Radek33
21.8K

Wstrząśnięty Jan Paweł II,ukryta przerażająca III Tajemnica Fatimska-czy to już przesądzone?

TRZECI I OSTATNI PROROK FATIMY
- BĄDŹ ŚWIADOMY.

(Siostra Lucia)
"Kiedy świat prosi o pokój i bezpieczeństwo i pokutuje się za całe zło, które wyrządził, nadeszło nagłe zniszczenie nowego armagedonu i wszyscy będą cierpieć. "
To były proroctwa Panny Fatimskiej, gdy objawiła się trójce dzieci w 1917 roku i powiedziała, że w tej dniu 2025 roku dobiegnie końca.
Lucia miała zaledwie 10 lat, kiedy odbyły się występy, które rozpoczęły się 13 maja 1917 roku. Lucia i jej dwie kuzynki widziały Maryję Pannę na złotym drzewie przez okres sześciu miesięcy.
Religijna Karmelitanka Łucja Niepokalanego Serca, ostatnia ocalała z trójki dzieci, które otrzymały certyfikat do Maryi Panny w portugalskim mieście Fatima, zmarła w wieku 97 lat 14 lutego 2005 roku Zmarł w klasztorze Carmelo w Coimbra, gdzie mieszkał od 1948 roku.
Tę wiadomość przeczytał papież Jan Paweł II, który postanowił nie ujawnić tej tajemnicy, ponieważ myślał, że uczynienie tego wywoła na świecie panikę i rozpacz.
Teraz ujawnia się kolejna część tej wiadomości.

Łucja najpierw przekazała wiadomość papieżowi Janowi Pawłowi II, który po przeczytaniu bardzo drżał i postanowił nie upubliczniać jej ze strachu przed reakcją.
Dziewica powiedziała do Lucii:
"Nie bój się, kochanie. Jestem Matką Niebios, mówię do Ciebie i proszę, abyś upublicznił to przesłanie całemu światu. W ten sposób znajdziesz silny opór.
Posłuchaj i zwróć uwagę na to, co mówię: Grzechy ludzi muszą być odpuszczone. Z pokornym błaganiem powinni prosić o przebaczenie za grzechy, które popełnili i te, które mogli popełnić. Chcesz, żebym dał Ci znak, aby każdy mógł zaakceptować moje słowa, które przez Ciebie mówię do ludzkości. Widzieli cud Słońca, wszyscy wierzący, niewierzący, rolnicy, obywatele, mędrcy, dziennikarze, świecki, kapłani, wszyscy widzieli.
Wielka kara spadnie na całą ludzkość, nie dziś, nie jutro, ale w drugiej połowie XXI wieku. Ja już ujawniłem dzieciom Melanię i Massimino, "La Salette", a dziś powtarzam wam, ponieważ ludzkość zgrzeszyła i nadepnęła na dar dany przez Boga. Nigdzie na świecie nie będzie porządku i szatan króluje w najwyższych stopniach, które wyznaczają grunt rzeczy, bo ludźmi kieruje diabeł, siejąc wszędzie nienawiść i zemstę.
Ludzie tworzą zabójczą broń, która może zniszczyć świat w kilka minut.
Połowa ludzkości może być strasznie zniszczona.
Będą konflikty pomiędzy religijnymi rozkazami.
Bóg pozwoli, aby wszystkie zjawiska naturalne takie jak dym, grad, zimno, woda, pożar, powodzie, trzęsienia ziemi, wirus, niepogodę, straszne katastrofy i niezwykle zimne zimy jak te czasy kończą ziemię krok po kroku.
Będą choroby bez lekarstwa, ludzie szydzą ze świętych i kościoła.
Będą niekontrolowane zabójstwa, ludzie będą się zabijać nawzajem, wiele osób będzie cierpieć.
Niektóre zjawiska przyrodnicze wystąpią przed 2025 r., a następnie będą kontynuować z większą intensywnością i większym niszczeniu, klimat nagle zmieni się na ek
Nie przeżyją, brak im jałmużny dla bliźniego i nie kochają się nawzajem tak jak mój Syn Jezus ich kochał.
Wielu będzie chciało być wśród zmarłych, bo miliony ludzi straci życie w kilka sekund a inni za bardzo cierpią, przyjdą nowe sposoby życia i przyczynią się do zniszczenia, aby dać im więcej władzy i tym samym pielęgnować swoje odrętwiałe To wyścig.
Kary, które czekają nas na Ziemi są niewyobrażalne, ale na pewno nadejdą.
Bóg pomaga światu, ale kto nie świadczy o wierności synowi Bożemu, Jezusowi Chrystusowi, zostanie zniszczony, ponieważ wielu się od niego odwróciło, a On nic z tym nie może zrobić.
Ojciec Agostino, który przebywa w Fatimie, otrzymał pozwolenie od papieża Pawła VI na odwiedzenie swojej siostry Łucji.
Ojciec Augustyn wyraża, że przyjęła go bardzo słabo, ze łzami w oczach i powiedziała do niego:
"Ojciec Maryja Dziewica jest bardzo smutna, ponieważ nikt nie jest zainteresowany jej proroctwem z 1917 roku, ludzie mają gdzieś to proroctwo.
Tak więc, podczas gdy dobrzy powinni kroczyć wąską ścieżką; niegodziwi idą szeroką drogą, która prowadzi ich prosto do zagłady i wierzą, Ojcze, że kara nadejdzie wkrótce od 2020 roku i przyjdzie z mocą mocą.
Wiele dusz może zostać utraconych, a wiele narodów i państw zniknie z Ziemi; świat może być stracony na zawsze.
Nadszedł czas, aby wszyscy przekazali przesłanie Maryi Panny jej rodzinie, jej przyjaciołom i całemu światu.
Jesteśmy blisko ostatniej chwili, ostatni dzień i zbliża się katastrofa.
(UWAGA) NA CO CZEKASZ?
Wszędzie mówi się o pokoju i bezpieczeństwie, ale kara przyjdzie bez powstrzymania tego.

