00:59
Clicks1.9K
m.rekinek
1
SZCZEPIENIA COVID SĄ DUŻO BARDZIEJ NIEBEZPIECZNE NIŻ SĄDZILIŚMY. Według analizy z września 2021 r. opartej na konserwatywnych najlepszych scenariuszach, szczepienia COVID zabiły pięć razy więce…More
SZCZEPIENIA COVID SĄ DUŻO BARDZIEJ NIEBEZPIECZNE NIŻ SĄDZILIŚMY.

Według analizy z września 2021 r. opartej na konserwatywnych najlepszych scenariuszach, szczepienia COVID zabiły pięć razy więcej seniorów (65+) niż infekcja
U osób młodszych i dzieci ryzyko związane ze szczepieniem COVID jest prawdopodobnie jeszcze większe w porównaniu z ryzykiem COVID-19

Dane pokazują, że wyższe wskaźniki szczepień nie prowadzą do obniżenia liczby przypadków COVID-19.
Szczepienie COVID to ogromna porażka. Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom zgłaszają ponad 30 000 spontanicznych hospitalizacji i/lub zgonów wśród osób w pełni zaszczepionych; Dane Centers for Medicare & Medicaid Services pokazują, że 300 000 zaszczepionych odbiorców CMS przyjętych do szpitala z przełomowymi infekcjami; 60% seniorów w wieku powyżej 65 lat, którzy byli hospitalizowani z powodu COVID-19, zostało zaszczepionych

50% zgłoszonych zgonów po „szczepieniu” COVID-19 ma miejsce w ciągu 24 godzin; 80% występuje w ciągu pierwszego tygodnia. Jeden raport wykazał, że 86% zgonów nie miało wytłumaczenia innego niż niekorzystny wpływ szczepienia.


Skandynawskie badanie wykazało, że około 40% zgonów poszczepiennych wśród seniorów w domach opieki było bezpośrednio spowodowanych zastrzykiem

26 października 2021 r. Global Research opublikowało wywiad z dr. Peter McCullough, w którym przeanalizował i wyjaśnił wyniki badania opublikowanego w Toxicology Reports we wrześniu 2021 r., w którym stwierdzono:

Nowa analiza kosztów i korzyści dla najlepszego scenariusza wykazała, bardzo zachowawczo, że liczba zgonów, które można przypisać jakimkolwiek szczepieniom, jest pięciokrotnie większa niż liczba zgonów z powodu COVID-19 w najbardziej wrażliwej grupie populacji 65+.

Ryzyko zgonu z powodu COVID-19 spada dramatycznie wraz z wiekiem, a długoterminowe skutki szczepień w niższych grupach wiekowych potencjalnie znacznie zwiększą ich stosunek ryzyka do korzyści.


McCullough ma nienaganne kwalifikacje akademickie. Jest internistą, kardiologiem, epidemiologiem i profesorem zwyczajnym medycyny w Texas A&M College of Medicine w Dallas. Posiada również tytuł magistra zdrowia publicznego i jest znany z tego, że znajduje się w pierwszej piątce najczęściej publikowanych badaczy medycznych w Stanach Zjednoczonych oraz jest redaktorem dwóch czasopism medycznych.

Autorzy bronią swojego artykułu

Nic dziwnego, że publikacja w „Raportach toksykologicznych” spotkała się z ostrą krytyką niektórych środowisk. Jednak korespondent Ronald Kostoff powiedział Retraction Watch, że krytyka była tylko „niezwykle małą częścią” ogólnej odpowiedzi, która była w większości zdecydowanie pozytywna i wspierająca. Kostoff powiedział dalej:

Biorąc pod uwagę rażącą cenzurę mediów głównego nurtu i mediów społecznościowych, tylko jedna strona narracji o „szczepionkach” COVID-19 dociera do opinii publicznej. Na każde kwestionowanie narracji odpowiadają najostrzejsze reakcje...

Podszedłem do sprawy z otwartymi oczami, zdecydowany odkryć prawdę, bez względu na to, gdzie ona leży. Nie mogłem stać bezczynnie, gdy najmniej podatnym na poważne konsekwencje COVID-19 wstrzykiwano substancje o nieznanym średnio- i długoterminowym bezpieczeństwie.

