Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks79
uk.news

"Папа Франциск ніколи не говорив слів, які йому приписують"

10 жовтня префект Конгрегації зі зв'язків з громадськістю, Паоло Руффіні, випустив (відеозапис представлений нижче) англійський переклад спростування слів, зазначених в інтерв'ю Папи Франциска 95-річному Євгеніо Скальфаро.

Папа Франциск повідомив Скальфаро, що "Ісус не був Богом".

Руффіні заявив наступне: "Керівник прес-служби, пан Бруні, вже дав всі необхідні коментарі. Тим не менш, я хочу підкреслити, що Святіший Отець ніколи не вимовляв слів, написаних Скальфаро.

Іншими словами, обидві цитати є тлумаченням пана Скальфаро ситуації, яка сталася понад два роки тому. Саме тому не можна довіряти його словам про думку Папи Римського, яка не відрізняється від вчення церкви, а говорить, що Ісус був справжнім Богом і людиною
.“

Складно вірити словам представників Ватикану, адже це вже не перший скандал, створений Папою Франциском в рамках інтерв'ю з Скальфаро. Більш того, Папа Римський, як і раніше, підтримує дружні стосунки з журналістом, який ненавидить церкву.

Крім того, той факт, що Папа Франциск відмовляється ставати на коліна під час отримання Святого Причастя, лише підтверджує слова Скальфаро.

#newsRprwgxsxim