zaba

Blahořečení „Satanelliho“, patrona komunistických teroristů a dopravních nehod – Duše a hvězdy

Biskup Angelelli V Argentině došlo dnes [27. 4. 2019] k něčemu nepředstavitelnému: spolu se třemi dalšími byl dnes blahořečen jako „mučedník“ Enrique…
apredsasatoci
Na čo sú dobré tieto tvoje siahodlhé traktory? Koho chceš obláfnuť? 🚬 😊
Peter(skala)
pripadá mi to ako ked sa lavičiari biju s pravičiarmi:
- lavičiari neznášaju pravičiarov, až tak, že nie su schopní pripustiť, aby Boh skrze papeža jednak svätorečil človeka z pravicovej strany.

napr. Mons.Vojtašák, o.Tiso, o.Hlinka... boli známy ako osoby, ktoré su naklonene viac napravo. Niektorí z nich boli umučení a aj ked su v Nebi, predsa lavičiari aj kresťanskí ... nedokažu prijať, žeby …More
pripadá mi to ako ked sa lavičiari biju s pravičiarmi:
- lavičiari neznášaju pravičiarov, až tak, že nie su schopní pripustiť, aby Boh skrze papeža jednak svätorečil človeka z pravicovej strany.

napr. Mons.Vojtašák, o.Tiso, o.Hlinka... boli známy ako osoby, ktoré su naklonene viac napravo. Niektorí z nich boli umučení a aj ked su v Nebi, predsa lavičiari aj kresťanskí ... nedokažu prijať, žeby Boh také osoby prijal do Neba a už vôbec nie, aby boli svätorečení.

Maju dojem, že svätorečenie je ako keby pre dokonalých kresťanov, čo nemali nič spoločné s pravicou.... že sv.Pavol bol typický pravicový extréémista (ešte ako Šavol z Tarzu) tak to nepijmaju a pochopitelne, že potom ani sučasných "Pavlov"

Teraz tu máme opačný problém:

Pravičiari sa sťažuju na lavičiarov a tak nedokažu npripustiť, žeby Boh prijal do Neba a už vôbec nie aby ho mohol papež svätorečiť.

Znova ten istý problem: myslia si, že Boh by neprijal do Neba takého lavicoveho radikala. Namýšľaju si, že vidia do srdca toho človeka i pred smrťou a nepripušťaju, žeby mohol v hodine smrti olutovať svoje ťažke hriechy.

tak to je... boj medzi lavicou a pravicou vždy bol prekažkou dokonca aj pred "dverami spásy" - nepustia dnu ani von.

Smutné, ale poučné
Kallistratos
Nemohu být soudcem, odkazy jsou neúplné a tendenční, např, rok 1976 a vše s tím spojené a to je jen zlomek... Jinak chybí skutečně "ďáblův advokát", škoda že ho zrušili... či spíše transformovali...
apredsasatoci
Ďalší z mnohých dokazov, že rkc nie je v poriadku. Božie Slovo, Božia vôľa sa plní!