Opublikowaliśmy najlepszy scenariusz. Rzeczywista sytuacja jest znacznie gorsza niż nasz najlepszy scenariusz i może być przedmiotem przyszłej wersji.

Wyniki te pokazują, że
1) masowo zaszczepiliśmy niewystarczająco przebadaną substancję toksyczną z
2) poważnymi kalekami i śmiertelnymi konsekwencjami, aby
3) zapobiec potencjalnie stosunkowo niewielkiej liczbie prawdziwych zgonów związanych z COVID-19.


Innymi słowy, użyliśmy haubicy tam, gdzie wystarczyłby precyzyjny karabin!

Kampania COVID Jab nie przyniosła zauważalnego efektu

Dane wyraźnie pokazują, że kampania masowych szczepień nie miała dostrzegalnego wpływu na śmiertelność na świecie. Wręcz przeciwnie, w niektórych przypadkach liczba zgonów nawet wzrosła po powszechnej dostępności szczepień przeciw COVID. Możesz się o tym przekonać na covid19.healthdata.org3. Kilka przykładów można zobaczyć również na samym początku filmu.

Tendencja ta została również potwierdzona w badaniu opublikowanym w European Journal of Epidemiology we wrześniu 2021 roku. Stwierdza, że numery przypadków COVID-19 nie są powiązane ze wskaźnikami szczepień.

Korzystając z danych dostępnych z Our World in Data 3 września 2021 r. do analizy międzykrajowej oraz danych z zespołu Białego Domu COVID-19 dla hrabstw USA, naukowcy zbadali związek między nowymi przypadkami COVID-19 a odsetkiem populacji, który był w pełni zaszczepione.

Uwzględniono 68 krajów. Kryteria włączenia obejmowały dane dotyczące drugiej dawki szczepionki, dane dotyczące przypadków COVID-19 oraz dane dotyczące populacji według stanu na dzień 3 września 2021 r. Następnie dla każdego kraju obliczono przypadki COVID-19 na 1 milion osób oraz odsetek populacji, która została w pełni zaszczepiona.

Według autorów „nie było dostrzegalnego związku między odsetkiem populacji w pełni zaszczepionej a nowymi przypadkami COVID-19 w ciągu ostatnich siedmiu dni”. Wręcz przeciwnie, wyższe wskaźniki szczepień wiązały się z niewielkim wzrostem liczby przypadków. Autorzy piszą:

Linia trendu sugeruje nieco pozytywny związek, więc kraje o wyższym odsetku w pełni zaszczepionej populacji mają więcej przypadków COVID-19 na 1 milion osób.

Analiza Kostoffa

Wracając do artykułu Toxicology Reports, który jest określany jako „Analiza Kostoffa”, McCullough mówi, że analiza zdecydowanie zyskuje sobie sławę w medycynie klinicznej. Artykuł koncentruje się na dwóch czynnikach: założeniach i determinizmie.

Determinizm opisuje, jak prawdopodobne jest coś. Na przykład, jeśli dana osoba otrzymuje zastrzyk COVID, jest w 100% pewne, że otrzymała zastrzyk. Nie jest to 50% czy 75%. To absolutna pewność. W rezultacie osoba ta ma 100% szans na narażenie na ryzyko związane z tą strzykawką.

Jeśli jednak osoba odmawia zastrzyku, prawdopodobieństwo zarażenia się COVID-19 lub nawet śmierci z jego powodu nie wynosi 100%. Prawdopodobieństwo zetknięcia się z SARS-CoV-2 i zarażenia się nim wynosi mniej niż 1%. Jest więc w 100% deterministyczne, że szczepienie naraża Cię na ryzyko związane ze szczepieniem, a mniej niż 1% deterministyczne, że zachorujesz na COVID, jeśli nie zostaniesz zaszczepiony.

Druga część równania to założenia, które opierają się na obliczeniach opartych na dostępnych danych, takich jak: B. Statystyka zgonów przed szczepionką COVID i zgłoszenia zgonów przedłożone w amerykańskim Systemie Zgłaszania Zdarzeń Niepożądanych Poszczepiennych (VAERS).

