojnových zónach na Ukrajine ,

neriešila únosy Ukrajincov z okupovaných území a ochranu a výmenu zajatcov.

Že sa príliš sústredila na prácu v médiách a na bezdôvodné podrobné opisovanie sexuálne motivovaných zločinov, ako aj znásilňovania detí na okupovaných územiach. Niektoré z týchto účtov však podľa neho neboli overené, čo poškodilo povesť Ukrajiny a odpútalo pozornosť médií od iných preukázaných zločinov a problémov.

Že strávila veľa času v zahraničí po tom, čo Rusko zaútočilo na krajinu 24. februára. Hovorí, že namiesto cesty do Ruska alebo Bieloruska, kde mohla pracovať na oslobodení ukrajinských väzňov alebo na zmiernení utrpenia ľudí v okupovanom Chersone, Denisova zdržiaval sa v „teplej, pokojnej západnej Európe“.

Mnohí ukrajinskí novinári a ľudskoprávni aktivisti boli pobúrení, keď si prečítali Denisovovej podrobné popisy na jej facebookovom účte.

"Sexuálne motivované zločiny počas vojny sú tragédiou, ale nemali by byť predmetom akejsi 'kroniky škandálov'," uvádza sa v otvorenom liste 140 aktivistov, mediálnych odborníkov, právnikov, psychológov a ďalších osobností verejného života.

Čiže nebola odvolaná kvoli vymysleným znásilneniam zo strany ruskej federacie počas špecialnej misie, ale preto, okrem ineho, že ich PODROBNE a DETAINE opisovala.

"Pri informovaní verejnosti o sexuálnych zločinoch počas vojny (najmä keď sú obeťami deti) je dôležité zvážiť nielen etiku znenia, ale aj to, či je zverejnenie niektorých detailov, ktoré môžu byť šokujúce, opodstatnené a vhodné. Napr. „Rusi znásilnili šesťmesačné dievčatko čajovou lyžičkou“, „dve deti boli znásilnené orálne a análne“ a „deväťmesačná dcéra bola znásilnená sviečkou,“ uvádza sa vo vyhlásení.
Trepifajksl
Už prosím tě nic nepiš. jestli nejsi trhlej, tak musíš vidět, že to jsou hámotiny. Vymyšlené dezinformace. Bije to úplně do očí. Člověk, který věří tomu, že skupina dospělých ruských mužů znásilní šestileté děvčátko čajovou lžičkou, musí být podle mě úchyl.
paldis
@Trepifajksl Neznizim sa na uroven tvojho vyjadrovania. Dokaz mi, ze su to dezinformacie.
Trepifajksl
S člověkem, za kterého myslí televize se nemá cenu bavit.
paldis
Muz lzi.
Marieta Ria shares this
105
Ukrajinská ombudsmanka byla odvolána z funkce, zprávy o znásilněních byly plodem jejích sexuálních fantazií
Trepifajksl
Měli by odvolat i zedada alias jericha, který jakožto kovaný rusofob zde tyto lži nestydatě a nekřesťansky šířil.
Marieta Ria
Keby len šíril... ale sa vyhrážal a každému tvrdil, že má na rukách krv (pod nickom Zedad Z) a ako Jericho stále mlel o nevinných znásilnených a zavraždených deťoch!