TomUrb
Tego jeszcze nie grali 🤪
Lisy plądrujące winnicę Pańską.
Augustyn z Hippony
Jakie piekne zdjecie! Tak wlasnie idzie nowe! Postep i nowoczesnosc. Czyli puste koscioly, brak wiary (no chyba, ze w covida), andrucik i kieliszeczek na uczcie, a nie cialo i krew na Mszy.
Weronika....S
To co się dzieje, to odstępstwo od wiary samych kapłanów i parodia udzielania Komunii Świętej, a pobożna pieśń to jakby w tej sytuacji z innej rzeczywistości, kiedy wyciera się balaski, przy których jest przyjmowana Komunia Święta. To obelga ze strony kapłana, która wskazuje na to, jakby Pan Bóg dopuścił do tego, że zaraza dotknęła Ciała Chrystusa, a jeżeli by dotknęła, byłoby to skasowanie Jego …More
To co się dzieje, to odstępstwo od wiary samych kapłanów i parodia udzielania Komunii Świętej, a pobożna pieśń to jakby w tej sytuacji z innej rzeczywistości, kiedy wyciera się balaski, przy których jest przyjmowana Komunia Święta. To obelga ze strony kapłana, która wskazuje na to, jakby Pan Bóg dopuścił do tego, że zaraza dotknęła Ciała Chrystusa, a jeżeli by dotknęła, byłoby to skasowanie Jego Bóstwa. To niebywałe, jakie przy tym nasuwają się refleksje.
Tak sobie osobiście myślę, że to co głoszą protestanci to kropla wody przy tym, co czynią obecnie katoliccy kapłani. Na szczęście są i tacy, którzy szanują Ciało Pańskie. a ja mam szczęcie uczęszczać do takiego kościoła.