Bob
82.3K
jac05
Dobrze mówił p. Kudliński i w zjednoczeniu jest nasza siła. Jednak ratunek jest tylko w intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski.
By Cię Chronić
@jac05 intronizacja się już odbyła, Jezus został ustanowiony Królem Polski. Jedyny problem jest w tym, że Pan tego nie uznaje i bojkotuje, zamiast przyjąć to z radością i szerzyć nabożeństwo do Chrystusa Króla Polski. Niesamowite działanie szatańskie - to właśnie wierzący katolicy odrzucają intronizację, a nie ateiści i poganie. Porażające.
jac05
Gdyby intronizacja została przyjęta przez Niebo, zaczęły by się dziać cuda, bo oddanie władzy nad narodem, w całości, Jezusowi Królowi, oznacza przejęcie władzy przez Króla Jezusa. Jednak skutków nie widzimy i to jest dowodem, że Jezus nie jest w pełni ustanowiony Królem Polski. Dopiero gdy zaczniemy masowo ginąć, duchowni a nawet nie wierzący, ateiści będą szukać ratunku u Jezusa Króla Polski.
wacula25wp.pl
MULISZ się
By Cię Chronić
@jac05 to o czym Pan pisze to wyłącznie Pana wyobraźnia i Pana "widzimisię", jednak nie musi mieć to wiele wspólnego z rzeczywistością i raczej odradzałabym takie podejście do sprawy.
jac05
To co myślę, piszę jest trzeźwym, realnym spojrzeniem na rzeczywistość tak jak najlepiej potrafię. Gdy Maryja została ogłoszona Królową Polski, od razu wzięła w obronę nasz nędzny kraj. Po owocach poznajemy czy dokonała się intronizacja Pana Jezusa. Skoro ich nie widać, to jeszcze nie było uznania Jezusa Królem Polski, tak jak On tego pragnie.
wacula25wp.pl
Nadal tkwisz w błędzie -OCKNIJ się- Chrystus został intronizowany "Królem Polski"• w uroczystości wzięło udział ok. 6 tys. osób• W sanktuarium był też Andrzej Duda i inni politycy .CO TY NA TO?
By Cię Chronić
@jac05 Maryja "od razu wzięła w obronę nasz kraj" - co to znaczy od razu? Jakież to cuda ma Pan na myśli?