Clicks2K
Edward7
121

Zachęcanie do Komunii na ręke, jest sprzeczne z całym nauczaniem Kościoła na przestrzeni wieków

21 lekarzy wspiera Komunię Św. do ust (Austria)
(LifeSiteNews) - Dwudziestu jeden austriackich lekarzy napisało list wzywający Konferencje Episkopatu ich kraju o zniesienie faktycznego zakazu przyjmowania Komunii Świętej na język, co obowiązuje od czasu ogłoszenia, że jedyną dozwoloną formą rozdawania konsekrowanej Hostii jest Komunia na rękę.

Ponieważ środki blokujące COVID-19 są stopniowo znoszone w Europie, a Msze św. Są ostrożnie ponownie otwierane publicznie, różne konferencje episkopatów w krajach takich jak Włochy i Austria postanowiły zmusić księży do rozdawania tylko Komunii Świętej na rękę, chociaż Komunia na kolanach i na języku jest tradycyjną praktyką Kościoła katolickiego.

Dla tradycyjnie myślących katolików obowiązek ten oznacza całkowity zakaz przyjmowania Komunii. Brak szacunku i ryzyko zbezczeszczenia cząsteczek konsekrowanej Hostii uczestniczących w Komunii na rękę jest dla nich nie do przyjęcia.

21 lekarzy katolickich z Austrii, którzy podpisali list, powołało się na profesjonalną opinię profesora Filippo Marii Boscii, prezesa Stowarzyszenia Lekarzy Katolickich we Włoszech, który w maju oświadczył, że „Komunia na język jest bezpieczniejsza niż Komunia na rękę "
Następnie stwierdzili, że w tradycyjnej liturgii katolickiej - to jest w rycie Mszy Trydenckiej - środki "barierowe" zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa są jeszcze bardziej obecne niż w Novus Ordo, na przykład gdy ksiądz musi trzymać kciuk i palec wskazujący złączony , od momentu konsekracji chleba, używając ich tylko do dotykania Hostii, od tego momentu aż do ponownego oczyszczenia rąk.

Lekarze skomentowali, że „księża, którzy celebrują tradycyjny obrzęd, mają doświadczenie w sprawowaniu Komunii ustnej i praktycznie nigdy nie mają kontaktu z ustami przystępującego. Jeśli jednak tak się stanie, kapłan możne w poczuciu odpowiedzialności, biorąc pod uwagę obecną sytuację, przerwać sprawowanie Komunii i wytrzeć ręce. "

Zauważyli również, że kiedy wierni klękają, by przyjąć Komunię, prawdopodobieństwo zakażenia kropelkami jest mniejsze, ponieważ twarz kapłana nie jest na tym samym poziomie, co twarz przystępującego do Komunii.

„Z higienicznego punktu widzenia jest dla nas absolutnie niezrozumiałe, dlaczego komunia ustna została zakazana w Austrii. Uważamy również, że ta forma dystrybucji jest bezpieczniejsza niż Komunia rękami” - napisali lekarze. Podkreślili również, że większość zanieczyszczeń jest wynikiem brudnych rąk, cytując dr Boscia, który napisał w maju: „Pewne jest to, że ręce są najbardziej narażonymi na patogeny częściami ciała”.

Austriaccy lekarze katoliccy zakończyli swój list, przypominając, że Kongregacja ds. Kultu Bożego proklamowała „prawo” wiernych do przyjmowania Komunii św. na język bez wyjątku.

https://www.lifesitenews.com/news/21-doctors-tell-bishops-communion-on-tongue-safer-than-in-hand?utm_source=must_reads

inne tłumaczenie - Austria: lekarze nie mają wątpliwości. Komunia św. do ust bardziej higieniczna niż na rękę www.pch24.pl

Czy zachęcanie do Komunii na rękę jest zgodne z nauczaniem Kościoła? fragment, więcej - teologkatolicki.blogspot.com

"Trzeba być zupełnym ignorantem bądź nałogowym kłamcą, by zakładać, iż przed COVID-19 i oprócz niego nie było i nie ma zagrożeń zdrowotnych zarówno w życiu codziennym jak też podczas liturgii. Każdy kontakt międzyludzki niesie ze sobą ryzyko zdrowotne. Tak zawsze było i będzie. Liturgia katolicka w swoich odwiecznych regułach zawsze to brała i bierze pod uwagę. W sytuacji podwyższonego ryzyka czy lęku można i należy wiernych pouczyć o możliwości Komunii św. duchowej, co jest zgodne z nauczaniem Kościoła. Natomiast zachęcanie do przyjmowania na rękę jest sprzeczne z całym nauczaniem Kościoła na przestrzeni wieków. Jest oczywiste, że motywacja tego zachęcania nie ma żadnych podstaw we wierze katolickiej."

