CÓRKA MARYI
11839

JEZUS: Moje Nauczanie wyraźnie wskazuje, że należy pomagać biednym na duszy

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 6 października 2013 roku, godz. 23.30

Moja szczerze umiłowana córko, głos fałszywego proroka grzmi na wszystko, co jest święte w Moim Kościele. Jednak niewiele zostanie powiedziane o znaczeniu przestrzegania Bożego Nauczania, sakramentach i głoszeniu prawdy. Zamiast tego usłyszycie, dla odwrócenia waszej uwagi, na przykład o opiece nad biednymi i głodnymi świata, i zostanie to uznane za wasze pierwsze zadanie jako sług Bożych.

Jako słudzy i wyznawcy Boga w Kościele najpierw musicie być wierni Prawdzie, którą wam przekazałem. Kochanie biednych i głodnych oraz pomaganie im jest dobrą rzeczą, ale Mój Kościół na ziemi ma o wiele ważniejszą rolę, którą Mi przysięgał. Obejmuje ona nauczanie prawdy w tym wszystkim, czego was nauczyłem, i jeśli naprawdę Mnie kochacie, będziecie to robili.

Kościół ma misję, aby głosić Prawdę Mojego Nauczania. Podjęcie jednego aspektu Mojego Słowa, aby pomagać biednym, jest godne podziwu, ale wprowadza w błąd, ponieważ Moje Nauczanie wyraźnie wskazuje, że należy pomagać biednym na duszy. Pomóżcie im wyleczyć ich dusze, zanim pomożecie im uwolnić się z udręk życia. Jeśli dam wam biedaka i poproszę, abyście mu pomogli, w jaki sposób to zrobicie? Dacie mu ubranie? Pieniądze, by wyżywił rodzinę? Czy chcielibyście, żebym najpierw uratował jego duszę?

Wkrótce powiedzą wam, abyście całą swoją uwagę skupili na biednych tego świata. Poproszą was o pieniądze – a będą brane z różnych źródeł, aby pomóc ubogim, bezrobotnym i bezdomnym na świecie. Powiedzą wam, że Ja, Jezus Chrystus, zawsze kochałem ubogich. Ale problem jest taki – najpierw szukałem ubogich duchem, aby uwolnić ich od ich straconego życia. Ubodzy na duszy – ci, którzy słabo odczuwają duchowo Boga – to są ci, których pragnę.

Błogosławieni są ci, którzy są biedni w tym życiu i może mało na to wskazuje, ale Mnie kochają, bo ci ludzie w ogóle nie są biedni.

Człowiek bogaty, który nie darzy Mnie miłością, ma większą potrzebę Mojej Miłości, Mojego Miłosierdzia i Mojego współczucia niż ci, którzy są zmuszeni szukać żywności, ubrania i schronienia. Musicie uważać na to, jak Mnie kochacie i jak prosicie Mnie o to, abym was ratował. Sakramenty będą siłą zbawiającą w przypadku tych, którzy są bogaci i biedni, ale którzy Mnie nie kochają.

Wkrótce przywódcy Moich kościołów na całym świecie powiedzą wam, abyście wykorzystali swoją wiarę do stworzenia kampanii politycznej na całym świecie dla ratowania biednych. Nic nie powiedzą, by zachęcić was do przygotowania się na Moje Powtórne Przyjście, bo nie ośmielą się przygotować was na ten wielki Dzień. Raczej oddalą wasze myśli ode Mnie, prosząc, abyście poświęcili więcej czasu na rzecz dzieł fałszywego proroka.

Już wkrótce zostaną wykonane figury, relikwie, plakaty, kielichy i zamówione wielkie obrazy przedstawiające fałszywego proroka, aby zostały umieszczone w kościołach na całym świecie. Z czasem jego obrazem, wraz z obrazem antychrysta, będą dekorować wiele miejsc publicznych, kościołów, centrów politycznych, także w krajach, w których będzie można zobaczyć, że parlamenty chętnie akceptują Kościół katolicki w „nowym świetle”. Wytworzy to nową formę fałszywej ewangelizacji, a ponieważ będzie się odwoływać do nowoczesnego, świeckiego społeczeństwa, przyciągnie zwolenników z całego świata.

