CÓRKA MARYI
13.1K

JEZUS: Każdy nikczemny akt profanacji, który będą zadawać Mojemu Ciału, będzie objawiał się zmianami klimatu, uszkodzeniem upraw, zmianami w atmosferze i powodzią

JESUS: Every wicked act of desecration, which they will inflict upon My Body, will be manifested through changes in the climate, failure of crops, changes in the atmosphere and a deluge

KSIĘGA PRAWDY

poniedziałek, 24 listopada 2014 roku, godz. 15.30

Moja szczerze umiłowana córko, jak dużo pocieszenia potrzebuję w tym czasie, gdy tak wielu odpadło ode Mnie. Moje Łzy płyną wielkimi strumieniami, gdy armia szatana skażona jednym z najbardziej podłych jego demonów, Jezabel, skusiła wielu spośród tych, którzy twierdzą, że Mnie reprezentują. Ileż oni zapomnieli i jak słabo pamiętają o Mojej obietnicy Powtórnego Przyjścia.

Czas Mojego Powtórnego Przyjścia jest bardzo bliski i armia szatana zebrała się już w ogromnej liczbie, gotowa do walki z tymi, których nazywam Moimi. Ta nikczemna armia będzie prowadzona przez Moich wrogów i nie ma takiej rzeczy, której by nie uczynili, usiłując zmylić świat tak, by uwierzył w ich kłamstwa. Przemawiając w Moje Imię, pozyskają świętych mężczyzn i kobiety i staną się siłą, z którą trzeba będzie się liczyć. Przyjęci przez świecki świat z wielkim entuzjazmem zmienią oblicze ziemi, przynosząc ze sobą zamęt.

Ziemia skażona przez ich nikczemne postępowanie będzie jęczała z bólu i doświadczy wielkiego wstrząsu. Każdy nikczemny akt profanacji, który będą zadawać Mojemu Ciału, będzie objawiał się zmianami klimatu, uszkodzeniem upraw, zmianami w atmosferze i powodzią na taką skalę, że na ziemi pozostanie niewiele narodów, które nie zostaną dotknięte ich działaniami. Mój Ojciec zada im wielkie cierpienie.

Za każdego, kogo potępiają w Moje Imię, oni także zostaną potępieni. Z każdym aktem bólu, który zadadzą dzieciom Bożym, oni też będą cierpieli ten sam ból. Piekło, które przyniosą milionom, pociągnie za sobą karę, porównywalną do ognia, który codziennie płonie w wiecznej otchłani.

Bramy Niebios zostaną przed nimi zatrzaśnięte i będą krzyczeli, konając, gdy w Dniu Ostatecznym zostaną oślepieni Moim Światłem. Będą uciekali jak tchórze, którymi są, próbując znaleźć schronienie przed Moją Sprawiedliwością, ale nie będą mogli znaleźć miejsca ukojenia. Oślepieni, będą biegli, upadali i nie będą mieli gdzie się udać. Pozostaną z tyłu, bo żaden z nich nie będzie miał siły ani woli, by prosić Mnie o pomoc, całkowicie bowiem odcięli się od Życia, które mogli mieć, ale z którego już nie będą mogli korzystać.

Słuchajcie Mnie teraz, gdy uroczyście oświadczam, że człowiek, który żyje Moim Słowem i który pozostaje Mi wierny, nie ma się czego obawiać. Człowiek, który Mnie przeklina i zdecydowanie zamyka sobie drzwi do Mojego Królestwa, zostanie odrzucony.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…z-ich-nikczemne-postepowanie-bedzie-jeczala-z-bolu

_________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Nadchodzące deszcze, powodzie i zniszczenia upraw będą wynikiem kary z Nieba

_________________________________________________________