sacdrdjo- "Rękami dotyka się zarówno różnych przedmiotów w drodze do kościoła i w kościele, jak też swojej twarzy, przez co zbiera się na rękę "kropelki" wydychane czy znajdujące się w pocie na skórze twarzy itp. Natomiast w ustach z powodu śliny, która zawiera enzymy, jest małe prawdopodobieństwo obecności wirusów, zaś bakterie pochodzące np. z nieumytych zębów, czy grzyby są przenoszone na co dzień w różny inny sposób. Tym samym przyjmowanie na rękę może być tylko wtedy bardziej higieniczne, gdy udzielający Komunię po udzieleniu każdej osobie gruntownie dezynfekuje ręce i także osoba przyjmująca bezpośrednio przed przyjęciem także gruntownie dezynfekuje ręce. Jednak nawet gruntowna dezynfekcja rąk nie daje gwarancji sterylności, gdyż nie ma pewności, czy na hostii i naczyniu na hostie nie ma jakichś zarazków. Innymi słowy: twierdzenie, jakoby przyjmowanie na rękę było bezpieczne pod względem higienicznym jest po prostu kłamstwem i oszukiwaniem ignorantów".(dodatkowo jak widać na zdjęciu , kapłan dotyka "brudne" ręce świeckiego, podczas dawania Komunii...)

fragment z "Jak odpowiedzieć zwolennikom "Komunii na rękę"? - teologkatolicki.blogspot.com
-" W obecnie rozpowszechnionej formie w ogóle nie zwraca się uwagi na okruchy Ciała Pańskiego, które w sposób nieunikniony znajdują się na ręce a także na palcach, którymi się chwyta. Tym samym jest to praktyczna negacja prawdy wiary w obecność Jezusa Chrystusa także w cząsteczkach konsekrowanej Hostii.
- Chwytanie palcami jest gestem typowym dla każdego pokarmu, gdyż tak spożywa się każdy pokarm, tym samym sposób nie odróżnia między zwykłym pokarmem a Ciałem Pańskim, i tym samym jest symbolicznym zrównaniem Komunii św. ze zwykłym pożywieniem, więc
znakiem negacji Realnej Obecności samego Boga w Najświętszym Sakramencie".

...
Brak wiary w rzeczywista obecność Chrystusa w Komunii Św. sprawia że ta Komunia jest świętokradzka ,niegodna czyli judaszowa. Jeżeli dawniej motywem wprowadzania Komunii na rękę był powrót do pierwszych wieków, to ci którzy przyjmowali na rękę jeśli nie byli świadomi np. rozproszenia cząstek Św. Hostii, nie grzeszyli ciężko - gdyż grzech to świadome i dobrowolne...

Ale obecnie , (od pół roku) wprowadzana Komunia na rękę ze względów higienicznych, w swoim założeniu ma; że w czasie Komunii św. można się zarazić, czyli że Chrystus może roznosić zarazki, czyli uzdrawiająca obecność Chrystusa jest niecałkowita, a nawet nieobecna . Każdy kto zna Ewangelie na pewno wie że Chrystus jest najlepszym lekarzem nie tylko dusz , uzdrawiał wszystkich chorych, czyli jak można wątpić w to, a dodatkowo wierzyć że Chrystus może nieść zarazę .

Obecnie Komunia na rękę ze względów higienicznych , zamiast łaski może ściągać przekleństwo , dla tych co niegodnie dotykają Świętych Tajemnic zarezerwowanych dla Kapłana , w Starym Przymierzu , ci co niegodnie dotykali Arkę Przymierza byli ukarani śmiercią , a Judasz przyjmując niegodnie Komunie , jeszcze bardziej umocnił się w złu. Komunia na rękę niszczy cały Kościół ...
franciszek44
Dzisiaj, czlowiek ma bardzo wybujale mniemanie o sobie, stad zakusy, aby rezerwowac sobie czes nalezna Bogo. I dzieje sie to na roznych poziomach, czasem wrecz karykaturalnych np. przelozony na bramie fabryki/ budynku, majacy raptem jednego czy dwoch pracownikow pod soba, potrafi zachowywac postawe buty i terroru wobec nich, zwlaszcza w kwestii podwyzek zaplaty czy praw przyslugujacych im.
franciszek44
Tlumaczenie krowie na rowie... Bog pod postacia Chleba i wina, Stworca i Pan wszelkiego stworzenia nie jest rowny z chlebem czy innymi pokarmami stad nawet tylko przyzwoitosc domaga sie odmiennego traktowania Go, z szacunkiem i czcia, ktore nie maja znaku rownosci ze stworzeniami.
MementoMori+++
Edward7
Grzechy przeciwko Najświętszemu Sakramentowi i potrzeba eucharystycznej krucjaty zadośćuczynienia
W obliczu strasznego złego traktowania Pana naszego w Eucharystii - który jest nieustannie deptany przez Komunię do ręki - podczas której małe fragmenty Świętej Hostii prawie zawsze spadają na ziemię; Eucharystia która jest traktowana w sposób minimalistyczny, pozbawiona świętości, manipulowana jak …
More
Grzechy przeciwko Najświętszemu Sakramentowi i potrzeba eucharystycznej krucjaty zadośćuczynienia
W obliczu strasznego złego traktowania Pana naszego w Eucharystii - który jest nieustannie deptany przez Komunię do ręki - podczas której małe fragmenty Świętej Hostii prawie zawsze spadają na ziemię; Eucharystia która jest traktowana w sposób minimalistyczny, pozbawiona świętości, manipulowana jak ciastko lub traktowana jak śmieci za pomocą domowych rękawiczek - żaden prawdziwie katolicki biskup, kapłan ani wierni świeccy nie mogą pozostać obojętni i po prostu stać i patrzeć.


