Clicks29.7K

ks.dr Grzegorz Bliźniak - Świadek Trevignano. Konferencja II - Co nas czeka jeśli się nie nawrócimy?

mk2017
33
Anna Ziółkowska shares this
Proroctwo Gizeli - Fatima - ks. Grzegorz Bliźniak
Mietek144 shares this
Powinni to obejrzeć wszyscy do końca.
iszyc shares this
warto obejrzec
Mbuckop
Wielki BOG ZAPLAC Ojcze ! pamietajacy w modlitwie .
mk2017
Modlitwa na czas oczyszczenia.
Ojcze dobry i miłosierny, prosimy Cię o przebaczenie za popełnione błędy, przebaczenie za to, że oddaliliśmy się od Ciebie, przebaczenie bluźnierstw kierowanych do Ciebie, przebaczenie za złe traktowanie przyrody, którą nam pozostawiłeś prawie jak Raj. Przebacz nam nasze grzechy. Przebacz tym, którzy pozwolili na zamknięcie miejsc kultu, odbierając nam możliwość …More
Modlitwa na czas oczyszczenia.
Ojcze dobry i miłosierny, prosimy Cię o przebaczenie za popełnione błędy, przebaczenie za to, że oddaliliśmy się od Ciebie, przebaczenie bluźnierstw kierowanych do Ciebie, przebaczenie za złe traktowanie przyrody, którą nam pozostawiłeś prawie jak Raj. Przebacz nam nasze grzechy. Przebacz tym, którzy pozwolili na zamknięcie miejsc kultu, odbierając nam możliwość otrzymania Chleba życia wiecznego. O, Ty Ojcze , który w swoim nieskończonym miłosierdziu , mimo wszystko napełniałeś nas miłością spraw, by w tym okresie Męki Pańskiej, Duch Święty zstąpił na tę ziemię rozdartą przez zło. Pokornie prosimy, abyś oświecił papieża, aby poświęcił świat i Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi tak, jak wyraźnie Najświętsza Maryja Panna prosiła o to w Fatimie.Ojcze mój, wylej Krew Odkupienia na tę naszą ludzkość. Matko Przenajświętsza, zwracamy się do Ciebie jako do Matki nas wszystkich, chroń wszystkie swoje dzieci , przygarniając je do swojego Niepokalanego Serca, naszego jedynego bezpiecznego schronienia. Ojcze miej miłosierdzie dla nas i całego świata. Amen.
Gisela. Trevignano Romano.
Mbuckop
Mielismy laske uczestniczyc w Mszy sw pod przewodnictwem ks Grzegorza ,Bozy Maryjny kaplan .Wielki BOG ZAPLAC Ojcze za piekna odwazne kazania i konferencje CHWALA PANU.Czekamy na nastepne i otaczamy Ojca modlitwa.