Dr Jerzy Jaśkowski o niebezpiecznych preparatach prawdę powie! Czy jesteśmy okłamywani?!

Jakie są najniebezpieczniejsze szpryce, które wstrzykiwane są ludziom. Tego dowiecie się z filmu, w którym dr Jerzy Jaśkowski mówi prawdę o tym całym przemyśle covidowo-szprycowym. Takich wolnych głosów nie znajdziesz w telewizji reżimowej. Nie ma znaczenia, o jakiej telewizji głównego nurtu mówimy. Na szczęście jest internet, który prawdę powie, w którym to możemy na bieżąco weryfikować każdego newsa, który się pojawi.
John O’Looney: Szpitale mordują pacjentów i tuszują masowe zgony dzieci po SZPRYCY!

Groźne szpryce?!
Dlaczego szpryce wyrządzają tak wiele szkód, a nie przynoszą pożytku. Mowa o teorii preparatów. Oni wstrzykują nam do krwi jakiegoś żywego wirusa. To może odbić się na naszym zdrowiu w dłuższej pespektywie. Oficjalnie chodzi o pokonanie Covid, poradzenie sobie z tak zwaną „pandemią” koronawirusa. Jednak prawda jest zasadniczo inna. Czy to wszystko tak naprawdę działa? A może jesteśmy jawnie okłamywani? Czy tak naprawdę nie jesteśmy podżegani strachem, który całkowicie nas paraliżuje, gdyż w prasie, w telewizji, wśród „autorytetów” ze świata farmacji, wśród lekarzy panuje poprawność polityczna i mówią nam oni, że musimy wziąć preparat, bo jak nie weźmiemy, to zachorujemy.


Włodzimiarz Bodnar u Rafała Piecha: Jak LECZYĆ “kowid”, aby nie trafić do szpitala?

Kłamstwa na temat Covid
To wszystko jest jednym wielkim kłamstwem. Jest to piekło, które zostało wytworzone za pomocą propagandy. Niestety większość osób się na to nabiera. Ta propaganda działa od stu lat. Wielkie agencje rządowe, takie jak CDC czy FDA, potwierdzają, że musimy się szprycować. Tak naprawdę to nie są żarty. Żaden preparat, jaki kiedykolwiek wyprodukowano, który był zalecany przez agencje, nigdy nie okazał się bezpieczny i skuteczny.

Dr Jaśkowski o edukacji wśród lekarzy
– Proszę państwa. Nie tylko chodzi o to, że preparaty zostały wprowadzone później niż w ogóle ludzie zaczęli się orientować, co to jest. W XX wieku, na przykład w Polsce, w wielkim szpitalu uniwersyteckim we Wrocławiu w 1964 roku nie umieli rozpoznać ospy. To nie jest tak, że lekarze są na tyle wyszkoleni, że potrafią wszystkie jednostki chorobowe rozpoznać od razu – mówi dr Jerzy Jaśkowski.
Źródło: AndyChoinski (Rumble.com)

Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:

twitter.com/wolnosctv
youtube.com/channel/UCM0fdCQR1F6mEy035JP6nCA
facebook.com/WolnośćTV-112056964836550