Trzeba rozpocząć światową krucjatę o zadośćuczynienie dla Pana w Eucharystii....
Edward7
Komunia na rękę - dzieło szatana

...W chwili, gdy Chrystus powiedział: „To jest moje ciało” podczas Ostatniej Wieczerzy, włożył chleb bezpośrednio do ust Apostołów. O Krwi nie potrzebujemy wcale mówić. Została Ona tak czy tak wypita, ale nie przyszła wcale do rąk.

Apostołowie, którzy uczestniczyli w tej Wieczerzy, nie czynili nigdy inaczej. Udzielali Komunii św. do ust... Chrystus tego nigdy …More
Komunia na rękę - dzieło szatana

...W chwili, gdy Chrystus powiedział: „To jest moje ciało” podczas Ostatniej Wieczerzy, włożył chleb bezpośrednio do ust Apostołów. O Krwi nie potrzebujemy wcale mówić. Została Ona tak czy tak wypita, ale nie przyszła wcale do rąk.

Apostołowie, którzy uczestniczyli w tej Wieczerzy, nie czynili nigdy inaczej. Udzielali Komunii św. do ust... Chrystus tego nigdy nie chciał. Nawet On sam dawał do ust, a także Matka Boża nie przyjmowała tego Sakramentu nigdy inaczej, jak tylko na kolanach... Ach my nie chcemy tego mówić. Byliśmy na Nią wściekli (wskazuje w górę) kiedy przyjmowała Komunię. W mistyczny sposób widziała Ona wszystko i wspólnie przeżywała co się wtedy działo we Wieczerniku, Ona prawie zawsze wiedziała wszystko. Była Ona przeznaczona do przewodniczenia Kościołowi. Wprawdzie byli przeznaczeni do tego także Apostołowie, ale Ona musiała ich w wielkim stopniu wspomagać. Musieliśmy to już raz powiedzieć. Klęczała dniem i nocą i modliła się za Apostołów, aby wszystko w Kościele Chrystusowym szło prawą drogą. Apostołowie, którzy byli przy Ostatniej Wieczerzy, nie udzielali Komunii inaczej jak tylko do ust. Gdy później było inaczej, to nie wina Apostołów. Także Jezus i Matka Boża nie mają w tym żadnej winy.
Oni (wskazuje w górę} nie zaprowadzili tak tego i nie chcieli, nie mieli wcale takiego zamiaru....

E: Kto chciał wprowadzić komunię w rękę?
B.: O to nie powinieneś się wcale pytać!
E.: W Imię Ojca...!