Ta wojna może zniszczyć wszystko, wszystko, będzie katastrofą.
Ciemność spadnie na nas wtedy przez 72 godziny (3 dni) i trzecia część, która przetrwa te 72 godziny ciemności i poświęcenia; zacznie żyć w NOWEJ ERZE.
W bardzo zimną noc dziesięć minut przed północą (czasu Portugalii) WIELKIE TRZESIENIE ZIEMI wstrząśnie ziemią przez osiem
Ci dobrzy, którzy głoszą proroctwo Panny Fatimskiej,
NIE TRZEBA SIĘ BAĆ, ale inni poniosą konsekwencje ignorancji tego ostrzeżenia, trzęsienie ziemi spowoduje zniszczenie dużej części ziemi, niektóre części się rozdzieli i spowodują wielkie katastrofy
CO ZROBIĆ?...
Siostra Lucia mówi to, co powiedziała Dziewica:
"Nie wychodź z domu i nie wpuszczaj obcych, będą nowe i nieznane osoby, które będą wyglądać dobrze gadatliwie i powiedzą, żeby do nich dołączyć, ich nowa rasa i styl życia, nie zaakceptujemy tego! "
Ci nowi "ludzie" skorzystają z katastrofy, która wydarzy się na świecie (ziemi)...
Siostra Lucia kontynuuje to, co zostało jej ujawnione:
Żebyście mogli się przygotować i pozostać przy życiu, jak moje dzieci, które również traktują to ostrzeżenie poważnie, dam wam następujące znaki:
To będzie bardzo zimna noc. Będzie podczas silnego wiatru...
Nastanie ucisk i wkrótce zacznie się trzęsienie ziemi, które sprawi, że ziemia będzie mocno drżała...
Zamknijcie drzwi i okna w domu i nie rozmawiajcie z nikim, kogo nie ma w domu...
Nie patrz na zewnątrz, nie bądź ciekawy, bo to jest gniew Pana..
Zapal błogosławioną świecę, przez trzy dni żadne inne światło nie może świecić...
Ruch będzie tak gwałtowny, że przesunie ziemię o 230 stopni, a następnie wróci do normalnej pozycji...
Wtedy nastąpi totalna ciemność, która okryje całą Ziemię. Wszystkie złe duchy zostaną rozpuszczone i uwolnione, czyniąc wielkie szkody duszom, które nie chciały usłyszeć tego przesłania i tym, którzy nie chcą się nawrócić...
Wszystko będzie ciemne, a w Niebie pojawi się wielki mistyczny krzyż, który przypomni nam cenę, jaką Syn Boży, Jezus Chrystus, zapłacił za nasze odkupienie.
Siostra Lucia nadal odnosi się do tego, co zaufała jej Dziewica:
Modlimy się w następujący sposób:
O Boże przebacz nasze grzechy, ocal nas od ognia piekielnego i zabierz do Nieba wszystkie dusze, szczególnie najbardziej potrzebujące Twojego miłosierdzia. „
Ci, którzy wierzą w przesłanie, które Bóg wysyła i przekazują innym, niech niczego się nie obawiają w Wielki Dzień Pana...
Ci, którzy milczą, będą teraz odpowiedzialni za tę dużą liczbę dusz utraconych przez ignorancję...
