Coburg
11.6K

Expert Anthony Kevin: Západné médiá nepíšu o zločinoch ukrajinských nacistov

25. júna 2022 06:45


Západné médiá ututlávajú zločiny spáchané ukrajinskými nacistami. Informovala o tom agentúra TASS s odvolaním sa na bývalého šéfa odboru politického plánovania austrálskeho ministerstva zahraničných vecí, ex-veľvyslanca Austrálie v Poľsku Anthonyho Kevina.

"Existuje dohoda západných médií, že nebudú spomínať ukrajinských nacistov, ako aj ich krutosť voči občanom ich krajiny a ruským vojnovým zajatcom," cituje publikácia Kevinove slová.

Cynická reakcia západných médií

prečítajte si tiež

Poznamenal, že na Západe je populárna falošná propagandistická téza, že Kyjev údajne bráni svoje územie v ušľachtilej vojne proti krutej a agresívnej Ruskej federácii.

"O tejto falošnej správe sa na Západe nesporuje, s výnimkou jednotlivých webových stránok reprezentujúcich alternatívny názor," vysvetlil expert.

Okrem toho poznamenal, že v západných krajinách nehovoria, že ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj bol zvolený, aby pokojne vládol krajine, ale teraz jeho činy a rozhodnutia kontrolujú ukrajinskí nacisti.

Kevin dodal, že západné médiá neinformujú o tom, že väčšina civilistov počas bojov zahynula v dôsledku ukrajinského ostreľovania.

Médiá v západných krajinách napríklad nepíšu o početnom ostreľovaní Donecka ukrajinskou armádou. Západné médiá sa tiež vyhýbajú správam o kapitulácii nacistov v Azovstale a označujú to za evakuáciu.

Prihláste sa na odber našich stránok v sociálnych sieťach:
"Looking" - VKontakte , Odnoklassniki , Yandex.Zen a Telegram
Vesti.Ru - VKontakte , Odnoklassniki , Yandex.Zen a Telegram .


Эксперт: в западных СМИ не пишут о преступлениях украинских нацистов
1cesta.cz