Dane dotyczące śmiertelności

Jak zauważył McCullough, w dwóch raportach opublikowano szczegółowe dane na temat zgonów w wyniku szczepień przeciw COVID, pokazując, że 50% zgonów następuje w ciągu 24 godzin, a 80% w ciągu pierwszego tygodnia. W jednym z tych raportów stwierdzono, że 86% zgonów nie miało innego wyjaśnienia niż niekorzystny wpływ szczepionki. McCullough przytacza również skandynawskie badanie, z którego wynika, że około 40% zgonów po szczepieniu wśród seniorów w akademikach z pomocą jest bezpośrednio spowodowanych zastrzykiem. Cytuje również inne liczby pouczające:

Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom zgłasza ponad 30 000 spontanicznych hospitalizacji i/lub zgonów wśród osób w pełni zaszczepionych
Dane z Centers for Medicare & Medicaid Services pokazują, że 300 000 zaszczepionych odbiorców CMS trafiło do szpitala z przełomowymi infekcjami
60% seniorów w wieku powyżej 65 lat, którzy byli hospitalizowani z powodu COVID-19, zostało zaszczepionych.

Szczepienia przeciwko COVID zawodzą na całym świecie

„Kiedy zestawimy wszystkie te dane, mamy jasne dowody naukowe, że szczepionki zawodzą we wszystkich dziedzinach” – mówi McCullough. Szczepienia są szczególnie bezużyteczne u osób starszych.

Opierając się na konserwatywnym najlepszym scenariuszu, seniorzy są pięć razy bardziej narażeni na śmierć w wyniku szczepienia niż w wyniku naturalnej infekcji. Ten scenariusz zakłada, że test PCR jest poprawny, a zgłoszone zgony z powodu COVID są w rzeczywistości spowodowane COVID-19, o czym wiadomo, że tak nie jest, a także założenie, że szczepienie faktycznie zapobiega zgonom, na co nie ma dowodów.

Podsumowując, znacznie lepiej jest podjąć ryzyko naturalnej infekcji, jak mówi McCullough. Analiza Kostoffa nie uwzględnia również faktu, że istnieją bezpieczne i skuteczne metody leczenia.

Swoje założenia opiera na założeniu, że ich nie ma. Nie uwzględnia również faktu, że szczepienia COVID przeciwko Delta i innym wariantom są całkowicie nieskuteczne. Jeśli weźmie się pod uwagę niepowodzenie szczepień przeciwko wariantom i alternatywnych metod leczenia, analiza staje się jeszcze bardziej wypaczona, ponieważ najbezpieczniejszą alternatywą jest naturalna infekcja.

FDA i CDC nie powinny prowadzić programów szczepień

Chociaż amerykańska agencja zdrowia FDA i CDC twierdzą, że szczepienie nie spowodowało ani jednej śmierci po szczepieniu COVID, nie powinny być tymi, które podejmują tę decyzję, ponieważ obie sponsorują kampanię szczepień.

Mają wrodzoną stronniczość. Gdybyś przeprowadzał badanie, nigdy nie pozwoliłbyś sponsorowi powiedzieć ci, czy produkt był przyczyną śmierci, ponieważ wiesz, że są stronnicze.

Właściwie spełniliśmy wszystkie kryteria Bradford Hill. Mogę wam teraz powiedzieć, że szczepionka COVID-19 powoduje te zgony lub dużą ich część z epidemiologicznego punktu widzenia. ~ Dr. Peter McCullough

Potrzebujemy zewnętrznej grupy, komitetu ds. incydentów krytycznych do analizy zgłoszonych zgonów oraz komitetu monitorującego bezpieczeństwo danych. Powinny tam być od samego początku, ale ich nie było.

Gdyby tak było, program najprawdopodobniej zakończyłby się w lutym, kiedy do tego czasu liczba zgłoszonych zgonów, 186, przekroczyła już próg tolerowany około 150 (na podstawie liczby podanych zastrzyków). Mamy teraz grubo ponad 17 000. Nie ma normalnych okoliczności, w których byłoby to kiedykolwiek dozwolone.

