Clicks801
CÓRKA MARYI
21

JEZUS: Nigdy nie powinniście lękać się Prawdy. Dopiero wtedy, gdy ją zaakceptujecie, będzie ona mogła was ochronić od tych niegodziwych praw, czynów i działań ...

KSIĘGA PRAWDY

wtorek, 20 listopada 2012 roku, godz. 23.50

Moja szczerze umiłowana córko, wiele zniewag jest ciskanych we Mnie, Zbawiciela człowieka, i są one ukryte pod zasłoną kłamstwa.

W tym czasie na całym świecie szatan atakuje szczególnie chrześcijan. Czyni to w sposób najbardziej przebiegły. Przekonuje ich, że muszą być lojalni wobec swoich braci i sióstr, powodując, że wierzą w kłamstwa.

Ludzie z natury mają w sobie opiekuńczość wynikającą z przyrodzonej miłości do innych. To jest Dar od Boga. Szatan wykorzystuje to uczucie, by złapać człowieka w sieć oszustw, nad którą ma on niewielką kontrolę. Udaje mu się sprawić, że ludzie są przekonani co do praw, które równają się grzechom ciężkim przeciw Bogu. Wielu ludzi wierzy, że gdy wspiera innych w dążeniu do wprowadzenia praw tolerujących morderstwa, wojnę i bluźnierstwa przeciwko Bogu, to postępuje właściwie.

Kiedy sądzicie, że grzech jest możliwy do przyjęcia i że jest usprawiedliwiony ze względu na dobro innych, to wpadliście w starannie przygotowaną pułapkę.


To nie przypadek, że tworzy się wyjaśnienia co do podziału w kościołach chrześcijańskich. To nie przypadek, że przedstawia się wam w tym czasie wszelkie preteksty, abyście godzili się na aborcję.

Wszystkie narody są powiązane i wszelkie krzykliwe wystąpienia, aby wprowadzić aborcję, tolerować wojny i doprowadzić do zmian w kościołach chrześcijańskich są planowane przez jedną grupę. Grupa ta planuje te wydarzenia od wielu lat. Wiedzą dokładnie, kim są i co robią. Są bardzo silni i niebezpieczni.

Zatrzymajcie się, popatrzcie i posłuchajcie, bo to właśnie teraz musicie przyjąć, że to, co Ja wam mówię, jest w imieniu Boga. Wszystkie te potworne i odrażające działania przedstawiane wam jako wiarygodne i przedstawiające zmiany w waszym społeczeństwie, zostały zaplanowane i skoordynowane na skalę światową przez grupę dwunastu.

Ta grupa dwunastu, reprezentująca potężne narody, jest zniewagą dla istnienia Moich dwunastu apostołów. Przedstawią oni i będą wspierać antychrysta na świecie, tak jak Moich dwunastu apostołów przedstawiało Mnie publicznie podczas Mojego czasu na ziemi. Ich moc sprawia, że wszystkie potężne narody wspierają się wzajemnie w celu wprowadzenia grzesznych praw dla zagwarantowania, że zostaną przyjęte.

Jak mocno wy, Moi umiłowani uczniowie, będziecie cierpieć z powodu waszego dostępu do Prawdy. Prawda otworzy wam oczy na zło wokół was. Nigdy nie powinniście lękać się Prawdy. Dopiero wtedy, gdy ją zaakceptujecie, będzie ona mogła was ochronić od tych niegodziwych praw, czynów i działań.

Wiedzcie, że te narody, które będą uczestniczyć we wprowadzeniu nikczemnych praw, podczas ostatecznego oczyszczenia ucierpią najbardziej. Mogą oni sądzić, że nie podlegają zarzutom, ale odniosą sukces tylko w jednej rzeczy. Będzie to kara – na tyle surowa, że nie będą w stanie się ukryć ani zasłonić swoich twarzy, aby jej uniknąć. Przede wszystkim będą oni musieli odpowiedzieć za to przede Mną. Wielu, nawet wtedy, napluje Mi w Twarz. A potem dołączą do antychrysta, bestii i wszystkich tych upadłych aniołów na wieczność pełną bólu.

Ostrzegam was teraz – was, którzy staracie się wprowadzić aborcję w swoich narodach, was, którzy bezcześcicie Moje kościoły chrześcijańskie, i was, którzy oddajecie cześć bestii – niewiele dni wam pozostało. Nie będzie dla was przyszłości, Życia Wiecznego ani dostępu do Mojego Królestwa.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…ienia-moich-dwunastu-apostolow
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…e-existence-of-my-12-apostles/
CÓRKA MARYI
Ostrzegam was teraz – was, którzy staracie się wprowadzić aborcję w swoich narodach, was, którzy bezcześcicie Moje kościoły chrześcijańskie, i was, którzy oddajecie cześć bestii – niewiele dni wam pozostało. Nie będzie dla was przyszłości, Życia Wiecznego ani dostępu do Mojego Królestwa.