zaba
Podle Malachiášova proroctví je posledním papežem nikoli František (ten je falešným papežem), ale Benedikt. Podle poselství má být posledním papežem Petr Římský, což je apoštol Petr z nebe.
Trepifajksl
o Etně jsem četl už před mnoha lety, že je velice nestabilní a může prakticky kdykoliv vybuchnout.
dalila
5G?
Bratia a sestry
Najnovšie novinky z Ruska:
Rusko vykonalo post mortemovú pitvu na pacienta s Covidom-19, urobil sa veľký objav.
Rusko sa stalo prvou krajinou na svete, ktorá vykonala pitvu (post mortem) mŕtvoly Covid-19 a po dôkladnom vyšetrovaní zistila, že Covid-19 neexistuje ako vírus. Je to globálny podvod ľudia zomierajú kvôli ′′ zosilneným elektromagnetickým žiarením 5 G (jed) ". Ruskí lekári porušili …More
Najnovšie novinky z Ruska:
Rusko vykonalo post mortemovú pitvu na pacienta s Covidom-19, urobil sa veľký objav.
Rusko sa stalo prvou krajinou na svete, ktorá vykonala pitvu (post mortem) mŕtvoly Covid-19 a po dôkladnom vyšetrovaní zistila, že Covid-19 neexistuje ako vírus. Je to globálny podvod ľudia zomierajú kvôli ′′ zosilneným elektromagnetickým žiarením 5 G (jed) ". Ruskí lekári porušili zákon Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorý nedovoľuje odhaľovať pitvy na telesá ľudí, ktorí zomreli na Covid - 19 po období vedeckého objavovania nemožno predpokladať, že ide o vírus, ale baktériu, ktorá spôsobuje smrť, ktorá vedie k tvorbe krvných zrazenín v žilách a nervov, kvôli ktorým pacient zomiera baktérie.
Rusko vírus porazilo, tvrdí, že ′′ neexistuje nič iné ako fellium-intravaskulárna zrážanlivosť (trombóza), a liečebná metóda je liečebná ".
Antibiotické tablety
Protizápalové a užívanie antikoagulancií (aspirín).
To naznačuje, že ochorenie je možné vyliečiť, túto senzačnú správu pre svet pripravili ruskí lekári prostredníctvom postmortem pitvy (mŕtvoly) vírusu Covid-19. Podľa iných ruských vedcov nikdy neboli ventilátory a jednotka JIS (UCI) potrebná. Protokoly na toto už boli zverejnené v Rusku.
ČÍNA to už dávno vedela, ale nikdy nezverejnila svoju správu.
Zdieľajte túto informáciu s rodinou, susedmi, známymi, priateľmi, kolegami, aby sa dostali zo strachu z Covidu-19 a pochopili, že to nie je vírus, ale jednoducho baktéria vystavená žiareniu 5 G. príčinou je poškodenie ľudí s veľmi nízkou imunitou. Toto žiarenie spôsobuje aj zápaly a hypoxiu. Tí, ktorí sú obeťami, by mali užívať Aprin-100 mg a zásteru alebo Paracetamol 650 mg. Ier???... to Pretože covid-19 spôsobuje zrážanlivosť krvi, ktorá u človeka spôsobuje trombózu, a prečo krvné zrazeniny v žilách a teda mozgu, srdca a pľúc, nedokážu dostať kyslík, ktorý sťažuje dych človek a ľudia rýchlo zomierajú kvôli nedostatku respiračnej energie.
Lekári v Rusku nepočúvali protokol WHO a vykonali pitvy na mŕtve mŕtvoly covidu-19. lekári otvorili ruky, nohy a iné časti tela a po správnom vyšetrení si všimli, že cievy sú rozširované a žily naplnené krvné zrazeniny, ktoré zvyčajne brzdia prietok krvi a tiež znižujú prietok kyslíka. v tele, ktoré spôsobuje smrť pacienta. Pri oboznámení sa s týmto výskumom ministerstvo zdravotníctva Ruska okamžite zmenilo liečebný protokol na Covid-19 a podalo aspirín svojim pozitívnym pacientom. 100 mg a začal podávať Empromak. Výsledkom bolo, že pacienti sa začali zotavovať a ich zdravotný stav sa začal zlepšovať. Ministerstvo zdravotníctva Ruska prepustilo za jeden deň viac ako 14.000 pacientov a poslalo ich domov.
Zdroj: Ministerstvo zdravotníctva Ruska