CDC i FDA kierują programem [szczepień]. NIE są to ludzie, którzy normalnie prowadzą programy szczepień ”- mówi McCullough. „Firmy farmaceutyczne prowadzą programy szczepień.

Kiedy Pfizer, Moderna i J&J przeprowadzili swoje randomizowane badania, nie mieliśmy żadnych problemów. Mieli dobry nadzór nad bezpieczeństwem. Mieli organy do monitorowania bezpieczeństwa danych. Dobrze się dogadywali. To znaczy, muszę dać kredyt producentom leków.

Ale firmy farmaceutyczne są teraz tylko dostawcami szczepionki. Nasze agencje rządowe prowadzą teraz tylko ten program. Nie ma zewnętrznego komitetu doradczego. Nie ma organu monitorującego bezpieczeństwo danych. Nie ma komisji etyki dla ludzi. Nikogo to nie obchodzi!

I tak CDC i FDA wyraźnie mają swoje rozkazy marszowe: „Wykonaj ten program; szczepionka jest bezpieczna i skuteczna ”. Nie składają raportów Amerykanom. Brak raportów bezpieczeństwa. Potrzebowaliśmy ich raz w miesiącu. Nie powiedzieli lekarzom, która szczepionka jest najlepsza, a która najbezpieczniejsza.

Nie powiedziałeś nam, na które grupy uważać. Jak zminimalizować ryzyko. Może są interakcje z lekami. Może chodzi o osoby z wcześniejszymi problemami z krzepnięciem krwi lub cukrzycą. Nic nam nie mówisz!

Dosłownie zaskakują nas ślepo i bez żadnej przejrzystości, a Amerykanie są teraz śmiertelnie przerażeni. W Ameryce czuć napięcie. Ludzie rzucają pracę. Nie chcą stracić pracy, ale nie chcą też umrzeć od szczepionki! To jest bardzo jasne. Mówią, słuchaj, nie chcę umrzeć. Dlatego nie biorę szczepionki”. To po prostu takie jasne.

Kryteria Bradford Hill są spełnione – strzykawki COVID powodują śmierć

McCullough wyjaśnia dalej kryterium przyczynowe Bradford Hill, którego używamy do ustalenia, że strzały faktycznie zabijają ludzi. Nie mamy tu do czynienia z przypadkiem.

Pierwsze pytanie, jakie sobie zadamy, brzmi: „Czy szczepionka ma mechanizm działania, biologiczny mechanizm działania, który może rzeczywiście zabić człowieka?”. A odpowiedź brzmi: tak! Dzieje się tak, ponieważ wszystkie szczepionki wykorzystują mechanizmy genetyczne, aby nakłonić organizm do wytworzenia śmiertelnego białka kolczastego wirusa.

Jest całkiem możliwe, że niektórzy ludzie spożywają zbyt dużo informacyjnego RNA; wytwarzają śmiertelne białko kolce we wrażliwych narządach, takich jak mózg, serce lub gdzie indziej. Białko kolce uszkadza naczynia krwionośne, uszkadza narządy, powoduje zakrzepy krwi. Tak więc w ramach mechanizmu działania szczepionka może być śmiertelna.

Ktoś może dostać śmiertelnego zakrzepu krwi. Możesz dostać śmiertelnego zapalenia mięśnia sercowego. FDA ma oficjalne ostrzeżenia dotyczące zapalenia mięśnia sercowego. Istnieją ostrzeżenia dotyczące zakrzepów krwi. Istnieją ostrzeżenia o śmiertelnym stanie neurologicznym zwanym zespołem Guillain-Barré. Tak więc ostrzeżenia FDA, Mechanizm Działania, wyraźnie mówią, że może.

Drugie kryterium to: czy ma duży wpływ? A odpowiedź brzmi: tak! To nie jest subtelna rzecz. Nie chodzi o 151 kontra 149 zgonów. To około 15 000 zgonów. Więc jest to bardzo duży efekt, duży efekt.


Trzecie [kryterium] brzmi: „Czy to jest wewnętrznie spójne? Czy w VAERS są wyświetlane inne potencjalnie śmiertelne zdarzenia? Tak! Widzimy ataki serca. Widzimy uderzenia. Widzimy zapalenie mięśnia sercowego. Widzimy skrzepy krwi i tak dalej. Więc to jest wewnętrznie spójne.