B: To uczyniliśmy później my demoni i tośmy “rozdmuchali" i w ten sposób omotali. Myśleliśmy: gdybyśmy mogli u pierwszych chrześcijan zaprowadzić Komunię na rękę, to można by później powiedzieć, że u pierwszych chrześcijan była także Komunia na rękę.....
wacula25wp.pl
Augustyn z Hippony. --Dziękuję ci za ten piękny i obszerny wyczerpujący opis w naszym mozolnym rozważaniu komunii św. Piszesz -[Coz blogoslawieni ci, ktorzy nie maja nic do powiedzenia a jednak milcza itd ]--Hmm a na wstępie uściślijmy sobie słowa świętego Apostoła podczas wieczerzy J.CH .Jezus mówi od chwili, gdy wszyscy, usiadłszy, uciszyli się i skupili uwagę na Jego słowach - bierzcie Chleb …More
Augustyn z Hippony. --Dziękuję ci za ten piękny i obszerny wyczerpujący opis w naszym mozolnym rozważaniu komunii św. Piszesz -[Coz blogoslawieni ci, ktorzy nie maja nic do powiedzenia a jednak milcza itd ]--Hmm a na wstępie uściślijmy sobie słowa świętego Apostoła podczas wieczerzy J.CH .Jezus mówi od chwili, gdy wszyscy, usiadłszy, uciszyli się i skupili uwagę na Jego słowach - bierzcie Chleb i Wino, tak jak Ja to robiłem. W Moje Imię błogosławcie je, łamcie i rozdawajcie.itd .To słowa ew.św.Mat.np. zapisane dla nas ludzi wiary ONE MUSZĄ BYĆ NIEZMIENNE bo święte .A to że my przyjmujemy do dłoni jak św. apostoł chleb Boski dar przeistoczony NIE GRZESZYMY ! jak usiłujecie nam i mi wcisnąć razem z Tobą, jako obraza Boga .A nadmienię że nasi bracia chrześcijanie wschodni ćwiartują chleb i błogosławią go podczas mszy św. i tak też było za czasów św. CHarbela i innych . Odnoszę takie wrażenie że usiłujecie być wyżej jak żydzi .A przecież tak nie jest.A jesteście tacy sami jak ja ludźmi wiary.Czyż mylę się?Augustyn z Hippony
wacula25wp.pl
Augustyn z Hippony Piszesz -[ 380 synod w saragossie nalozyl ekskomunike za komunie na reke itd]--A synod 1500 lat temu nie jest wieczny synowie wiary się zmieniają jak również synody też muszą ulec zmianie ,i tak się dzieje jak dzisiaj .I dlatego nie masz racji czytaj prawo kk. Augustyn z Hippony
Augustyn z Hippony
@wacula25wp.pl serdeczne Bog zaplac. Czyli jesli dobrze rozumiem, uplyw czasu ma znaczenie dla waznosci decyzji Kosciola. Czyli zrozumiale jest dlaczego odzuca sie Ewangelie. ta ma ponaf 2000lat.
Oczywiscie dziekuje za twoj glos...
i oczywiscie wypowiedz dogmatyczna kosciola, ktory mowi, o tym, ze dogmaty, a do takich naleza wszystkie orzeczenia kosciola, ktore nakladaja ekskomunike, nie moga …More
@wacula25wp.pl serdeczne Bog zaplac. Czyli jesli dobrze rozumiem, uplyw czasu ma znaczenie dla waznosci decyzji Kosciola. Czyli zrozumiale jest dlaczego odzuca sie Ewangelie. ta ma ponaf 2000lat.
Oczywiscie dziekuje za twoj glos...
i oczywiscie wypowiedz dogmatyczna kosciola, ktory mowi, o tym, ze dogmaty, a do takich naleza wszystkie orzeczenia kosciola, ktore nakladaja ekskomunike, nie moga byc interpetowane inaczej niz w momencie ich ogloszenia, nie nalezy juz do prawa koscielnego, bo gosc o nicku wacula25, tak ozekl. Coz blogoslawieni ci, ktorzy nie maja nic do powiedzenia a jednak milcza.
Warto poczytac dogmatyczne wypowiedzi kosciola pt. Breviarium Fidei, kiedy dosc regularnie wydawane. Ozeczenia synodalne, kiedys rowne soborom, sa wiazace, pomimo czyjchs wydajmisiow. Dogamt raz orzeczony nie moze byc odwolany, zmieniony czy reinteprtowanh. Tak wynika nawt z najnowszego prawa Kosciola.
Jak widze nie zmienia sie tylko ludzk pycha. Syniwie wiary zas nadal malo wyksztalceni, za to pewni siebie... coz, nie o racje chodzi a o Prawde.
predex
Szczepionkowe ludobójstwo
Interesy i dobro jednostki powinny być stawiane ponad wyłącznym interesem nauki lub społeczeństwa” – Powszechna Deklaracja w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka UNESCO. Oznacza to, że nikt nie może być zmuszony do zaszczepienia, żeby chronić innych!
ani do noszenia maseczek ze wzgledu na innych , ani do zakazu bez maseczki.
predex
Paradoksem tych korlonadurniłów rzadowych jest to ,że poprzez swoje dzialania ,zamykanie szpitali i przychodni , zmniejszyli smiertelność Polakow.

Rzeczywiście nie mamy w chwili obecnej powodów do
zadowolenia –
ubolewa szef branży pogrzebów.
Straszny spadek umieralności!!
Wbrew światowej pandemii, umiera mniej Polaków niż w poprzednich latach
www.pch24.pl/wbrew-swiatowej…
Hurtownie pogrz…More
Paradoksem tych korlonadurniłów rzadowych jest to ,że poprzez swoje dzialania ,zamykanie szpitali i przychodni , zmniejszyli smiertelność Polakow.

