Jota-jotka
Piszę pod propozycja z ISTRONY GLORII i zastanawiam się jakie są metody kwalifikacji 🤔
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Agencja Reutera podała, że koncern farmaceutyczny Astra Zeneca zostanie zwolniona od odpowiedzialności za skutki uboczne działania szczepionki!

To był jeden z ważniejszych punktów w negocjacjach z UE. I oczywiście przyklepali. Takie prawo od lat hula w Stanach Zjednoczonych. Teraz dotarło do nas na “skrzydłach postępu”. Firma ma już zamówienia na 2 mld dawek.

Ruud Dobber, jeden z szefów konce…
More
Agencja Reutera podała, że koncern farmaceutyczny Astra Zeneca zostanie zwolniona od odpowiedzialności za skutki uboczne działania szczepionki!

To był jeden z ważniejszych punktów w negocjacjach z UE. I oczywiście przyklepali. Takie prawo od lat hula w Stanach Zjednoczonych. Teraz dotarło do nas na “skrzydłach postępu”. Firma ma już zamówienia na 2 mld dawek.

Ruud Dobber, jeden z szefów koncernu, powiedział o tym agencji Reuters jednoznacznie:


„My, jako firma, po prostu nie możemy ryzykować, jeśli za cztery lata wyjdą na jaw skutki uboczne szczepionki”. Jego zdaniem wzięcie za to odpowiedzialności przez poszczególne kraje „leży w ich interesie narodowym” i dlatego zgodziły się one na taki zapis w umowie.

Rynek farmaceutyczny patrzy na kwestię szczepionki przeciwko COVID-19 bardzo łapczywym okiem. To będzie rynek wart miliardy dolarów, bo do zaszczepienia ustawi się w kolejce kilkaset milionów ludzi na całym świecie. Przy takiej skali roszczenia odszkodowawcze za efekty uboczne szczepionki mogą iść w niebotyczne kwoty. Koncerny farmaceutyczne nie miały czasu na normalną procedurę badającą bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek. Coś co normalnie zajmuje pięć-sześć lat, zrobiono w kilka miesięcy.

To nie może być bezpieczne – alarmują lekarze i naukowcy. Stąd AstraZeneca, będąca w bardzo zaawansowanej fazie badań nad szczepionką i podpisująca już umowy na jej dostawy z państwami całego świata naciskała, by w umowach znalazł się zapis o zwolnieniu jej z tego typu roszczeń.

A jak wykaże skutki uboczne za rok? to co? a za pół roku? Też nic pewnie. to twoje ciało a nie ich. Oni są już zwolnieni z odpowiedzialności.

Co do samej produkcji to część z 2 mld – ok 200 mln dawek – wyprodukuje spółka SK Bioscence założona nagle w Korei Płd. w 2018 roku. Teraz jej akcje poszły w górę o 25%, bo szczepionka na koronę, więc wiadomo. Kto ma w niej udziały? Warto sprawdzić.

Podobne żądania wobec państw Unii Europejskiej zgłosiły też inne koncerny farmaceutyczne pracujące nad szczepionką: Pfizer, Sanofi oraz Johnson&Johnson.

Szczepionki mają być sprzedawane bez zysku, a nawet :


“audytorzy administracji USA uzyskają bezpłatny dostęp do naszych ksiąg rachunkowych ”- powiedział członek kierownictwa Astra Zenecy.

Co jest w szczepionce którą tak bardzo forsuje Bill Gates i chce ją wypchnąć niemal bez zysku?

A może DA SIĘ ZAROBIĆ na skutkach ubocznych…? Rzadko kto najpierw zapowiada pandemię, potem ją rozkręca i nagle “rozdaje” miliardy “dobra” , za niską kwotę unikając tak bardzo skutków ubocznych. Wszystko jak na razie idzie zgodnie z planem Billa G i globalistów. Wyłamał się Aleksander Łukaszenka i Szwecja Ciekawe jak ich przekonają ich do strzałów?

“Wojna o demokrację ” na Białorusi za pieniądze Sorosa? Tymczasem na Zachodzie Europy coraz bardziej zacieśnia się pętla. W Belgii za brak maseczki w czasie np. jazdy na rowerze 250 euro kary.

W Hiszpanii mówią o paszportach szczepionkowych. We Francji są kolejne plany szczepienia. Zaś w Anglii i na antypodach rusza produkcja czegoś o czym nie mamy pojęcia co tak naprawdę zawiera. I zapewnienia naszych polityków, że szczepionka, którą kupimy będzie bezpieczna…..