Czy jest to również spójne zewnętrznie? To jest kolejne kryterium. Cóż, jeśli spojrzysz na MHRA, system żółtej kartki w Anglii, znaleziono dokładnie to samo. Dokładnie to samo znaleziono w systemie EudraVigilance w Europie.

Więc właściwie spełniliśmy wszystkie kryteria Bradford Hill. Mogę już powiedzieć, że szczepionka COVID-19 powoduje te zgony lub dużą ich część z epidemiologicznego punktu widzenia.

Zero tolerancji dla śmiertelnych leków

Mogą wystąpić przypadki, w których wysokie ryzyko śmierci z powodu leku może być akceptowalne. Na przykład, jeśli masz śmiertelną chorobę, możesz chcieć poeksperymentować i podjąć ryzyko. Jednak w normalnych okolicznościach śmiertelne leki nie będą tolerowane.

Po pięciu podejrzanych zgonach lek otrzymuje ostrzeżenie przed czarną skrzynką. Jest wycofany z rynku po 50 zgonach. Biorąc pod uwagę, że ryzyko zgonu z COVID-19 wynosi mniej niż 1% we wszystkich grupach wiekowych, tolerancja na śmiertelny lek jest znikoma. Przy ponad 17 000 zgłoszonych zgonów, które w rzeczywistości mogą przekroczyć 212 000, strzykawki COVID wykraczają poza wszelkie uzasadnione ryzyko, aby chronić się przed objawowym COVID-19. Jak zauważa McCullough:

Nie ma tolerancji na dobrowolne przyjmowanie leku lub nowej szczepionki, a następnie umieranie! Nie ma na to tolerancji. Ludzie nie ważą się i nie mówią: „W porządku, zaryzykuję i umrę”. I mogę wam powiedzieć, że na początku kwietnia [2021] okazało się, że szczepionki mogą być śmiertelne, a w połowie kwietnia wskaźniki szczepień gwałtownie spadły w Stanach Zjednoczonych…

Nie udało nam się osiągnąć naszych celów. Pamiętajcie, że prezydent Biden wyznaczył sobie cel [70% wskaźnik szczepień] do 1 lipca. Nigdy tam nie dotarliśmy, bo Amerykanie bali się, że ich bliscy, ludzie w ich kościołach i szkołach zginą po zaszczepieniu.

Słyszeli o tym, widzieli to. Kilka miesięcy temu przeprowadzono nieformalną ankietę internetową, która wykazała, że 12% Amerykanów znało kogoś, kto zmarł w wyniku szczepienia.

Jestem lekarzem. Jestem internistą i kardiologiem. Właśnie wróciłem ze szpitala... Kobieta zmarła za mnie po szczepionce COVID-19... Miała strzykawkę nr 1. Dostała strzykawkę nr 2. Po drugim szczepieniu na całym jej ciele powstały skrzepy krwi. Musiała być hospitalizowana. Potrzebowała dożylnych leków rozrzedzających krew. Była ciężko ranna. Miała uszkodzenie neurologiczne.

Po pobycie w szpitalu musiała skorzystać z pomocy do chodzenia. Przyszła do mojego biura. Sprawdziłem u niej więcej skrzepów krwi. Znalazłem więcej skrzepów krwi. Odstawiłem ją na leki rozrzedzające krew. Widziałem ją ponownie około miesiąc później. Wydawało się, że radzi sobie trochę lepiej. Rodzina była bardzo zaniepokojona. Miesiąc później koroner z Dallas zadzwonił do mnie i powiedział, że znaleziono ją martwą w domu.

Większość z nas nie ma problemu ze szczepionkami; 98% Amerykanów zostaje zaszczepionych… Myślę, że większość osób, które nadal są zagrożone, zaszczepiłaby się na COVID, gdyby wiedzieli, że nie umrą ani nie doznają obrażeń. A z powodu tych poważnych obaw o bezpieczeństwo i braku przejrzystości jesteśmy w ślepym zaułku.