Rzeczywiście nie mamy w chwili obecnej powodów do
zadowolenia –
ubolewa szef branży pogrzebów.
Straszny spadek umieralności!!
Wbrew światowej pandemii, umiera mniej Polaków niż w poprzednich latach
www.pch24.pl/wbrew-swiatowej…
Hurtownie pogrzebowe słysząc o nadciągającym kataklizmie COVID-19 zaopatrzyły się w potężne ilości trumien, by móc sprostać wyzwaniu. Jednak apokalipsa nie nastąpiła, i teraz mają przepełnione magazyny” – pisze Tygodnik TVP. Notują zatem wyraźną obniżkę zysków. Nie dość, że śmiertelność w narodzie znacznie spadła, to w niektórych regionach odbywa się prawie o połowę mniej pochówków niż przed straszną epidemią.
Rzeczywiście nie mamy w chwili obecnej powodów do zadowolenia – ubolewa Robert Czyżak, prezes Polskiej Izby Branży Pogrzebowej.
Według danych GUS i Ministerstwa Cyfryzacji, kwiecień przyniósł o 3 079 mniej zgonów niż ten sam miesiąc w roku 2019. Również cztery poprzednie lata przewyższały pod tym względem obecny 2020 – kwiecień 2018 nawet o ponad 4,1 tysiąca przypadków.
Przede wszystkim znacznie spadła liczba osób zgłaszających się do szpitali. Po drugie, spadła liczba tzw. planowych hospitalizacji. W ujęciu globalnym mamy do czynienia z mniejszą liczbą pacjentów w placówkach medycznych tak tłumaczy przyczyny spadków, mimo Covid-19, Bartosz Fiałek z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. [To znaczy, że samo zgłoszenie się do szpitala, to śmiertelne niebezpieczeństwo!! MD]
Skoro szpitale mają mniej pacjentów, to trudniej się w nich zarazić, nie tylko koronawirusem. Szpitalne zakażenia w 2017 roku przyniosły aż 22 śmierci. Nie ma też tylu powikłań po zabiegach.
Prof. Bolesław Samoliński, specjalista w dziedzinie zdrowia publicznego twierdzi, iż spadek liczby zgonów wynika też z mniej obciążającego trybu życia, spowodowanego ograniczeniami. – Mamy więcej spokoju, więcej snu, higieny i mniej stresów – uważa.
Z kolei profesor Tadeusz Zielonka, pulmonolog z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jednej z przyczyn obniżenia statystyk umieralności upatruje w lepszym stanie powietrza, wywołanym zamknięciem gospodarki. – Istnieje korelacja między liczbą przypadków infekcji wirusowych a stężeniami pyłów zawieszonych. Cząstki zawieszone są nośnikami wirusów, przez co ułatwiają im utrzymywanie się w powietrzu. Po przedostaniu się do organizmu prawdopodobnie łatwiej też mogą wnikać do płuc – twierdzi.
Według wyliczeń PIBP, spadek umieralności najwyraźniej zaznaczył się na wschodzie kraju – Lubelszczyźnie, Podlasiu i Podkarpaciu nawet o 40 procent w stosunku do roku ubiegłego.
W naturze nic nie ginie. Na koniec roku wszystkie statystyki zgonów się wyrównają. COVID-19 diametralnie ich nie zmieni. Tym bardziej, że od początku roku na koronawirusa zmarło w Polsce 1,6 tys. osób. W tym samym czasie z powodu raka pożegnało się z tym światem ponad 50 tys. Polaków – przekonuje Robert Czyżak.
Źródło: Tygodnik TVP RoM
Zmieniony ( 03.08.2020. )
One more comment from predex
predex
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego

Artur Łoboda Kraków 20 lipca 2020 roku
...… http://zaprasza.net/a.php?article_id=35744
Prokurator Grzegorz Derwisz
Prokuratura Okręgowa w Krakowie

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego


Na podstawie Artykułu 160. § 1. Kodeksu Karnego głoszącego "Kto naraża …More
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego

Artur Łoboda Kraków 20 lipca 2020 roku
...… http://zaprasza.net/a.php?article_id=35744
Prokurator Grzegorz Derwisz
Prokuratura Okręgowa w Krakowie

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego


Na podstawie Artykułu 160. § 1. Kodeksu Karnego głoszącego "Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3,
OSKARŻAM
Łukasza Szumowskiego
o przestępstwo noszące znamiona zbrodni ludobójstwa na Narodzie Polskim.

W celu ułatwienia reelekcji Andrzeja Dudy na stanowisku Prezydenta RP, Łukasz Szumowski podjął cały szereg działań mających służyć spacyfikowaniu Narodu Polskiego poprzez wykorzystanie światowej paniki związanej z rzekomym wirusem i wmówienie Polakom, że epidemia SARS CoV-2 dotarła do Polski.
Jednak - po osiągnięciu zamierzonego celu - Łukasz Szumowski dalej terroryzuje Społeczeństwo Polskie KŁAMIĄC dalej -
że w Polsce panoszy się jakaś epidemia.
W tym celu rozgłasza wraz ze swoimi współpracownikami KŁAMSTWA, że gdzieś wykryto zarażonych na SARS CoV-2.
I z tego powodu BEZPRAWNIE zmusza Polaków do noszenia maseczek na twarz, które nie tylko powodują zatrucie organizmu wydychanym dwutlenkiem i tlenkiem węgla, ale w gorące dni są siedliskiem wszelkich szkodliwych dla organizmu człowieka bakterii.
Konsekwencje przymusu noszenia maseczek ujawnią się dopiero po latach. Ale ja NIE POZWOLĘ NA TO, by taki DEGENRAT jak Łukasz Szumowski niszczył zdrowie Polaków.


