Clicks3.5K
pl.news
120

Koronawirus: ochrona przed Chrystusem?

Ojciec Paddy Mockler, proboszcz w Pass Christian w diecezji Biloxi w Mississippi, odprawił w ostatnią niedzielę mszę w gumowych rękawiczkach.

Fragmenty Mszy można obejrzeć na YouTube.com (film poniżej).

Kobieta, która czytała, również nosiła gumowe rękawiczki, prawdopodobnie chroniące ją przed Słowem Bożym.

#newsFmupsypbyu

wacula25wp.pl
Quas Primas OJ oj - piszesz -[ jesteś żydem!!! itd ]==No niech ci będzie nawet to że Jestem Żydem np.nawróconym co oczywiście jest nieprawdą co piszesz .OTÓŻ JA Jestem chrześcijaninem Polakiem jak TY i trzymaj się tej prawdy 😍 😇 😇 A dalej zajdziesz ..??????????
maciekbartekantek
🤒 On ma gorączkę
przeciwherezjom
"Wziął w Swoje święte i czcigodne ręce" - bodajże 1 Modlitwa Eucharystyczna. Piszę tu jeszcze raz, bo dotarło do mnie, że mamy tu do czynienia z gigantyczną profanacją! Potrzeba aż prawników kościelnych (uczciwych) by stwierdzić, czy Przeistoczenie było tu ważne! Chyba (ja szaraczek tego nie wiem) obowiązkiem kapłana jest wziąć Hostię w namaszczone kapłańskie ręce, a nie w rękawiczki! A jeśli …More
"Wziął w Swoje święte i czcigodne ręce" - bodajże 1 Modlitwa Eucharystyczna. Piszę tu jeszcze raz, bo dotarło do mnie, że mamy tu do czynienia z gigantyczną profanacją! Potrzeba aż prawników kościelnych (uczciwych) by stwierdzić, czy Przeistoczenie było tu ważne! Chyba (ja szaraczek tego nie wiem) obowiązkiem kapłana jest wziąć Hostię w namaszczone kapłańskie ręce, a nie w rękawiczki! A jeśli prawnicy stwierdzą i wyjaśnią, że Przeistoczenie jest tu ważne, to jest to straszna profanacja dotykania Ciała Pańskiego czymś niedozwolonym. Zdarzało się w przeszłości - ale tylko przy rozdawaniu Komunii św. wiernym w czasie epidemii - że podawano Najświętsze Postacie na łyżeczce. Ale rozdawanie Komunii św to zupełnie co innego. Tu mamy bezprecedensową masakrę, potworne świętokradztwo!
wacula25wp.pl
Boży rozum księdza nakazuje chronić swoje życie i innych
szary człek
Idź dalej klękaj po judaszowe srebrniki przed koncernem farmaceutycznym, bo niedługo będzie złote żniwo ( tylko co po tych latach dalej)??
Quas Primas
wacuś, jesteś żydem!!!
Odpowiesz draniu za te wszystkie bluźniercze komentarze!
Gojga
Straszne to i pokraczne, jakiż brak wiary...mój Boże.
Prawda inside
Debile kopią sobie sami dół gorejący siarką
yagu
Horror
Quas Primas
ŻENUJĄCE....
Nie wiem, czy nazwać go apostatą czy debilem...
szary człek
Wierni na kopach powinni wygnać
Tymoteusz
Przegięcie pały!

(Tak dosadnie tutaj na Glorii się nie wypowiadałem, ale niestety przyszła pora.)
olek19801
To bardzo wyraźny sygnał świadczący o upadku wiary w Eucharystycznego Jezusa. Jest gorzej niż myśleliśmy. W okresie II wojny światowej w samej tylko Polsce żyło wielu pobożnych i wierzących kapłanów. Wykazywali się heroizmem, byli świadectwem dla wiernych. Oddawali życie za Polskę z okrzykiem: króluj nam Chryste! Gdy zestawi się tamte straszne lata z tym co teraz się dzieje, widać ogromną …More
To bardzo wyraźny sygnał świadczący o upadku wiary w Eucharystycznego Jezusa. Jest gorzej niż myśleliśmy. W okresie II wojny światowej w samej tylko Polsce żyło wielu pobożnych i wierzących kapłanów. Wykazywali się heroizmem, byli świadectwem dla wiernych. Oddawali życie za Polskę z okrzykiem: króluj nam Chryste! Gdy zestawi się tamte straszne lata z tym co teraz się dzieje, widać ogromną dysproporcję w sprawach wiary katolickiej, stanu ducha współczesnych ludzi. Masoneria miała dużo czasu, aby deprawować całe społeczeństwa, użyto wymyślnych środków dla osiągnięcia celu. Największa katastrofa to zniszczenie KK od środka. Rujnując rodziny osiągnięto łatwy dostęp do depozytu Kościoła, do rdzenia doktryny a tym samym do samego szczytu władzy duchownej. Z całą pewnością wypełnia się III Tajemnica Fatimska.

25 MARZEC 2020 - ODDAJMY SIĘ NIEPOKALANEMU SERCU MARYI
Niepokalane Serce Maryi

Zawierzenie narodu polskiego Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
przeciwherezjom
Obawiam się, że zaraz to masoni-biskupi nakażą!
Piotr2000
To czas proby dla chrzescijan
Piotr2000
Brak wiary i dlatego chyba dobtze, ze nadszedl czss oczyszczenia z najemnikow
TomaszBiał
Brak wiary to smutny widok
Weronika-S.
Nawet czasy komuny nie miały takiej porcji infantylizmu jak ten satyryk w sutannie. Tragedią jest jednak, że taki cudak znalazł się przy ołtarzu. Wypada mu powiedzieć ,,łapy w rękawiczkach ochronnych precz od świętości,,.
predex
Kolejny koronaświrus podajacy sie za ksiedza cha cha cha.

A swoja droga , to jest dobry test na wierzacych i niewierzacych księży , tzw korona świrusów nie księży.
szary człek
nie ma co, po prostu debil nie ksiądz... Na kopach wygnać ze świątyni... A klepał pewnie nie raz -Jezu ufam Tobie.
woj_tek shares this
3.5K