Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
tr.news
5

Viganò: Francis, Kiliseyi Bu Dünyanın Efendilerinin Kölesi Haline Getirdi

Başpiskopos Carlo Maria Viganò, RemnantNewspaper.com sitesine yaptığı açıklamada (21 Ağustos), Dünya Sağlık Örgütü'nün (DSÖ) dünya sağlık endüstrisine liderlik ettiğini ve öncelikli amacı "hissedarların kârı" olan "gerçek bir çok uluslu şirket" olduğunu iddia etti.

Viganò'ya göre, DSÖ'nün hissedarları ilaç şirketleri ve Bill Gates Vakfı gibi "hayırsever" vakıflardır.

Viganò, bu sektörün insanları, ilaç satmak ve daha fazla para kazanmak için kalıcı hastalara dönüştürmek istediğine inanıyor.

Ayrıca küreselci elitlerin, kişisel bilgiler ve bankacılık bilgilerini kontrol etmek için bir dijital para birimi geliştirerek insanlığa boyun eğdirmeyi planladığını yazıyor.

Viganò'ya göre, Francis'in seçilmesiyle, "çevreciliğin taleplerini" ve aşırı nüfus fikrini kucaklayan "sapkın bir vizyon" ile Yaşam Akademisi gibi Vatikan Kurumlarına ilham veren bir "Merhamet Kilisesi" doğdu.

Viganò, Vatikan'ın yaşam yanlısı konulardaki sessizliğini "utanç verici" olarak nitelendiriyor. Francis, "doğmamışların hayatlarından çok, geri dönüşümü teşvik etmekle - hatta bununla ilgili bir genel talimat yazmakla - daha çok ilgileniyor."

Viganò için kürtajın bu fiili kabulü, bir zamanlar İsa Cemiyeti'nde olan iktidarı ele geçirip Kilise'yi dünya zihniyetinin kölesi yapan Kilise'nin sapkın kısmının yönettiği daha büyük bir krizin bir yönüdür.

#newsHqnuicuyem