Jest faktem bezdyskusyjnym, że Ministerstwo Zdrowia NIE DYSPONUJE ŻADNYMI TESTAMI NA SARS CoV- 2, bo takie testy nie istnieją nigdzie na świecie!
Wraz z niniejszym oskarżeniem załączam otrzymanie z Ministerstwa Zdrowia rzekome "certyfikaty" na testy podobno stosowane w Polsce.
Większość z tych testów powstała co najmniej kilkanaście lat temu i służyły kiedyś TYLKO do badań laboratoryjnych. A tegoroczne testy mają w swoim opisie informację, że "dodatni wynik testu wcale nie oznacza, że jest się zarażonym SARS CoV-2." Z kolei "negatywny wynik testu wcale nie oznacza, że nie jest się chorym na SARS CoV-2". A więc te testy NICZEGO nie wykazują!
W Internecie można trafić na informacje, że te rzekome "testy na covid-19" wykrywały tą "chorobę" nawet u roślin, albo u zwierząt. Oczywiście bezobjawowo.
Ponieważ te testy nie dowodzą ŻADNEJ choroby - to dla przedłużenia terroru policyjnego Minister Zdrowia zaczął wmawiać Polakom "chorobę bezobjawową".

Jakim trzeba być KRETYNEM, aby uwierzyć w takie brednie.
Człowiek nie wykazujący żadnych objawów chorobowych ma być chorym tylko dlatego, że jakiś pseudotest to wykazuje?
Nie mogę wykluczyć, że Łukasz Szumowski chce w ten sposób zakryć fakt, iż dokonał wielkiego przestępstwa gospodarczego, bo za ogromne pieniądze zakupił całkowicie bezwartościowe "testy" - podobnie jak wcześniej - bezwartościowe maseczki na twarz.
Ja bym przełknął straty gospodarcze Państwa na ogromną skalę.
Ale zbrodni ludobójstwa mu nigdy nie podaruję.
Była w styczniu bieżącego roku bardzo niebezpieczna epidemia infekcji dróg oddechowych, którą przeszły setki tysięcy Polaków - w tym wiele małych dzieci.
Ale wtedy Łukasz Szumowski zajęty był lansowaniem się z Prezydentem RP i nawet nie zauważył tego faktu.

Rozzuchwalony pełną bezkarnością za wszystkie ZBRODNIE - jakich dokonał w okresie terroru pandemiowego, Łukasz Szumowski odgraża się dziś, że to dopiero początek bezprawia.
Już zapowiada "nawrót epidemii", albo też "drugą falę epidemii" - której w Polsce nie było!
Jest rzeczą oczywistą, że w dalszym ciągu będzie prowadził terror i pozbawiał praw publicznych Obywateli Polski.
Za to - czego do tej pory dokonał Łukasz Szumowski - grozi mu połowa artykułów Kodeksu Karnego.
Mam nadzieję, że poniesie za to kiedyś konsekwencje.
Ja koncentruję się na obecnej zbrodni ludobójstwa poprzez zmuszanie Polaków do samo-zatruwania wydychanym powietrzem i samo-zatruwania bakteriami rozwijającymi się na maseczkach.
Wraz z Łukaszem Szumowskim przed Sądem winien stanąć też Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, oraz Komendant Główny Policji.
A także WSZYSCY OSZUŚCI z dyplomami medycznymi, którzy KŁAMIĄ na temat jakiejś pandemii i tym samym utwierdzają Polaków w strachu przed niewidzialną chorobą.
Co to jest SARS CoV-2?
Nie mam zielonego pojęcia: co wydarzyło się w Chinach?
Ale na wieść o masowych zgonach we Włoszech - już w marcu pisałem w niezależnych mediach, że we Włoszech dokonywane są MORDY MEDYCZNE na pacjentach!
Do wniosku takiego doszedłem - gdy przeczytałem o "procedurach medycznych" stosowanych wobec chorych.
Moje słowa potwierdził później najwybitniejszy włoski wirusolog o międzynarodowej renomie profesor Giulio Tarro, który został nagrodzony w Ameryce Tytułem, "najlepszego wirusologa roku", a w 2015 roku był Kandydatem do Nagrody Nobla w dziedzinie Medycyny.
Pacjenci we Włoszech MORDOWANI byli przez podanie czystego tlenu do respiratorów.
Giulio Tarro wspólnie z Pasquale Mario Bacco i Prokuratorem Angelo Giorgianni założyli Stowarzyszenie L'Eretico, które złożyło w Wysokim Trybunału Sprawiedliwości UE akt oskarżenia przeciwko Państwu Włoskiemu o wszystkie zbrodnie dokonane w czasie rzekomej "walki z pandemią".
Pasquale Mario Bacco mówi bez ogródek:
"Zabijaliśmy, choć w dobrej wierze, pacjentów na oddziale intensywnej terapii. Nie wykonując sekcji zwłok, nie wiedzieliśmy, co wirus wywołuje w organizmie, błędnie myśleliśmy, że działa on na poziomie płuc, podczas gdy uszkodzenie było na poziomie naczyniowym, a później w narządach.
Nie stosowaliśmy środków przeciwzapalnych, hydroksychlorochiny i heparyny, o których wiemy dzisiaj, że są fundamentalne, podczas gdy „
spalaliśmy” tkanki płuc przy głębokiej wentylacji.
" We Włoszech wprowadziliśmy karę śmierci, umożliwiając zakażonym pacjentom kontakt z głównym celem wirusa, czyli osobami starszymi i pacjentami ze współistniejącymi patologiami w RSA. Skazaliśmy ich nie tylko na śmierć, ale także na straszliwą śmierć w absolutnej samotności."
O maskach na twarz wypowiada następujące słowa:
" Maski w obecnych temperaturach tworzą prawdziwe podłoże hodowlane mikroorganizmów przed nosem i ustami, wraz z rozwojem bardzo niebezpiecznej koncentracji mikroorganizmów gotowych do rozprzestrzeniania się w naszym ciele.
Ponadto noszenie masek przez wiele godzin powoduje hiperkapnię, czyli większe stężenie dwutlenku węgla i deficyt tlenu, co bardzo spowalnia reakcje; wyobraź sobie, jak niebezpieczne jest takie działanie. Hiperkapnia determinuje i nasila kwasicę komórkową, która stanowi najlepszą pożywkę do rozwoju raka."
To wypowiedź ludzi wykształconych, którzy nie proponują - jak Łukasz Szumowski w wywiadzie z 24 lutego br "doustnego stosowania maseczek".
W sprawie ewentualnych szczepień na SARS CoV-2 Pasquale Mario Bacco wypowiada następujące słowa:
" Zawsze byłem szczepiony. Uważam, że szczepionki odegrały fundamentalną rolę w rozwoju ludzkości. Ale ta szczepionka przeciwko ciągle zmieniającemu się wirusowi RNA to kolosalne oszustwo."
O przyszłej "szczepionce" na koronawirusa stwierdził, że:
"To tylko kolosalna operacja gospodarcza zaaranżowana przez lobby farmaceutyczne."
Całość tego wywiadu można przeczytać na stronie:
www.lindro.it/coronavirus-cov…

