Clicks1.5K

Záhadná smrť tisícov škorcov v Ríme. Sopka Etna na Sicílii znova vybuchla a vystreľovala do vzduchu lávu

Prečo umreli škorce v Ríme? (2021) Je to varovanie pred trestom?
My ich nazývame škorce. Taliani ich nazývajú storni alebo z vtipne stormi di storni, kŕdle škorcov. Sú to rímski škorce, ktorí prilietajú po stovkách tisícoch a vykonávajú svoje vírivé tance nad mestom od doby prvých kresťanov.
Každú zimu viac ako 5 miliónov škorcov prúdi za súmraku do Ríma. Než sa na noc uhniezdia na stromoch v meste, predvádzajú pôsobivý program všetkým, ktorí obrátia svoje oči smerom hore. Je to úžasné predstavenie, stovky tisíc škorcov sa prepletajú tam a späť v kaskádach a kŕdľoch, v úžas budiacich obrazcoch s rímskym západom slnka na pozadí scény.

Je to tanec čistej radosti, ktorý denne vykonávajú stvorenia, ktorých jediným cieľom sa zdá byť oslava Všemohúceho Boha, ktorý ich stvoril (pozri tu).
Pohanskí veštci v starovekom Ríme sledovali tieto formácie a vykladali cisárom a generálom želanie bohov. V kresťanskej dobe stratili predpoveď pohanských AUGUR svoju dôležitosť. Škorce napriek tomu prilietali ďalej a raní kresťania ich považovali za požehnanie neba pre Rím, sídlo katolíckej Cirkvi.

Ulica Ríma lemujú mŕtve škorce. Viac TU: Stovky mŕtvych vtákov spadli z neba rovno na ulicu v Ríme http://alianciazanedelu.sk/archiv/8297

Silvester v Ríme obvykle znamená jeden veľký pouličný festival s jedlom, pitím, koncertami a ohromnými ohňostrojmi.
Ulice Ríma posiate škorcami, ktorí záhadne spadli mŕtve z neba.
Mestská správa sa v skutočnosti od roku 2016 snaží ohňostroje zakázať. Taliani však tento výnos ignorujú. Každým rokom boli ohňostroje v meste grandióznejšie a pôsobivejšie (2018, 2019, 2020) a priťahovali turistov po tisícoch.

Až do Nového roku 2021. Tento rok Rím kvôli panike koronavírusu, ktorá sa neprirodzene prehnala svetom, zaviedol na Silvestra zákaz vychádzania od 22 hodín a zakázal ohňostroje. Koncerty a vystúpenia boli pred-točené pre online sledovanie.

Rím zostáva Rímom aj napriek zákazu a tak v meste napriek tomu prebehli súkromné ohňostroje, nič však tak úžasného ako v predošlých rokoch.
Tento rok sa však stalo niečo veľmi podivuhodné. Rím sa prebudil a našiel svoje ulice posiate tisíckami mŕtvych škorcov.
„Bolo to ako v Hitchcockovom filme, bolo tu veľa krvi a pach sa stal odporným,“ povedal Paolo Peros, hlava združenie obyvateľov Porta Pia. „Neuveriteľné! Neuveriteľné! „, Kričal neveriacky a smutné jeden muž, ktorý ulicu filmoval, keď vtáky padali.

Dôvodom podivnej a náhlej smrti škorcov si nie je istý. Väčšina médií vinila z náhlej smrti ohňostroje a petardy, ktoré vraj spôsobili nervozitu a dokonca aj srdcové zlyhanie škorcov.

Je zvláštne, že tento rok je to prvýkrát, kedy títo vtáci utrpeli taký panický atak, pretože na Silvestra sú v Ríme každý rok ohromné oslnivé predstavenia. A tento rok bola oveľa menšie ako normálne.
Objektívnejšie správy jednoducho konštatujú, že „skutočná príčina smrti zostáva záhadou“, ktorá je pre vedcov a odborníkov tak záhadnou a nepochopiteľnou, „ako presný spôsob toho, ako títo vtáci koordinujú svoje letecké manévre.“

Varovanie pred trestom
To, o čom nikto v už tak panikou postihnutej atmosfére spôsobenej strachom z vírusu nehovorí, je blížiaci sa trest Ríma zo strany Boha.
Početné proroctvá vizionárov a svätcov, ktoré boli Cirkvou schválené, hovoria o veľkom treste, ktorý dopadne na Rím, ktorý opustí Vieru. Sv. Ján Bosco napríklad videl zničenie Ríma, kedy sa vily a paláce na námestiach a uliciach stali ruinami.
Potom existuje proroctvo sv. Malachiáša, ktorý predložil videnie posledných 112 pápežov počnúc svojou dobou až po posledného (ktorým má byť František), v ktorého dobe bude Rím „mesto na siedmich pahorkoch zničené a obávaný Sudca bude súdiť Svoj ľud“.

Existuje však tiež široko rozšírené a podložené presvedčenie, že tretie fatímske tajomstvo hovorí o zničení Ríma. Táto záhadná smrť škorcov v Ríme môže celkom dobre byť znamením z neba o prichádzajúcom treste neverného Ríma.