Ani jedno słowo nie będzie uznawało ważności świętych sakramentów, tak jak zostały one przekazane światu, ani znaczenia Łask, które one przynoszą. Zamiast tego wszystkie one zostaną zbagatelizowane i zostaną do nich dodane nowe znaczenia, tak aby odpowiadały tym, którzy odrzucają te sakramenty w tej postaci, w jakiej obecnie występują. Zostanie to dokonane w nadziei, że ohyda zbezczeszczenia Moich sakramentów będzie oferowana jak największej liczbie ludzi, aby odciągnąć ich od Boga, by wrogowie Boga mogli dokończyć paktu z diabłem.

Diabeł zwiedzie wielu, którzy należą do Mojego Kościoła w tym czasie historii. Zrobi to w sposób najbardziej czarujący i przekonujący i da uzasadnienie kłamstwom, gdy jego słudzy powiedzą, że Ja pochwaliłbym te nowe zmiany. Ja, Jezus Chrystus, będę błędnie cytowany w celu pozyskania dusz. Moje Nauczanie zostanie przeinaczone, aby zniszczyć Mój Kościół i ukraść dusze, które znajdują się najbliżej Mnie. Miliony na świecie beztrosko zaakceptują kłamstwa. Musicie się modlić za nich w nadziei, że z czasem zdadzą sobie sprawę, że coś jest nie tak.

Kiedy wyznaczam przywódców i kiedy wybrana dusza jest powoływana do rozpowszechniania Mojego świętego Słowa w ramach Mojego Kościoła na ziemi, prawda zawsze jest prosta, jasna, zwięzła i dokładnie oddaje sedno sprawy. Kiedy jesteście okłamywani pod wpływem złego ducha, będziecie odczuwać dezorientację. Wyrażenia będą pozbawione sensu. Tak zwane ulepszenia, przedstawiane przez wrogów wewnątrz Mojego Kościoła, znaczą, że prawda nie jest „wystarczająco dobra”.

Moje Słowo, Moje sakramenty, Moje Nauczanie nie potrzebują ulepszania, bo one pochodzą ode Mnie. Ja Jestem Bogiem. Jestem doskonały. Moje Słowo jest wieczne. Każdy człowiek, który fałszuje Moje najświętsze Słowo, jest wrogiem Boga. Mój Gniew jest wielki w tym czasie i kiedy jakikolwiek człowiek, który bez szacunku odnosi się do Mojego Ciała, Najświętszej Eucharystii, mówi, że prowadzi Mój lud, wiedzcie, że to nieprawda. Nigdy nie zażądałbym od przywódcy w Moim Kościele, aby zmienił Słowo Boże poprzez wprowadzenie nowych znaczeń lub nowych interpretacji. To nigdy nie mogłoby nastąpić.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…olitycznej-na-calym-swiecie-dla-ratowania-biednych
wordpress.com/…itical-campaign-around-the-world-to-save-the-poor/
CÓRKA MARYI
"Wkrótce powiedzą wam, abyście całą swoją uwagę skupili na biednych tego świata. Poproszą was o pieniądze – a będą brane z różnych źródeł, aby pomóc ubogim, bezrobotnym i bezdomnym na świecie. Powiedzą wam, że Ja, Jezus Chrystus, zawsze kochałem ubogich. Ale problem jest taki – najpierw szukałem ubogich duchem, aby uwolnić ich od ich straconego życia. Ubodzy na duszy – ci, którzy słabo …More
"Wkrótce powiedzą wam, abyście całą swoją uwagę skupili na biednych tego świata. Poproszą was o pieniądze – a będą brane z różnych źródeł, aby pomóc ubogim, bezrobotnym i bezdomnym na świecie. Powiedzą wam, że Ja, Jezus Chrystus, zawsze kochałem ubogich. Ale problem jest taki – najpierw szukałem ubogich duchem, aby uwolnić ich od ich straconego życia. Ubodzy na duszy – ci, którzy słabo odczuwają duchowo Boga – to są ci, których pragnę."