Ja pozwolę sobie tylko przypomnieć, że media donosiły o bardzo dużej liczbie zgonów wśród personelu medycznego we Włoszech.
Zapomniały tylko dodać, że te zgony były skutkiem nieprzerwanego noszenia masek na twarzy i zatrucia organizmów lekarzy, oraz pielęgniarek.
Jako dziennikarz niezależnych mediów zwróciłem się w czerwcu do Ministra zdrowia o podanie: jakie testy używane są do wykrycia SARS CoV-2? i poprosiłem o podanie certyfikatów na te testy.
Dopiero po ponownym piśmie do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego o przymuszenie do udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane w Trybie prawa prasowego, otrzymałem listę testów i całkowicie niewiarygodnych certyfikatów na te produkty.
Wynika z nich, że te testy wskażą wynik dokładnie taki - jakiego oczekuje badający.
Są więc to testy kompletnie niewiarygodne i podawanie liczby rzekomo zarażonych w Polsce na covid-19 jest OSZUSTWEM!
Podkreślam w tym miejscu, że z powodu zamknięcia w domach i strachu przed chorobą - w pierwszych miesiącach 2020 roku zmarło w Polsce 5000 mniej osób - niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.
Natomiast rzekomą "chorobę" zaczęto wmawiać Polakom dopiero po sprowadzeniu fikcyjnych testów na powiększenie substancji białkowej i RNA. A powiększenie RNA może wynikać z dziesiątek nie-covidovych przyczyn!
Skoro więc śmiertelność znacząco spadła - to gdzie to zagrożenie zmuszające do noszenia trujących maseczek?
Zaznaczam jednocześnie, że oskarżenie na Łukasza Szumowskiego o ludobójstwo złożyła Dr Diana Wojtkowiak, a później Dr Anna Martynowska złożyła do Prokuratury zawiadomienie o oszustwie "choroby bezobjawowej".
Bezkarność rozzuchwala i jeżeli sprawcy "covidowego" zamachu stanu nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności - to za chwilę odważą się na dużo więcej.

