Clicks1.6K
renira
10
04. Dlaczego ksiądz odprawia Mszę "tyłem do ludzi"? www.youtube.com/watchMore
04. Dlaczego ksiądz odprawia Mszę "tyłem do ludzi"?

www.youtube.com/watch
MariaBarbara
Tak zacmilo, ze horyzontu nie widac. No wiec w takiej sytuacjii ubliza sie bliznim. @Cezary., to juz nie odprawia sie mszy w innych miejscach? Ja bywam na mszy pod daszkiem na czterech palach, czasem na stadionie, nawet w wypozyczonym duzym garazu. Takze i w swiatyni gdzie tabrnakulum jest na sto!e. Brakuje wacpanu horyzontow dlatego lubi ublizac. Trzeba sie z tego wyspowiadac.
MariaBarbara
@Cezary., Ludzie maja tak wielkie przyzwyczajenie do stylu architektory ,ze nie moga wyobrazic sobie mszy inaczej jak tabernakulum przywarte do sciany.....Bog nie musi tkwic w miejscu ustawionym przez ludzi. Bog zstepuje z Krzyza na Hostie tam gdzie ona sie znajduje, na stole-oltarzu. No i wszyscy sa przodem do Boga. Twoje ustawianie sie dupa ....o co ci chodzi?
2 more comments from MariaBarbara
MariaBarbara
Zawsze ksiadz stoi przodem do Boga bo Bog jest na stole, czyli oltarzu. Jak stanie przodem do ludzi to tez jest przodem do Boga,
MariaBarbara
@Quas Primas , tak ,, glupio" myslac , msze tez odprawia sie na wolnej przestrzeni gdzie nie ma scian. Coz, nie masz odpowiedzi to sie nie wypowiadaj.
Quas Primas
Kim trzeba być, by zadać tak głupie pytanie?
----------------------------------
MariaBarbara 16 minuty temu

Jak odprawilby ksiadz msze gdyby nie bylo scian, tylko krzyz i stol ?
januszz
bo przodem do Boga
MariaBarbara
Jak odprawilby ksiadz msze gdyby nie bylo scian, tylko krzyz i stol ?
EON
Jakim tyłem???
Kapłan w sprawowaniu najświętszej ofiary jest zwrócony do Boga.
Verba Veritatis
....Moderna przeklęta jak faryzeusze chcą byśmy im oddawali cześć....ich pycha religijna sprawia, że są jak ...pies powracający do wymiocin 🤮 i jak głupiec powtarzający szaleństwa Prz 26,11 ....zakały i bezbożni bluźniercy tak św Piotr ich nazywa..... 2P 2, 1-22
bliźniak
Nie tyłem do ludzi,ale przodem do
BOGA!