02:18
Clicks402
Stano Kobella
Mocné slovo priamo od Otecka Ježiša❤ - 26. 11. 2021 Ahojte Telo Kristovo, mám dnes slovo od Otecka Ježiša, začnime s Hebrejom 11:6. "Kto prichádza k Bohu, musí veriť, že je a že odmeňuje tých, ktorí …More
Mocné slovo priamo od Otecka Ježiša❤ - 26. 11. 2021

Ahojte Telo Kristovo, mám dnes slovo od Otecka Ježiša, začnime s Hebrejom 11:6.
"Kto prichádza k Bohu, musí veriť, že je a že odmeňuje tých, ktorí Ho usilovne hľadajú."

A Ježiš mi povedal: "Dcéra, ty i Moja cirkev radšej začnite prichádzať ku Mne. Všetky kvalifikácie sú dokončené."

A oni sa s tým uspokojili. Všetko je hotové a všetky voľné konce sú zaviazané a keď mi dal to slovo, zostala som počuť v ozvene: "Poďte ku Mne, poďte ku Mne, poďte ku Mne"

A otecko Ježiš, On vie čo sa deje za javiskom, a teda sme u konca. Svadobná hostina je pripravená, stôl bol pre nás pripravený, aby sme išli sedieť s Jozefom, Danielom, Mojžišom, Abrahámom, všetkými učeníkmi a teda pripravujeme sa... povedal mi, že ak s Ním budeme trpieť, budeme s Ním i panovať.

A tak som to len chcela dať sem, veľmi rýchlo a dať vám vedieť priatelia, že som opakovane počula: "Poďte ku Mne, poďte ku Mne, poďte ku Mne."

A teda, keď máme voľný čas, potrebujeme ísť k Nemu. Všetci myslia len na nákupy a nákupy a zábavky. Potrebujeme sedieť u Jeho nôh, dostávať náš olej.

Takže teraz nie je nič dôležitejšie, musíte pochopiť, v akom ste období a práve teraz je obdobie, takže sa pripravujte. Takže... Ak niekto potrebujete modlitbu alebo skontaktovať ma, môžete ísť dolu k mojim komentárom a tam sa stretneme.

Milujem vás priatelia. Jedna láska, pretože všetci prebývame v jednom tele. Sme bratia a sestry v Kristovi. Boh vás žehnaj a radostné voľno.

youtube.com/channel/UCCNCX26lptATYZ3N8oGUY_w
Public domain