Clicks511
m.rekinek
2

Media w końcu przyznają, że Covid rozprzestrzenia się na obszarach o wysokim zasięgu szczepień

uncut-news.ch
29 lipca 2021

Badanie przeprowadzone w stanie Kalifornia pokazuje, że ponadprzeciętna liczba „przypadków korony” występuje w pięciu okręgach z ponadprzeciętnym wskaźnikiem szczepień. Sytuacja jest również odwrotna: w okręgach, w których zaszczepianie jest poniżej średniej, liczba zachorowań spada.

Dane pokazują, że w Los Angeles, San Diego, Alameda, Contra Costa i San Francisco, gdzie poziom szczepień ochronnych jest wysoki, obserwuje się wzrost zachorowań na koronę, donosi CBS Sacramento .

W okręgach Modoc, Glenn, Lassen, Del Norte i San Benito, które mają stosunkowo niski zasięg szczepień, liczba zachorowań znacznie spadła.

Widzowie nadawcy CBS Sacramento, który poświęcił swój wkład „ciekawym randkom”, mogą znowu spać spokojnie. Według nadawcy nie oznacza to, że szczepionki nie zadziałają. Lekarz, z którym rozmawiał CBS, przypisuje rosnącą liczbę przypadków w okręgach o wysokim wskaźniku szczepień „wysokiej gęstości zaludnienia”.

Gazeta The Guardian opublikowała niedawno artykuł, który pokazał, że większość osób, które są w "wariacji delta", zmarło, było zaszczepionych.

A w Izraelu, według izraelskiego Ministerstwa Zdrowia, dwie trzecie poważnie chorych pacjentów z koroną zostało w pełni zaszczepionych. Ponadto ponad połowa Izraelczyków z dodatnim wynikiem testu koronowego jest w pełni zaszczepiona.

„Zaszczepieni ludzie mogą mieć wyższe stężenie wirusa i zarażać innych w trakcie fali zachorowań wywołanych przez wariant delta”.

uncutnews.ch/…n-gebieten-mit-hoher-durchimpfungsrate-ausbreitet/
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Od tych mediów to nam może łby porozwalać ! najlepiej trzymać się stałych sprawdzonych źródeł . Tam końca nikt nie dojdzie , bo nigdy nie wiemy kto pisze i w jakim celu .
m.rekinek
Tak, nadszedł czas, aby zostać swoim własnym „śledczym medycznym”, ponieważ ci producenci szczepionek i agencje regulacyjne nie działają w naszym najlepszym interesie. Czy chciałbyś dokładnie wiedzieć, co szczepionki mRNA robią z twoją krwią, która jest znacznie bardziej niebezpieczna niż wirus Covid-19 lub jeden z jego wariantów?

Nie musisz być mechanikiem, aby nauczyć się i zrozumieć, jak brud…More
Tak, nadszedł czas, aby zostać swoim własnym „śledczym medycznym”, ponieważ ci producenci szczepionek i agencje regulacyjne nie działają w naszym najlepszym interesie. Czy chciałbyś dokładnie wiedzieć, co szczepionki mRNA robią z twoją krwią, która jest znacznie bardziej niebezpieczna niż wirus Covid-19 lub jeden z jego wariantów?

Nie musisz być mechanikiem, aby nauczyć się i zrozumieć, jak brudny olej może zrujnować silnik, i nie musisz być lekarzem ani naukowcem, aby zrozumieć, w jaki sposób szczepionki zawierające mRNA modyfikują czerwone krwinki tak, że się sklejają. To wyjaśnia zjawiska zakrzepów krwi, które występują na całym świecie po szczepieniu Covid. To wyjaśnia epidemię zapalenia serca, która ma miejsce na całym świecie po szczepieniu Covid. To wyjaśnia eksplozję w przypadku chorób zwyrodnieniowych nerwowo-mięśniowych.

Dlaczego tysiące osób zaszczepionych Covid skarży się na nieustający letarg, zawroty głowy i przyćmione myślenie?

Zapalenie mięśnia sercowego to stan zapalny serca, który jest przeciążony z różnych powodów. Główną przyczyną zapalenia mięśnia sercowego, udarów i zawałów serca są zatkane naczynia krwionośne, w tym tętnice, żyły i naczynia włosowate, z których każdy odgrywa określoną rolę w procesie krążenia tlenu i składników odżywczych. Nawet niektórzy najzdrowsi ludzie na Ziemi, nasz personel wojskowy, zapadają na zapalenie mięśnia sercowego po otrzymaniu szczepionki przeciw Covid, co zostało naukowo udowodnione w badaniach klinicznych.

