Clicks420

„Najlepiej wypadli Bosak i Jakubiak. Kiedyś zmarnowałem głos oddając go na jedynego Sprawiedliwego…”

Cze 18, 2020
Wojciech Cejrowski/ fot. screen

Polski podróżnik, a zarazem były felietonista TVP Info, Wojciech Cejrowski podzielił się swoją opinią po debacie prezydenckiej w TVP. Jego zdaniem najlepiej wypadli na niej Krzysztof Bosak i Marek Jakubiak.

Cejrowski skrytykował prezydenta Andrzeja Dudę. Zdaniem publicysty urzędujący prezydent był bezbarwny.
– Gdybyśmy nie wiedzieli wcześniej, że A. Duda jest prezydentem, to byśmy go w tej debacie całkowicie przegapili i nawet nie pamiętali nazwiska. Drugim podobnym nijakim był ten gość, któremu we włosach spacerowała mucha. Jego nazwiska nie zapamiętałem, ale przynajmniej miał tę muchę. A Duda nie miał nic. Sorry, wobec wszystkich fanów zjawiska – napisał na swoim profilu na Facebooku.
Wojciech Cejrowski uważa, że najlepiej wypadł duet Krzysztof Bosak i Marek Jakubiak. Nie przez przypadek użył on sformułowania „Bosak-Jakubiak”, gdyż w jego ocenie najlepszym kandydatem byłoby „połączenie” tych kandydatur.
– Najlepiej wypadł kandydat Bosak-Jakubiak. Wiem, że to dwie osoby, ale wolałbym żeby była jedna zbudowana z obu. Byli naturalni i każdy z nich wie co mówi. Możesz się nie zgadzać, ale wie co mówi, wie czego chce, potrafi bronić tezy, poglądu, a nie tylko gada, bo gada. Tak, z tej grupy dziesięciu Bosak + Jakubiak – stwierdził.

Cejrowski stwierdził nawet, że gdyby wybory odbyły się po debacie to w I turze poparłby Krzysztofa Bosaka. Uważa, że nie zostałby to głos zmarnowany.
– Gdyby wybory były w tej chwili, tuż po debacie, to bym najpierw rzucił monetą a potem zagłosował na Krzysztofa Bosaka. Głos zmarnowany bo i tak wygra ktoś inny? Ja o tym myślę inaczej: nie ważne czy głos będzie zmarnowany, ale czy możesz go oddać z czystym sumieniem. Jest rzeczą godziwą walczyć pomimo, że sprawa przegrana. Kto tego nie próbuje, ten nie wygra nigdy. Bohaterami są nasi Powstańcy nie dlatego, że wygrali czy przegrali, lecz dlatego że PODEJMOWALI PRÓBY. Tak na to patrzę, ale ja to ja – komentował Cejrowski. – Kiedyś zmarnowałem mój głos oddając go na jedynego wówczas Sprawiedliwego – Marka Jurka. Oddałem wiedząc, że nie wygra. I nigdy nie żałowałem – dodawał.
Podróżnik odnosił się również do swoich wcześniejszych wyborczych wyborów.
W innych wyborach zdarzało mi się oddawać głos na mniejsze zło, lub po to, by nie wygrali ci drudzy i wtedy zawsze ostatecznie żałowałem. Jeżeli masz głosować na mniejsze zło, to już chyba lepiej zostać w domu. Bo głos na mniejsze zło, jest wciąż głosem oddanym na zło, a tego nie powinno się robić nigdy – napisał.
+
Cejrowski stwierdził nawet, że gdyby wybory odbyły się po debacie to w I turze poparłby Krzysztofa Bosaka.
+

Cejrowski skrytykował prezydenta Andrzeja Dudę. Zdaniem publicysty urzędujący prezydent był bezbarwny.


– Gdybyśmy nie wiedzieli wcześniej, że A. Duda jest prezydentem, to byśmy go w tej debacie całkowicie przegapili i nawet nie pamiętali nazwiska.
..
Matricaria
gdzies wyczytałam że eksterminacja Indian trwa nadal za pomocą alkoholu,cukru i fastfudów,brzmi znajomo, w kraju mamy plagę otyłości wśród dzieci odkąd kupujemy w zagranicznych sieciówkach dyskontowych.Prezydent Duda namawia by porzucić ten zgubny nałóg i zadać sobie trud kupowania żywności nieprzetworzonej wprost od polskich rolników.Pan Bosak owszem, wypowiada się na ten temat równie …More
gdzies wyczytałam że eksterminacja Indian trwa nadal za pomocą alkoholu,cukru i fastfudów,brzmi znajomo, w kraju mamy plagę otyłości wśród dzieci odkąd kupujemy w zagranicznych sieciówkach dyskontowych.Prezydent Duda namawia by porzucić ten zgubny nałóg i zadać sobie trud kupowania żywności nieprzetworzonej wprost od polskich rolników.Pan Bosak owszem, wypowiada się na ten temat równie patriotycznie więc przyszłość należy jakby do niego,póki co przódzi pora starszym do fotela prezydenckiego.
Matricaria
Poważny Kandydat jest tylko jeden jak na razie i jest to prezydent Duda,zapewne jego wizyta u Wielkiego Ojca w Waszyngtonie bedzie dobrym znakiem dla przyszłości kraju.Prezydent Andrzej Duda bardzo owocnie współpracuje na niwie międzynarodowej.Nie sądzę żeby pan Bosak zapowiadał się na kogoś wyrazistego w polityce,pan Cejrowski patrzy przez pryzmat Teksasu i chętnie widziałby tu jakiegoś wodza z …More
Poważny Kandydat jest tylko jeden jak na razie i jest to prezydent Duda,zapewne jego wizyta u Wielkiego Ojca w Waszyngtonie bedzie dobrym znakiem dla przyszłości kraju.Prezydent Andrzej Duda bardzo owocnie współpracuje na niwie międzynarodowej.Nie sądzę żeby pan Bosak zapowiadał się na kogoś wyrazistego w polityce,pan Cejrowski patrzy przez pryzmat Teksasu i chętnie widziałby tu jakiegoś wodza z twarzą Czerwonej Chmury, wyrazistą jak sto pieronów w burzową noc.