Clicks410
Libor Halik
2

Je-li remdesvir za 2 000 $ neúčinný, zbytečně zemřou pacienti, vyléčitelní hydroxychlorochinem za 20 $. Covidové diktatuře se to hodí k růstu strachu

Komentář: Dagmar Vernarská, RNDr. - 26.10.2020 13:15. Remdesivir stojí 2 000 dolárov, hydroxychlorochin stojí 20 dolárov.
Zdravie je najlepší biznis a najistejšie zisky. Podobne sa perfektne zarába na doplnkových farmakách , vrátane vitamínov. Za ten čas ovocie a zelenina hnije na pultoch, poľnohospodári a pestovatelia ovocia, zeleniny derú chrbáty za pár centov.
Článek: P.C. Roberts (foto) : Americký styl – profit je víc než zdraví
26.10.2020 09:51
Lék Remdesivir získal úřední oprávnění od amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), ale Světová zdravotnická organizace (WHO), jej označila za neúčinný.
od vypuknutí pandémie způsobené Covidem-19 prokázaly desítky nových studií účinnost hydroxychlorochinu a jeho prvního bratránka chlorochinu proti Covidu-19. Tyto studie proběhly v Číně, Francii, Saudské Arábii, Itálii, Indii, New Yorku a Michiganu. Důkazy prospěšnosti hydroxychlorochinu pro pacienty Covidem-19 nakažené však narazily. Představovaly totiž existenciální hrozbu pro léky proti téže nemoci vyráběné firmou Gilead.
Podle federálního zákona léčba novým lékem nemůže získat úřední oprávnění, jestliže FDA už předtím poskytl toto oprávnění jinému léku proti téže nemoci. Takže: Kdyby byl býval hydroxychlorochin uznán jako lék proti Covidu-19 účinný, Gilead a další společnosti, vyrábějící léky a vakcíny proti Covidu-19, by už pro své výrobky úřední oprávnění FDA získat nemohly. A nemohly by si tudíž přijít ani na své miliardové zisky z jejich prodeje.
Jak v časopise OmniJournal napsal Dr. James Todaro: Pravděpodobně žádná společnost nezískala z blokace hydroxchlorochinu tolik, jako Gilead.
Webový panel amerického Národního ústavu zdraví NIH-COVID stále ještě lékařům doporučuje podávání Remdesiviru některým z hospitalizovaných pacientů. Od počátku pandémie 81 procent lidí, kteří za tímto panelem stojí, bralo od Gileadu peníze. Až do nynějška, pochopitelně, panel NIH-COVID nová data WHO o NEúčinnosti Remdesiviru NEzveřejnil.
Překlad: Lubomír Man vasevec.parlamentnilisty.cz/…-styl-profit-je-vic-nez-zdravi

L: Vzpomínám, že MUDr. Martin Balík, který léčil jako prvního pacienta remdesvirem v Praze na jaře taxikáře Markoviče, tak poctivě na kameru přiznal, že nemá jistotu, že pacientovi pomohl remdesvir. Přímo řekl, že taxikáři se udělalo lépe (tj. díky modlitbám) ještě dříve, než dostal první dávku remdesviru.

V Brně poté druhá pacientka, léčená u nás remdesvirem, přímo zemřela, vzpomínám na jarní zpravodajství ČT 24.
Public domain
miloš pavel
to už je známé ale dokud nás nezbaví prymuly a dalších covidových svědků tak nám to nepomůže, ani balík už tak nemluví.
Libor Halik
Stále je MUDr. M. Balík mnohem poctivější než Prymula. Ale je fakt, že se tématu o škodlivosti mnohahodinového nošení roušek v TV rozhovoru před pár dny, Bohu žel vyhnul, mlčel k tomu. Mlčel už i o neúčinnosti remdesviru a jen ho objednává pro nemocnici, jak mu kážou.