Gdy ziemia już nie drży, ci, którzy nie wierzą w Pana naszego, zginą okropnie...
Wiatr przyniesie wszędzie gaz, wirusa i wodę...
Więc słońce znów wzejdzie...
Wielu może żyć po tych katastrofach...
jak już zaczęli to nie mogą z żadnego powodu wyjść poza dom bo Bóg nie chce żeby którekolwiek z jego dzieci widziało gdy karze tych grzeszników jak cierpią i nie chce żeby widzieli jaki ból spowoduje tym nikczemnym ludziom brednie...
Musimy zrozumieć, że Bóg pozwala na to wszystko przejść i musimy zrozumieć, że Bóg ukarze wszystkich tych, którzy go nie słyszeli i to, co mówi w tym tekście, tyle paniki wywołało bo Bóg uwolni swój niekontrolowany gniew i znajdzie tych wszystkich którzy obrazili On i oni zniszczyli świat...
Pamiętajmy, że słowo Boże nie jest zagrożeniem, ale dobrą nowiną.
Krystian N.
Brednie wyssane z palca, dla naiwnych.
V.R.S.
Pomijając tłumaczenie ziemniakiem robione, ten tekst powyżej to baśnie dla przygłupków, którzy nie dbają o źródła. Pierwszy z brzegu przykład oczywistej bredni:
"Ojciec Agostino, który przebywa w Fatimie, otrzymał pozwolenie od papieża Pawła VI na odwiedzenie swojej siostry Łucji.
Ojciec Augustyn wyraża, że przyjęła go bardzo słabo, ze łzami w oczach i powiedziała do niego:
"Ojciec Maryja Dziewic…More
Pomijając tłumaczenie ziemniakiem robione, ten tekst powyżej to baśnie dla przygłupków, którzy nie dbają o źródła. Pierwszy z brzegu przykład oczywistej bredni:
"Ojciec Agostino, który przebywa w Fatimie, otrzymał pozwolenie od papieża Pawła VI na odwiedzenie swojej siostry Łucji.
Ojciec Augustyn wyraża, że przyjęła go bardzo słabo, ze łzami w oczach i powiedziała do niego:
"Ojciec Maryja Dziewica jest bardzo smutna, ponieważ nikt nie jest zainteresowany jej proroctwem z 1917 roku, ludzie mają gdzieś to proroctwo."

Ojciec Augustyn Fuentes rozmawiał owszem z siostrą Łucją, która wypowiedziała podobne słowa (a o. Fuentes cytował je po raz pierwszy podczas konferencji 22 maja 1958 r. ), ale pod koniec roku 1957 kiedy to Montini nie rozpoczął jeszcze demolki Kościoła (treść tej rozmowy opublikował m.in. archiwista Fatimy ks. Joachim Alonso w książce La Verdad sobre el Secreto de Fatima).

A potem to już... poszły konie po betonie czyli wyssane z brudnego palca rzekome proroctwo.

"Jeśli kochasz Boga, zostaw amen i udostępnij w siedmiu grupach na Facebooku."
---
Jeśli kochasz Boga autorze tych bzdur - przestań rozsiewać brednie.