Clicks2.5K
PiotrM
9

Czy ten człowiek jest normalny?

Czy ten człowiek jest normalny?
Bo ja uważam, że powinien zostać aresztowany za podrzeganie do ludobójstwa. Ewentualnie zamknięty w specjalnym ośrodku dla bardzo groźnych psychopatów.
Natomiast ten szaleniec chodzi na wolności i występuje w mediach eksponując swe zbrodnicze zapędy.

annaaurelia
jak wzrośnie liczba wypadków drogowych to zabierzemy wam autka, a jak wzrośnie ilość utonięć to wypompujemy wam rzeki, morza, a nawet oceany 😎
Adrianna7
"Włączamy myślenie" - a czemu ty mnie zablokowałeś? Czyżbym Ci coś złego uczyniła?
Adrianna7
Dziękuję za wytłumaczenie:)
Adrianna7
Nie mogę patrzeć na tą wstrętną, zakłamaną facjatę. To człowiek, który Boga się nie boi.
Włączamy myślenie
z mordy widać że kanalia
Sławomir Sokołowski
Ma Pan rację, ten człowiek nie jest normalny. Normalni nie występują w telewizorniach.
Rzeczywiście, należałoby zgłosić tego łajdaka do prokuratury. Chętnie bym to uczynił osobiście, jednak kolejne rękawice szykuję na grubszą rybę.
Ta menda, która co chwilę zmienia zdanie (jeszcze pod koniec tamtego roku głosił: szybciej przechorujemy COVID-19, niż uchroni nas szczepionka) na razie tylko straszy…More
Ma Pan rację, ten człowiek nie jest normalny. Normalni nie występują w telewizorniach.
Rzeczywiście, należałoby zgłosić tego łajdaka do prokuratury. Chętnie bym to uczynił osobiście, jednak kolejne rękawice szykuję na grubszą rybę.
Ta menda, która co chwilę zmienia zdanie (jeszcze pod koniec tamtego roku głosił: szybciej przechorujemy COVID-19, niż uchroni nas szczepionka) na razie tylko straszy (podobnie jak inny pachołek – prof. Gut), aby wywołać efekt prawa telewizyjnego, jak wiemy, w praktyce skutecznego. Takie dostał zlecenie i musi je wykonać. Wie, co mu grozi, gdyby nie zaszczekał tego, co mu podyktowali.
Dobrze też wie, że bez zmiany konstytucji, to jego ujadanie nie ma żadnej mocy prawnej, a ewentualne przeniesienie tego ujadania na jakąś śmieszną „ustawę” (ustawkę), będzie tyle warte co szary papier na rolce, który każdy używa w WC…

Jeżeli ktoś chciałby jednak złożyć doniesienie, może częściowo wykorzystać „moje”, które dot. bp Grzegorza Kaszaka:
godnosc.org/…ie_do_prokuratury_na_biskupa_grzegorza_kaszaka.pdf

Najlepiej aby zrobił to prawnik, nie amator prawa, czy taki amatorek jak ja, ale – wiadomo – o „zawodowca” nie będzie łatwo, a szkoda (uczciwych i odważnych prawników jest tak "dużo", jak uczciwych i odważnych lekarzy, nauczycieli, kapłanów, policjantów...).
Znając życie, prokuratura nie doszuka się znamion przestępstwa i odmówi wszczęcia postępowania.
Wtedy dobrze byłoby złożyć do sądu zażalenie na tę odmowę.
Cała „zawierucha” z „moim” doniesieniem na biskupa Kaszaka, który – jak pamiętamy – ograniczył ilość niezaszczepionych uczestników pielgrzymki sosnowieckiej do 300 osób, zakończyła się tym, że biskup natychmiast i cichaczem wycofał swoje zarządzenie.
Wiem, że nie tylko doniesienie do prokuratury go otrzeźwiło, również inni wywierali presję, np. jedna grupa odważnych ludzi z Jaworzna (nie pamiętam nazwy), osobiście udała się do kurii sosnowieckiej.
Fakt jest taki, że – jak widać - biskup „czuje mores” i mam nadzieję, że w przyszłości weźmie pod uwagę fakt, iż nie ma do czynienia ze stadem bezrozumnych baranów czy ślepo posłusznych, wyzutych zupełnie z męskości – ślepo posłusznych każdego kto ma nawet szatańską władzę kapłanów, ale że ma przed sobą światłe owieczki, które – jak nie pomogą pisma i leniwe, tchórzliwe sądy czy prokuratory – to te „owieczki” mogą się posłużyć taczkami, albo jeszcze innymi, sprytniejszymi urządzeniami, przywracającymi najpierw ostrość myślenia, a – jak to nie wystarczy – to rzeczywiste prawo i sprawiedliwość; tym razem ludzką, ale często też skuteczną! Biskupi prawem i sprawiedliwością Bożą zupełnie się nie przejmują!!!

Dołączam się do głosu, aby i na tego (co za wstyd dla nauki…) profesora – płatna gnida - Horban – złożyć doniesienie do prokuratury. Bo – chociaż każdy pachołek na stanowisku ma plecy, to jednak świadomość tego, że toczy się postępowanie karne, chociaż odrobinę zakłóci mu i tak już marny sen, bo o wyrzuty sumienia go nie posądzam. No, i wiadomo, każde plecy inne niż Boże, w końcu się uginają… z czasem ich zabraknie, a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów...
jac505
A kto się prawdziwie modli za niego, za naszych nieprzyjaciół ?
PiotrM
m.rekinek
To psychopaci, socjopaci i sataniści w jednym. Wymagają leczenia psychiatrycznego w szpitalach zamkniętych oraz wielu egzorcyzmów.