Dlatego będąc świadomy zagrożeń wynikających z ukrytego zamachu stanu - pod przykrywką fałszywej epidemii, obciążam Pana moralnym obowiązkiem obrony Narodu Polskiego.
I jest ono ważniejsze dla Przyszłych pokoleń - niż kiedyś walka z bronią w ręku - w czasie ostatniej Wojny.
Dokona Pan wyboru - po której stronie stanie.
Ale ja z góry zapowiadam, że nie przedstawiłem wszystkich argumentów, bo liczę się z koniecznością ponownego zawiadomienia o zbrodni ludobójstwa, a potem oskarżenia subsydiarnego.
=================
Załączniki:
20 kserokopii "certyfikatów" przesłanych mi w imieniu Ministra Zdrowia.
Są to certyfikaty pozbierane z różnych stron internetowych. Większości z tych preparatów nie zakupiło Ministerstwo Zdrowia.
Są więc tyle warte - ile warte były wcześniejsze "certyfikaty" Łukasza Szumowskiego na maseczki.

21 lipiec 2020
Artur Łoboda
====================
NIEMCY MAJĄ DOŚĆ! POWOŁALI KOMISJĘ ŚLEDCZĄ W SPRAWIE KORONAWIRUSA
www.youtube.com/watch
2020-07-22
Alina


Zmieniony ( 22.07.2020. )
woj_tek
"KOMUNIA ŚWIĘTA NA RĘKĘ JEST WIĘKSZYM ZŁEM NIŻ ABORCJA" Święta Matka Teresa z Kalkuty

.... ___________________________
Nie depczcie po tym co Najświętsze. - ks. dr Paweł Murziński.
Quas Primas
Wacuś zamknij ten niewyparzony pysk i przestań wreszcie bluźnić, bo robisz to nachalnie i na własną zgubę.
wacula25wp.pl
Weronika-S. HEJ hej zaczynasz sama tworzyć prawo kościelne nie słuchasz kościoła
wacula25wp.pl
Zachęcanie do Komunii na ręke, jest sprzeczne z całym nauczaniem Kościoła na przestrzeni wieków--A nie jest sprzeczne z całym nauczaniem EWANGELII -PISMA św. NO teraz zadeptajcie TOOOOOOO zgodnie z waszym rytuałem 😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇
Weronika-S.
Przyjmowanie Komunii Świętej na rękę jest obłożone od IV wieku tygodniową ekskomuniką, która nie została zniesiona.
Augustyn z Hippony
@Weronika-S. dokladnje w roku 380 synod w saragossie nalozyl ekskomunike za komunie na reke i potwerdzil synod w Reui rok 650. Tak wiec co zostalo zwiazane na ziemi, trwa zwiazane w niebie. Jesli ekskomunika nie zostala zdjeta, nadal obowaizuje. Kosciol jako czesc wiecznosci i jego decyzje nie podlegaja dezawuacji ze wzgledu na czas.
Poza tym, w czasie komunii na reke to nie ksiadz jej udziela, …More
@Weronika-S. dokladnje w roku 380 synod w saragossie nalozyl ekskomunike za komunie na reke i potwerdzil synod w Reui rok 650. Tak wiec co zostalo zwiazane na ziemi, trwa zwiazane w niebie. Jesli ekskomunika nie zostala zdjeta, nadal obowaizuje. Kosciol jako czesc wiecznosci i jego decyzje nie podlegaja dezawuacji ze wzgledu na czas.
Poza tym, w czasie komunii na reke to nie ksiadz jej udziela, ale sam swiecki, co po ostatnich dokumentach watykanu stoi w sprzecznosci z rola swieckiego.
Szafazem sakramentu ma byc kaplan. W przypadku komunii podawanej do reki swiecki sam sobie udziela komunii, ktora i tak przyjmuje do ust. Ergo, jedyny sakrament, ktrego swiecki udziela sobie sam.
Jota-jotka
,,Obecnie Komunia na rękę ze względów higienicznych ,
zamiast łaski może ściągać przekleństwo , dla tych co niegodnie dotykają Świętych Tajemnic zarezerwowanych dla Kapłana ,
w Starym Przymierzu , ci co niegodnie dotykali Arkę Przymierza byli ukarani śmiercią ,
a Judasz przyjmując niegodnie Komunie , jeszcze bardziej umocnił się w złu.

Komunia na rękę niszczy cały Kościół ...,,

🤔 💓Jaka jest …More
,,Obecnie Komunia na rękę ze względów higienicznych ,
zamiast łaski może ściągać przekleństwo , dla tych co niegodnie dotykają Świętych Tajemnic zarezerwowanych dla Kapłana ,
w Starym Przymierzu , ci co niegodnie dotykali Arkę Przymierza byli ukarani śmiercią ,
a Judasz przyjmując niegodnie Komunie , jeszcze bardziej umocnił się w złu.

Komunia na rękę niszczy cały Kościół ...,,

🤔 💓Jaka jest moja wiara ,czy wierzę i komu wierzę...
Panie Jezu przymnóż nam wiary.
wacula25wp.pl
Pomieszałaś i pomyliłaś 🤭 🤭 🤭
Jota-jotka
A ja przeczytałam i zastanowiłam się 🤔 i może prowokuje do tego samego ...
Weronika-S.
@Jota-jotka To godne świadectwo wiary i uszanowania Sakramentu Komunii Świętej.