Bob
32.2K

Dr. Wodarg ostrzega tych, którzy zostali zaszczepieni: „W żadnym wypadku nie należy brać kolejnej strzykawki!”

Źródło: Dr. Wodarg warnt Geimpfte: „Nehmen Sie auf keinen Fall noch eine Spritze!“

„Tu jesteśmy genetycznie zmodyfikowani!”

Dr. Wodarg ostrzega tych, którzy zostali zaszczepieni: „W żadnym wypadku nie należy brać kolejnej strzykawki!”


Zrzut ekranu, cytat z obrazu

22 listopada 2021

Dr. Wolfgang Wodarg jest jednym z pierwszych krytyków wymuszonego reżimu koronowego. W wywiadzie AUFrecht z redaktorem naczelnym Wochenblick Elsą Mittmannsgruber omawiane są szczepienia przeciwko Covid. Co robią z ciałem, czy są w ogóle „zaraźliwe” i jak dalece można pomylić sekwencje szczepień z sekwencjami Covid-19? Lekarz szczegółowo odpowiada na te i inne pytania, a także jest łatwy do zrozumienia dla laika medycznego. Wyjaśnia to bezbłędnie: nie należy szczepić się tymi szczepionkami Covid!

Dr. Wodarg pilnie odradza szczepienia koronowe - nie daj się kolejnemu użądleniu!
To nie strach przed koroną skłania ludzi do szczepień, ale strach przed konsekwencjami dla tych, którzy nie zostali zaszczepieni
Szczepienia koronowe są mało przydatne – nie chronią przed infekcją, ciężką chorobą, a nawet śmiercią
Wiele niebezpiecznych skutków ubocznych: zapalenie mięśnia sercowego, wstrząs anafilaktyczny czy niepłodność
Szczepienia wektorowe mogą być „zaraźliwe”
Wodarg o inaktywowanych szczepionkach Valneva i Novavax: „Tu jesteśmy genetycznie modyfikowani”
Dr. Wodarg był już głosem rozsądku, jeśli chodzi o świńską grypę

Jeśli jest już na to za późno, a już byłeś zaszczepiony, nie powinieneś przynajmniej przegapić kolejnego zastrzyku , mówi dr. Wodarg. Ponieważ trudno, jeśli w ogóle, odzyskać zdrowie , wyjaśnia. Wodarg nie widzi korzyści w szczepieniach i zwraca uwagę, że wiele osób zaszczepia się tylko dlatego, że są do tego zmuszeni. To nie strach przed infekcją koronową doprowadziłby ich do upadku, ale strach przed konsekwencjami, jeśli tego nie zrobią.

Rozmowa „AUFRecht” z dr. Wolfgang Wodarg w Wochenblick – redaktor naczelny Mag. Elsa Mittmannsgruber:

Prawdziwa loteria szczepień: niszczycielskie skutki uboczne

Preparaty inżynierii genetycznej są mało przydatne. Nadal możesz zachorować, poważnie i wymagać leczenia szpitalnego, w najgorszym przypadku także umrzeć. Powstaje zatem pytanie, jaka była przyczyna, korona czy konsekwencje szczepienia. Te efekty uboczne szczepień są katastrofalne , mówi Wodarg. Zaszczepiłbyś się, „a potem, jeśli masz pecha , spadniesz martwy z roweru” albo staniesz się bezpłodny – wyjaśnia. Arytmie serca, zapalenie mięśnia sercowego, wstrząsy anafilaktyczne, a nawet bezpłodność to tylko niektóre z możliwych skutków ubocznych eksperymentalnych zastrzyków, które nigdy wcześniej nie zostały odpowiednio przetestowane, mówi Wodarg.

Lekarze bardzo często wstrzykują nowe szczepionki bezpośrednio do krwi

„Nieodpowiedzialne”: dr. Jako lekarz Wodarg dowiedział się, że konieczne jest zaaspirowanie, aby nie wstrzykiwać dożylnie. „Teraz nie jest to wyraźnie zalecane”, mówi zaniepokojony. W około 5-10% przypadków podczas aspiracji lekarze i pielęgniarki stwierdzili, że trafiają do żyły. Nanocząsteczki w eksperymentalnych szczepionkach mogą w ten sposób uzyskać bezpośredni dostęp do serca przez krew, ostrzega Wodarg.
Odtwarzacz wideo

00:04

02:30

Terapia genowa za pomocą rzekomych martwych szczepionek od Valneva i Novavax

Dr. Wodarg pilnie ostrzega również przed nowymi rzekomymi martwymi szczepionkami od Novavax i Valneva . To czyste terapie genowe , powiedział lekarz. Novavax zawiera sztucznie wytworzone białka kolczaste oraz wykorzystuje nanocząsteczki i adiuwanty w celu wzmocnienia odpowiedzi immunologicznej. W szczepionce austro-francuskiej firmy Valneva zastosowano również adiuwant, czyli wzmacniacz – czyli CpG . CpG to kwasy nukleinowe, wyjaśnia Wodarg, czyli informacja genetyczna, która przenika do komórek w postaci nanocząsteczek . Są one wprowadzane specjalnie do komórek odpornościowych, wyjaśnia dr. Wodarg i oznacza: „Tutaj jesteśmy genetycznie zmodyfikowani”.

Czy szczepionki wektorowe mogą być „zaraźliwe”?

Na przykład w przypadku szczepionek wektorowych może się zdarzyć, że wstrzyknięte wirusy , które w rzeczywistości nie powinny być zdolne do reprodukcji, są przekształcane przez organizm w taki sposób, że mogą się rozmnażać. Takie procesy były badane od dawna, ponieważ szczepionki mogłyby być następnie przekazywane z żywych stworzeń na żywe stworzenia, na przykład w celu zwalczania wścieklizny u lisów. Jeśli chodzi o możliwość przenoszenia , Wodarg wyjaśnia: „Bałem się mieć bardzo bliski kontakt z kimś, kto właśnie został zaszczepiony.” Ponieważ jest to niepotrzebne ryzyko. Zaznacza jednak, że istnieje duża różnica pod względem przenoszenia między różnymi szczepionkami.Jest wiele rzeczy, o których po prostu jeszcze nie wiesz.

„Niepotrzebne ryzyko” - Wodarg odradza bliski kontakt z nowo zaszczepionymi osobami:

Odtwarzacz wideo

00:00

01:42

Dr. Wodarg przeciwdziałał sianiu strachu przez świńską grypę

Dr. Wodarg jest internistą, pulmonologiem, specjalistą medycyny społecznej, lekarzem higieny i medycyny środowiskowej oraz byłym kierownikiem wydziału zdrowia. Oprócz pracy lekarskiej był także bardzo aktywny politycznie i był m.in. posłem SPD w Bundestagu przez 15 lat. W tym roku zrezygnował z partii i przeszedł do „bazy”. Oprócz swojej pracy medycznej i politycznej dr. Wodarg wyrobił sobie markę jako krytyczny publicysta.

Nawet w przypadku świńskiej grypy lekarz był potężnym głosem rozsądku przeciwko taktyce zastraszania władców i jest ponownie dzisiaj w czasach Korony. Wolfgang Wodarg robi wszystko, co w jego mocy, aby podnieść świadomość i między innymi intensywnie zajmuje się szczepieniami przeciwko Covid.
henryk33 shares this
74
Dr. Wodarg ostrzega tych, którzy zostali zaszczepieni: „W żadnym wypadku nie należy brać kolejnej strzykawki!”
olek19801 shares this
151
Dr. Wodarg ostrzega tych, którzy zostali zaszczepieni: „W żadnym wypadku nie należy brać kolejnej strzykawki!”