Mamy bardzo pracochłonny rynek. Mamy ludzi, którzy rezygnują z pracy. Mamy samoloty, które nie latają, a wszystko dlatego, że nasze władze nie są przejrzyste i uczciwe wobec Ameryki w kwestii bezpieczeństwa szczepionek.

Wczesne leczenie ma kluczowe znaczenie, ze szczepieniami lub bez

Jak zauważa McCullough, zdecydowana większość pacjentów hospitalizowanych z powodu COVID-19 wynika z faktu, że nie otrzymali leczenia, a infekcja była pozostawiona na kilka dni.

Do tej pory większość hospitalizowanych pacjentów to ci, którzy nie otrzymują wczesnego leczenia w domu – mówi. „Albo odmawia się im leczenia, albo nie wiedzą o tym i w końcu umierają.

Zdecydowana większość umierających umiera w szpitalu, a nie w domu. A powodem, dla którego zwykle trafiają do szpitala, jest to, że nie byli leczeni od dwóch tygodni. Nie można pozostawić śmiertelnej choroby nieleczonej w domu przez dwa tygodnie, a następnie rozpocząć leczenie bardzo późno w szpitalu. To nie zadziała.

Istnieje wiele bardzo dobrych analiz, w tym jedna w Journal of Clinical Infectious Diseases… która pokazuje, że dzień po dniu, jeśli przeciwciała monoklonalne są opóźnione, jeśli przeciwciała monoklonalne są opóźnione, traci się szansę na skrócenie pobytu w szpitalu ... Żaden lekarz nie powinien być uważany za renegata, który zamawia przeciwciało monoklonalne wydane przez FDA. Przeciwciała monoklonalne są tak samo zatwierdzone jak szczepionki.

Właśnie miałem pacjenta w weekend, który był w pełni zaszczepiony i otrzymał dawkę przypominającą. Miesiąc po odświeżaniu wyjechała na wycieczkę do Dubaju. Właśnie wróciła i miała COVID-19! ... Tego dnia dałem jej wlew przeciwciała monoklonalnego. [Następnego dnia rozpoczęła terapię multimedialną na COVID-19. Mówię ci, przeżyje tę chorobę za kilka dni...

Podcaster Joe Rogan właśnie przez to przeszedł. Gubernator Abbott był również niepowodzeniem szczepionki. Przeszedł przez to. Były prezydent Trump też przez to przeszedł. Amerykanie powinni zobaczyć przeciwciała monoklonalne stosowane u pacjentów wysokiego ryzyka, a następnie leki w podejściu sekwencyjnym doustnym. To jest standard leczenia!

Jest wspierany przez Association of Doctors and Surgeons, The Truth for Health Foundation, American Front Line Doctors oraz Front Line Critical Care Consortium. To nie jest lekarstwo zbuntowane. To właśnie powinni mieć pacjenci. To jest właściwa rzecz! ...

Jeśli nie możemy uzyskać przeciwciał monoklonalnych, zdecydowanie stosujemy hydroksychlorochinę, która została sprawdzona w ponad 250 badaniach, iwermektyna, która została potwierdzona w ponad 60 badaniach, w połączeniu z azytromycyną lub doksycykliną, budezonid wziewny… całość Dawka aspiryny... Nutraceutyki zawierające cynk, witaminę D, witaminę C, kwercetynę, NAC... przeprowadzamy odkażanie jamy ustnej i nosa jodem powidonowym.

W przypadku ciężko chorych pacjentów robimy to co cztery godziny, [i to] znacznie zmniejsza miano wirusa… Na szczęście mamy teraz wystarczająco dużo lekarzy i wystarczającą świadomość pacjentów, pacjentów, którzy… rozumieją, że wczesne leczenie jest możliwe, konieczne, i powinno być zrobione.

Źródła:

1, 6 raportów toksykologicznych wrzesień 2021; 8: 1665-1684
2 Retraction Watch 4 października 2021 r
3 Covid19.healthdata.org
4, 5 European Journal of Epidemiology 30 września 2021
7 Dane OpenVAERS na dzień 15.10.2021 r.
8 SKirsch.io/vaccine-resources
Bos016