CÓRKA MARYI
1908

JEZUS: Udzielam wam teraz szczególnego błogosławieństwa. Weźcie je. ...

KSIĘGA PRAWDY

piątek, 13 września 2013 roku, godz. 23.15

Moja szczerze umiłowana córko, Moje Serce tęskni za światem i każdym, kto na nim mieszka, a Ja obiecuję, że zrobię wszystko, aby zjednoczyć was wszystkich, dzieci Boże, w Moim Sercu.

Kocham każdego mężczyznę, kobietę i dziecko, nieważne, kim są – czy są silni, bogaci, wpływowi, skromni, biedni, czy są tylko prostymi ludźmi, prowadzącymi zwykłe życie. Wszyscy z was zostali wybrani przez Mojego Ojca, by się narodzić, On was stworzył. Każda dusza ma swój cel i każdy z was jest drogim dzieckiem Boga.

Wy, którzy bardzo cierpicie i którzy mogliście stracić wszelką nadzieję w życiu, wiedzcie, że jesteście w Moim Sercu i że głęboko odczuwam wasz ból. Cierpię w was. Nigdy nie wolno wam tracić nadziei, bo mam dla was miejsce w Moim Raju. Gdy porzucicie nadzieję, odwrócicie się od waszej przyszłości, która jest pełna Mojego Światła. Ta przyszłość jest Moim Darem dla was i cała należy do Mnie. Zabiorę wasze zmartwienia. Wystarczy zawołać Mnie i powiedzieć:

Jezu, zabierz mój straszliwy ból i cierpienie i pozwól mi odczuć Twoją Miłość,

a Ja natychmiast podniosę wasz wielki ciężar.

Kiedy czujecie, że jesteście puści, i sądzicie, że nikt was naprawdę nie kocha, musicie wiedzieć, że Ja jestem obok was, bo zawsze będę was kochał, nieważne, jak daleko odeszliście.
Jeżeli uważacie, że nie macie po co żyć, to wiedzcie, że Mój Nowy Raj daje Życie Wieczne. Ale najpierw musicie wytrwać w swoim cierpieniu w tym życiu. Jednak złagodzę wasze cierpienie, wystarczy, że Mnie poprosicie.

Wielu z was czuje się bezwartościowymi, niekochanymi, nieudanymi, niespełnionymi i mało przydatnymi. Czujecie się tak, dlatego że świat ma obsesję na punkcie tak zwanego sukcesu i ambicji. Tylko nieliczni, elita, wydają się osiągać takie wyżyny. Nacisk wytwarzany przez światowe media, aby czcić jedynie bogactwo i piękno, niszczy pewność siebie u zwykłego człowieka. Nie ma potrzeby robić na innych wrażenia. To nie jest konieczne ani potrzebne, by Mi imponować tak zwanym sukcesem. Pracujcie z pełnym oddaniem.

Wykorzystujcie talenty otrzymane od Boga, ale korzystajcie z nich tak, aby służyć innym i dla dobra wszystkich. Ale wiedzcie o tym. Tych, którzy są słabi, pokornego ducha, i tych, którzy prostą miłością kochają Mnie, Jezusa Chrystusa, wywyższę do największej Chwały w Moim Królestwie. Ci, którzy teraz cierpią, już nigdy nie będą ponownie cierpieli w Moim Nowym Raju.

Moja obietnica przyjścia i zebrania was wszystkich zostanie wypełniona podczas Mojego Powtórnego Przyjścia. Wyglądajcie tego dnia z utęsknieniem i radością, ponieważ nie jest on odległy, a wtedy przyniosę wam Dary miłości, radości, szczęścia i Życia Wiecznego. Bądźcie wytrwali i zbliżcie się do Mnie. Ja jestem z wami. Nigdy was nie opuszczę, ale nie wolno wam się odsunąć ode Mnie, bo jeśli tak zrobicie, będziecie dla Mnie straceni.

Przyjdźcie, połóżcie głowę na Moim Ramieniu. Pozwólcie Mi was pocieszyć. Pozwólcie Mi położyć kres waszemu smutkowi. Pozwólcie Mi otrzeć wasze łzy. Pozwólcie Mi dać wam Mój pokój.

Udzielam wam teraz szczególnego błogosławieństwa. Weźcie je. Przyjmijcie Moją Dłoń, a wszystko będzie dobrze. Kocham was.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…adzieje-w-zyciu-wiedzcie-ze-jestescie-w-moim-sercu
wordpress.com/…st-all-hope-in-life-know-that-you-are-in-my-heart/
CÓRKA MARYI
"Wykorzystujcie talenty otrzymane od Boga, ale korzystajcie z nich tak, aby służyć innym i dla dobra wszystkich. Ale wiedzcie o tym. Tych, którzy są słabi, pokornego ducha, i tych, którzy prostą miłością kochają Mnie, Jezusa Chrystusa, wywyższę do największej Chwały w Moim Królestwie. Ci, którzy teraz cierpią, już nigdy nie będą ponownie cierpieli w Moim Nowym Raju."