Ewelina Anna
343.5K
Radek33
Biskupa który na stare lata zbłądził i zatańczył przy ołtarzu,a całe życie służył godnie Kościołowi,Chrystusowi i dzieciom nazywacie obłąkanym dewiantem a mnie masońskim robotnikiem?Już wam całkiem bije na dekiel,więcej módlcie się lepiej za siebie, Kościół mimo wielu chorób,ataku wrogów i szatana sobie poradzi,Duch Święty go prowadzi
Ewelina Anna
@Radek33 Tak, wspaniale Pan przyprawia twarz obłąkanych ludziom Kościoła, wspaniale Pan wykonuje robotę masońską, usiłując wmówić nam, że nie ma sposobu na oczyszczenie Kościoła a tym samym mówi Pan, że wolno Kościół niszczyć a nie wolno Go bronić. Że obrona Kościoła jest złem. Litować się nad niszczycielami i dewiantami można wtedy, kiedy będą nałożone kary kościelne na sługi diabła.Wtedy …More
@Radek33 Tak, wspaniale Pan przyprawia twarz obłąkanych ludziom Kościoła, wspaniale Pan wykonuje robotę masońską, usiłując wmówić nam, że nie ma sposobu na oczyszczenie Kościoła a tym samym mówi Pan, że wolno Kościół niszczyć a nie wolno Go bronić. Że obrona Kościoła jest złem. Litować się nad niszczycielami i dewiantami można wtedy, kiedy będą nałożone kary kościelne na sługi diabła.Wtedy możemy się wziąć za dbałość o ich dusze i zbawienie. Nikt nie niesie katowanym rękami tych dewiantów w Kościele księżom ratunku, nikt się nie ujmuje za ich krzywdą i gehenną którą znoszą po parafiach i diecezjach. Nikt się nie lituje nad abp który musiał uciekać z Włoch, żeby ocalić życie. Pana sentymentalna pobożność jest z gruntu fałszywa, obłudna i pozwala dalej niszczyć. Prawo kościelne jest wzorem dla całego świata w nagradzaniu i potępianiu ponieważ jest prawem instytucji doskonałej z powodu swojej duchowości, ale także doskonałej jako instytucji tkwiącej w świeckich realiach.

Czas zacząć czytać prawo kanoniczne i apologie Ojców Kościoła a nie modernistyczne popłuczyny, które doprowadziły nas do tego stanu.

Czym innym jest psychicznie chory hierarcha zamknięty w klasztorze nad którym można pracować a czym innym publiczny deprawator, działający za przyzwoleniem przełożonych. Przełożeni takich szaleńców nie wykonują swojej pracy. Wstydzą się przyznać, że mają "kinetycznego" wariata na którego działalność dawali sami przyzwolenie. Lenistwo należy do grzechów głównych. Ordynariusz nie ma być znanym w świecie parodystą, czy tancerzem, czy konferansjerem tylko stróżem owczarni. Niech się mężczyźni biorą do roboty jeśli nie są pedałami, księża i biskupi po to są stuprocentowymi mężczyznami, żeby po męsku reagować w takich sytuacjach. A jeśli są pedałami, chowają się za fałszywym miłosierdziem.

Kościół to cudowna instytucja ale trzeba trochę wysiłku i odwagi aby Ją poznać i bronić. Do tego trzeba mieć zwyczajnie atrybuty mężczyzny.

Dlaczego nie piszesz o księżach, którzy cierpią w obronie Kościoła a tacy jak ja i Ty zajmujemy się łajdakami niszczącymi Kościół? Kiedy przyjdzie czas, by oddać głos tym, którzy bronią Kościoła i kiedy przestaną oni być niszczeni przed dewiantów?

