Každé málo pomôže - Gloria.tv

Pomôžte Gloria.tv dosiahnuť cieľ našej letnej kampane vo výške 25 000 EUR.

Gloria.tv je skvelý spôsob, ako nadviazať online kontakty s katolíkmi, zdieľať komentáre a otázky, vyhľadávať a získavať zdroje a nájsť správy, ktoré nikde inde nenájdete.

Gloria.tv môžete sledovať a užívať si, môžete sledovať používateľov a svoje záujmy a tiež poskytnúť SVOJ príspevok. Gloria.tv je tiež zábava, posedenie s miestnosťou plnou ideálne inteligentných a vtipných katolíkov.

Páči sa vám, čo vidíte? Gloria.tv je bezplatná, ale niečo stojí. Každý mesiac potrebujeme niečo vyše 10 000 eur (to je výlučne na prevádzku tohto sociálneho média, nie na naše osobné živobytie). V lete, ako zvyčajne, naše príspevky klesajú. Ak teda môžete, pomôžte nám, prosím.

Vaše dary naozaj potrebujeme!

Môžete prispieť
Bankovým prevodom: AT67 6000 0102 1003 6488
Paypal/kreditnou kartou: kindful

Obrázok: © Bob Mical, CC BY-NC, #newsCofcafjvyq

Trepifajksl
Pokud se někdy stanete skutečně katolickým portálem a nikoliv hnízdem bludů a herezí, budu přispívat. Je to na vás :-)))
milboy
..asi by bolo načase, keby si si zriadil soj vlastný katolícky portál bez bludov a heretikov, ktorý si budeš sám spravovať, platiť všetky možné aj nemožné výlohy a nebudeš sa zadarmo priživovať na plodoch a pote iných!!!
Takže je to nielen na tebe ale aj na všetkých "spravodlivých" aby gloria.tv fungovala a dávala priestor aj tým, ktorí sa len priživujú ako cudzopasníci a len cicajú a nič …More
..asi by bolo načase, keby si si zriadil soj vlastný katolícky portál bez bludov a heretikov, ktorý si budeš sám spravovať, platiť všetky možné aj nemožné výlohy a nebudeš sa zadarmo priživovať na plodoch a pote iných!!!
Takže je to nielen na tebe ale aj na všetkých "spravodlivých" aby gloria.tv fungovala a dávala priestor aj tým, ktorí sa len priživujú ako cudzopasníci a len cicajú a nič nedávajú..
Trepifajksl
Nemám to v plánu. Pokud se něco prezentuje jako katolický portál, tak by logicky měl mít katolický obsah. Nevidím na tom nic nelogického. Zde se volně hlásají bludy, kope se do katolíků, propaguje New Age a další a další. Typicky zednářský výtvor na svádění lidí. Pod falešnou vlajkou. Jsme v 21. století a není problém, aby portál byl spravován veřejně známým administrátorem, který bude mít …More
Nemám to v plánu. Pokud se něco prezentuje jako katolický portál, tak by logicky měl mít katolický obsah. Nevidím na tom nic nelogického. Zde se volně hlásají bludy, kope se do katolíků, propaguje New Age a další a další. Typicky zednářský výtvor na svádění lidí. Pod falešnou vlajkou. Jsme v 21. století a není problém, aby portál byl spravován veřejně známým administrátorem, který bude mít zodpovědnost. Ale to samozřejmě není úmyslem odvěkých nepřátel Pána Ježíše Krista.
Coburg shares this
378