Clicks2.1K
pl.news
3

Szczepionki na Covid: katolickie parafie stają się "ważnym graczem"

Wiele parafii w diecezji San Bernardino w Kalifornii posłuży jako punkty szczepień przeciwko Covid-19, ogłosiła diecezjalna strona internetowa ICByte.org.

Szczepienia rozpoczną się pod koniec stycznia lub na początku lutego. "Będziemy w tym ważnym graczem", powiedziała triumfalnie Ann Marie Gallant, dyrektor ds. Diecezjalnej Współpracy Operacyjnej w Sytuacjach Kryzysowych.

Zarówno diecezja, jak i biskupi kalifornijscy prowadzą publiczne kampanie zachęcające katolików do przyjęcia szczepionek Covid-19 opracowanych przez firmy Pfizer i Moderna, które bazują na tkankach komórkowych pochodzących od abortowanych dzieci.

Grafika: © Province of British Columbia, CC BY-NC-ND, #newsUlapfwkndz
Dziecko
Znak bestii to nie musi być czip...
Posoborowe absurdy
Za to ludobójstwo szczepionkowe, covdową histerię, śmierć ludzi pod pretekstem pandemii odpowiada w 70% Watykan i Biskupi Katoliccy. Mają "krew na rękach" i krew niewinnych dzieci (płodów ludzkich) podawanych
Weronika....S
Czyli parafie zostaną przekazane demonom, a wstępem było wylanie ,,na rozkaz,, masońskich służb wody święconej. Teraz otrzymają ludzie pokarm z tkanek zabitych dzieci w łonach matek. Ci z ilustracji to widome tego znaki.