Badanie próbek krwi (rozmazów krwi) od pacjenta lekarza, który otrzymał szczepienie (szczepionki) Moderna Covid pod normalnym mikroskopem, pokazuje komórki krwi, które zostały zniszczone, mają wygląd zmutowanych kanalików i zlepiły się (zagregowane). Ci pacjenci i ich lekarz chcą dokładnie wiedzieć, co jest wtłaczane do ich krwiobiegu, a co teraz krąży w ich ciele?

Błędne informacje pochodzą od firm Pfizer i Moderna na temat mRNA i jego prawdziwej funkcji. Stąd pochodzą wszystkie dezinformacje, a nie alternatywne wiadomości, jak MSM chciałby wszyscy wierzyć.

Te obrazy rozmazów krwi od pacjentów zaszczepionych Covid wyglądają tak, jakby pacjent miał zespół Guillain-Barre lub stwardnienie rozsiane, ale tak nie było. Jak szczepionki wywołują ten efekt? Szczepionka Moderna mRNA Covid zmienia kształt i lepkość czerwonych krwinek, powodując ich krzepnięcie. Pierwszy diagram poniżej pokazuje zdrowe krwinki, a po szczepieniu Covid masz zmutowane, zdeformowane czerwone krwinki, wzbogacone białka i czynnik lepkości, który powoduje śmiertelne blokady. To jak stos setek wraków na autostradach i drogach, na których płynie twoja krew,

Spójrz:

Ciężkie zapalenie mięśnia sercowego wywołane przez szczepionki Covid osłabia serce, jednocześnie uniemożliwiając reszcie organizmu uzyskanie wystarczającej ilości krwi


Szczepionki Covid w ogóle nie są szczepionkami. Są to genetycznie zmodyfikowane, toksyczne zastrzyki, które zatykają ludzką krew. Przypadkowo infekcja wirusowa jest główną przyczyną zapalenia mięśnia sercowego, więc Covid jest idealnym kamuflażem dla szczepionek, które powodują zapalenie serca i zakrzepy krwi. Podczas infekcji wirusowej twoje ciało wytwarza komórki do walki z wirusem, ale po szczepionce mRNA twoje komórki wytwarzają lepkie białka i priony, które tworzą „blokady dróg” w twoich naczyniach krwionośnych, a twoja krew staje się jeszcze bardziej zatkana wokół tych barier. Problem pogarsza się i szybko staje się śmiertelny.

Niektóre ofiary szczepionki Covid cierpią na zakrzepicę żył mózgowych lub zakrzepicę żył głębokich. Są to śmiertelne skrzepy krwi w mózgu lub w jego pobliżu. Inne ofiary szczepionki cierpią na zatorowość płucną zaraz po szczepieniu Covid. Są one spowodowane nieprawidłową koagulacją, w której cały układ krzepnięcia krwi został porwany i dzięki „technologii mRNA” wymyka się spod kontroli. Szczepionki uszkadzają również narządy wewnętrzne.

Kiedy te skrzepy spowodowane przez szczepionkę odrywają się od miejsca ich pochodzenia, mogą przemieszczać się do zbyt wąskiego narządu lub tętnicy, blokować przepływ krwi i powodować zatorowość płucną, tak jak dzieje się to w przypadku zaszczepionych w płucach, żołądku i płucach w mózgu (udar niedokrwienny).

Badania pokazują, że pacjenci z Covid-19 mają również znacznie podwyższony poziom cząsteczek krzepnięcia krwi, co również sprzyja chorobom naczyniowym, co pogarsza sytuację osób, które dostały Covid i również otrzymują szczepionkę, ale CDC nie przejmuje się tym . Nikt nie jest sprawdzany przed otrzymaniem szczepień przeciwko Covid w opuszczonych centrach handlowych, imprezach sportowych i klubach nocnych. Jest to darmowa gra, ponieważ szczepienia mRNA są brudne, brudne, brudne.

ŹRÓDŁO: MEDICAL BOMBSHELL: BLOOD DOCTOR PUBLIKUJE WYNIKI POKAZUJĄCE, ŻE SZCZEPIONKI MRNA FIRMY MODERNA COVID ZMIENIAJĄ CZERWONE KRWINKI Z OKRĄGŁYCH NA CYLINDRYCZNE, POWODUJĄC ICH SKLEJANIE SIĘ