P.S. Dzisiaj biskupi Ordynariusze są jak niemowlęta, które długo śpią (kiedy jest zgorszenie), a później tylko płaczą (widząc skutki zgorszenia). Dlatego proboszczowie i biskupi muszą być mężczyznami a nie niuńkami.
Radek33
Ksiądz biskup nie powinien tańczyć przy ołtarzu tanga ani żadnego innego tańca.Ale dużo większą obrazą i profanacją dla Pana Jezusa jest jad wylewany na jego pogubionego czasami sługę przez tych,na których powinien mieć największe oparcie.Dolewajcie jeszcze do Serca naszego Pana tej oliwy do ognia jakie musi cierpieć patrząc na nas i na swój Kościół.Księdza biskupa trzeba upomnieć a nie się nad …More
Ksiądz biskup nie powinien tańczyć przy ołtarzu tanga ani żadnego innego tańca.Ale dużo większą obrazą i profanacją dla Pana Jezusa jest jad wylewany na jego pogubionego czasami sługę przez tych,na których powinien mieć największe oparcie.Dolewajcie jeszcze do Serca naszego Pana tej oliwy do ognia jakie musi cierpieć patrząc na nas i na swój Kościół.Księdza biskupa trzeba upomnieć a nie się nad nim i ledwo zipiącą Matką Kościołem pastwić
Ewelina Anna
Proszę spojrzeć, ta zabawa w tańczenie tanga w sanktuarium na najwyraźniej drugie dno. To podłe wyśmiewanie z naszej wiary. Podła zabawa, o której myślano, że się katolicy nie zorientują. Bo katolicy patrzą, i nie widzą. Nie rozumieją, a to po prostu celowe profanacje. Poniżej wszelkiego poziomu jest tańczący w prezbiterium biskup, i samo to, bez tych podtekstów w linkach powinno oburzyć wiernych.
Ewelina Anna
Dlaczego tango?
Z ab Długoszem współpracuje podczas jego radosnych występów muzyk Marcin Wyrostek. Oceńcie Państwo sami, z kim się bp zadaje. Jakub Lejbowicz Frenk Dobrucki nie powstydziłby się swojego następcy w kalaniu Jasnej Góry: gejowskie tango. www.youtube.com/watch
A tutaj na kanale Studio Tv Niedziela we wzajemnej komitywie: www.youtube.com/watch
One more comment from Ewelina Anna
Ewelina Anna
MaTeJa
Potańcówki przed Najświętszym Sakramentem, przed ukrzyżowanym Jezusem Chrystusem to przerażające.Z jednej strony krwawiący Zbawiciel, pokaleczony i wyszydzony a zdrugiej tańczący ksiądz lub świeccy (to taka świetna zabawa zaczęrpnieta z protestanckich ruchów). Ohyda. Boże zmiłuj się nad nami bo krew się burzy.
Ewelina Anna
4 more comments from Ewelina Anna
Ewelina Anna
Prawdziwe informacje często nie mogą się przebić: swietatradycja.wordpress.com/…/beniaminek-ojca…
Ewelina Anna
Na Glorii panuje zasada, żeby stępić ostrze i wymowę rzeczy poważnych. Zaraz po publikacji tego sprzeciwu namnożyło się tańczącego bp Długosza, we wszystkich nawet obcojęzycznych konfiguracjach, żeby pokazać, że to normalne, Otóż nie jest to normalne, jest to obrzydliwą profanacją i nieuszanowaniem naszych katolickich miejsc świętych. Jeśli ludzie tego nie widzą, nie są katolikami.

Oswajanie z …More
Na Glorii panuje zasada, żeby stępić ostrze i wymowę rzeczy poważnych. Zaraz po publikacji tego sprzeciwu namnożyło się tańczącego bp Długosza, we wszystkich nawet obcojęzycznych konfiguracjach, żeby pokazać, że to normalne, Otóż nie jest to normalne, jest to obrzydliwą profanacją i nieuszanowaniem naszych katolickich miejsc świętych. Jeśli ludzie tego nie widzą, nie są katolikami.

Oswajanie z plugawieniem wszystkiego co święte trwa od lat. Wciąganie świeckich w ten proceder trwa od lat. A świeccy jak stado baranów a nie owiec, bo owce by poznały swojego pasterza, w masie idą narobić z niszczycielami na własne ołtarze.
Ewelina Anna
A sanktuarium jasnogórskie po aktach takiego zabawiania się czy biskupa czy świeckich przy innych okazjach, czyli po aktach profanacji, powinno być wyłączone z kultu Bożego i konsekrowane powtórnie. Każdy katolik po bierzmowaniu powinien to wiedzieć.

Ale tu rzeczywiście obowiązuje zasada: tańczy rebe, tańczą wszyscy.
Ewelina Anna
@Siula Upomnieć mogę, kiedy ktoś "zgrzeszy przeciwko mnie" a nie kiedy rujnuje Wiarę i publicznie gorszy.
Doktor wiee
Ten biskup ponoć nie jest taki najgorszy , Pomagał dużo kiedyś narkomanom zaś co do tańca i śpiewu to taka jego pasja Łączenie zaś tego hobby z uroczystościami na Jasnej Górze jest niestosowne i kto jak kto ale biskup powinien o tym wiedzieć najlepiej.
Ewelina Anna
@Siula Ale właściwie od kiedy się pisze np do gwałciciela albo złodzieja żeby już nie gwałcił czy nie kradł? Zaskarża się go i eliminuje.

Polecam sposób na dewiacje w Kościele:
www.youtube.com/channel/UCWC1UPv1D-qGUP…

www.facebook.com/…/Contra-naturam-…
Ewelina Anna
@Siula Można. Dzięki.
One more comment from Ewelina Anna
Ewelina Anna
@Weronika..S W ogóle gdyby nie robił tego w prezbiterium. Od tego są inne miejsca nie mające nic wspólnego z liturgią, miejsca mu się pomyliły. Żeby nie powiedzieć lokale.
Weronika..S
Ciekawa jestem, kiedy i gdzie biskup Długosz przećwiczył to tango, łącznie z klasycznym prowadzeniem partnerki i ułożeniem rąk.
Tańczył w ornacie mszalnym z wizerunkiem Matki Bożej, co należy potraktować jako poważane nadużycie religijne z udziałem biskupa.
Ewelina Anna
Cały przemysł niszczenia wiary i profanacji. Może jakaś ma ochotę zatańczyć z księdzem na ołtarzu? Mamy dość niszczenia naszej Świętej Wiary! "Sługa ołtarza" depczący po ołtarzu.