Margaret C. Galitzin
Pripravil A. Čulen

Sopka Etna na Sicílii znova vybuchla a vystreľovala do vzduchu lávu
Sopka Etna na juhotalianskom ostrove Sicília v noci na štvrtok znova vybuchla a chrlila do vzduchu horúcu lávu, iba 30 hodín po poslednej explózii. Informovala o tom tlačová agentúra DPA
Etna
Viac TU: alianciazanedelu.sk/archiv/8297
zaba
Podle Malachiášova proroctví je posledním papežem nikoli František (ten je falešným papežem), ale Benedikt. Podle poselství má být posledním papežem Petr Římský, což je apoštol Petr z nebe.
Trepifajksl
o Etně jsem četl už před mnoha lety, že je velice nestabilní a může prakticky kdykoliv vybuchnout.
dalila
5G?
Bratia a sestry
Najnovšie novinky z Ruska:
Rusko vykonalo post mortemovú pitvu na pacienta s Covidom-19, urobil sa veľký objav.
Rusko sa stalo prvou krajinou na svete, ktorá vykonala pitvu (post mortem) mŕtvoly Covid-19 a po dôkladnom vyšetrovaní zistila, že Covid-19 neexistuje ako vírus. Je to globálny podvod ľudia zomierajú kvôli ′′ zosilneným elektromagnetickým žiarením 5 G (jed) ". Ruskí lekári porušili …More
Najnovšie novinky z Ruska:
Rusko vykonalo post mortemovú pitvu na pacienta s Covidom-19, urobil sa veľký objav.
Rusko sa stalo prvou krajinou na svete, ktorá vykonala pitvu (post mortem) mŕtvoly Covid-19 a po dôkladnom vyšetrovaní zistila, že Covid-19 neexistuje ako vírus. Je to globálny podvod ľudia zomierajú kvôli ′′ zosilneným elektromagnetickým žiarením 5 G (jed) ". Ruskí lekári porušili zákon Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorý nedovoľuje odhaľovať pitvy na telesá ľudí, ktorí zomreli na Covid - 19 po období vedeckého objavovania nemožno predpokladať, že ide o vírus, ale baktériu, ktorá spôsobuje smrť, ktorá vedie k tvorbe krvných zrazenín v žilách a nervov, kvôli ktorým pacient zomiera baktérie.
Rusko vírus porazilo, tvrdí, že ′′ neexistuje nič iné ako fellium-intravaskulárna zrážanlivosť (trombóza), a liečebná metóda je liečebná ".
Antibiotické tablety
Protizápalové a užívanie antikoagulancií (aspirín).
To naznačuje, že ochorenie je možné vyliečiť, túto senzačnú správu pre svet pripravili ruskí lekári prostredníctvom postmortem pitvy (mŕtvoly) vírusu Covid-19. Podľa iných ruských vedcov nikdy neboli ventilátory a jednotka JIS (UCI) potrebná. Protokoly na toto už boli zverejnené v Rusku.
ČÍNA to už dávno vedela, ale nikdy nezverejnila svoju správu.
Zdieľajte túto informáciu s rodinou, susedmi, známymi, priateľmi, kolegami, aby sa dostali zo strachu z Covidu-19 a pochopili, že to nie je vírus, ale jednoducho baktéria vystavená žiareniu 5 G. príčinou je poškodenie ľudí s veľmi nízkou imunitou. Toto žiarenie spôsobuje aj zápaly a hypoxiu. Tí, ktorí sú obeťami, by mali užívať Aprin-100 mg a zásteru alebo Paracetamol 650 mg. Ier???... to Pretože covid-19 spôsobuje zrážanlivosť krvi, ktorá u človeka spôsobuje trombózu, a prečo krvné zrazeniny v žilách a teda mozgu, srdca a pľúc, nedokážu dostať kyslík, ktorý sťažuje dych človek a ľudia rýchlo zomierajú kvôli nedostatku respiračnej energie.
Lekári v Rusku nepočúvali protokol WHO a vykonali pitvy na mŕtve mŕtvoly covidu-19. lekári otvorili ruky, nohy a iné časti tela a po správnom vyšetrení si všimli, že cievy sú rozširované a žily naplnené krvné zrazeniny, ktoré zvyčajne brzdia prietok krvi a tiež znižujú prietok kyslíka. v tele, ktoré spôsobuje smrť pacienta. Pri oboznámení sa s týmto výskumom ministerstvo zdravotníctva Ruska okamžite zmenilo liečebný protokol na Covid-19 a podalo aspirín svojim pozitívnym pacientom. 100 mg a začal podávať Empromak. Výsledkom bolo, že pacienti sa začali zotavovať a ich zdravotný stav sa začal zlepšovať. Ministerstvo zdravotníctva Ruska prepustilo za jeden deň viac ako 14.000 pacientov a poslalo ich domov.
Zdroj: Ministerstvo zdravotníctva Ruska