Clicks1.1K
MementoMori+++
1

Elkam - przykład co bałwochwalczy kult sanitarystycznego produktu GMO na covid 19 robi z człowiekiem

Elkam pastwi się i w bezlitosny sposób atakuje rodzinę jak i gloriankę Cudowny Medalik w chwilach nieszczęścia co świadczy nie tylko o braku szacunku użytkownika Elkam do ludzi, ale o perfidii i braku krzty przyzwoitości i honoru. Źle to świadczy również o moralach administratorów tego portalu którzy w ogóle nie reagują. Katolickie portale nie stosują zasad "róbta co chceta"

To nie jest zwykła nieumiejętność czytania ze zrozumieniem artykułów które sam udostępnia Elkam ale zła wola. Ponadto użytkownik Elkam podszywa się pod słowa szanownego dr Bodnara i przeinacza sens wypowiadanych słów zmieniając sens wypowiedzi. Jak można nazwać preparat genetyczny mRNA szczepionką jeśli nawet nie jest zarejestrowany jako szczepionka a za który "cudotwórcy" jak i służba zdrowia i hierarchowie którzy namawiają do tego nie ponoszą minimum odpowiedzialności za skutki uboczne i śmiertelne !? Oczywiście nawet jeśli nie na tej ziemi poniosą karę za promocję trucizny to świadomi powinni być tym bardziej kapłani że karę poniosą po śmierci przed Bogiem i żadna szczepionka ani władca im nie pomoże.

Co innego czytamy w tytule artykułu a co innego w artykule :

nowiny24.pl/…opiero-wtedy-mozemy-odniesc-sukces/ar/c14-15876765

czytamy m.in

- Szczepienie to profilaktyka, czyli zapobieganie, a profilaktyka jest niezależna od leczenia. Nie można się skupiać tylko na profilaktyce, pomijając całkowicie leczenie pacjentów. Powiedziałbym z medycznego punktu widzenia, że jeśli są jakiekolwiek przesłanki do leczenia i ich się nie wykorzystuje, to już więcej, jak zaniechanie.

I dodaje: Mamy profilaktykę, która kuleje, bo brak jest jakiegokolwiek skutecznego leczenia. To ono jest zawsze uzupełnieniem całokształtu postępowania. W całokształcie dopiero możemy odnieść sukces, czyli leczenie i szczepienie.

Dla wielu osób ten pulmonolog z Przemyśla jest niekwestionowanym autorytetem w walce z koronawirusem powodującym Covid-19. Od półtora roku stosuje amantadynę. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Pediatra oraz specjalista chorób płuc (pulmonolog). Praktyk z 30-letnim doświadczeniem.

...Dopiero nagłośnienie medialne sprawiło, że jesienią ub. roku o amantadynie stało się głośno. Dużo pomogło wsparcie wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła, pochodzącego z województwa podkarpackiego, który po zachorowaniu na Covid-19 zdecydował się na zażywanie preparatu z amantadyną. Na swoim portalu społecznościowym potwierdził, że wyzdrowiał dzięki tej substancji.

Oto przykład pokrętnego zachowania człowieka który pisze sam do siebie obrażając innych...


MementoMori+++
Co mają wspólnego antyszczepionkowcy i zwolennicy szczepień?

Nigdy nie będą w pełni zaszczepieni. 🤭