Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks316
Szczepienia
1

Szczepionkowa pokrętna logika

Szczepionki są jedynym produktem, który korzysta z odwróconej rynkowej logiki: Im większy niewypał, tym lepszy mają rozgłos, reklamę i sprzedaż.

Większość wybuchów chorób zakaźnych, oczywiście występuje wśród dzieci wcześniej szczepionych. W sumie nic dziwnego, jeśli wziąć pod uwagę to, że jeden z czołowych naukowców przemysłu szczepionkowego kilka lat temu stał się informatorem odsłaniającym rąbka tajemnicy jak wygląda „nauka” kryjąca się za szczepionkami, a nawet stwierdził, że wybuchy spowodowane są szczepionką MMR z powodu jej wysokiej nieskuteczności.

Przemysł szczepionkowy już dawno temu zorientował się, że jeśli ich produkt faktycznie będzie działał to stanie się nie potrzebny i wypadnie z interesu. Po tym wszystkim kto potrzebowałby szczepionki np. przeciwko odrze, jeśli nie byłoby już odry, którą można by straszyć, aby ludzie się zaszczepili?Najważniejszą cechą wszystkich współczesnych szczepionek jest to, że są one celowo zaprojektowane tak, aby mieć wysoki współczynnik zawodności. Zapewnia to ciągłość wybuchu chorób z klasycznego równania „problem-reakcja-rozwiązanie”, które wysyła w popłochu rodziców do lekarza, aby ich dzieciom wstrzyknięto kolejną porcję rtęci, formaldehydu, MSG czy aluminium.

Nie zostało to wyssane z palca; pochodzi wprost ze słów złożonych pod przysięgą przez dwóch szczepionkowych naukowców z firmy Merck. Naukowcy ci, którzy są zwolennikami szczepionek, nie mogli pozostać cicho, kiedy wielokrotnie wydawano im polecenia popełnienia naukowego oszustwa podczas badań nad szczepionką MMR. Można przeczytać o tym w tym artykule opisującym szczegóły z tego zaprzysiężonego zeznania.

August 27, 2014 Press Release, “Statement of , Ph.D., Regarding the 2004 Article Examining the Possibility of a Relationship Between MMR Vaccine and Autism”

Poniższa infografika wyjaśnia jak przemysł szczepionkowy naprawdę działa. Wszystko rozchodzi się oto, żeby produkować wadliwy towar, który przyczynia się do wybuchu chorób, a następnie wykorzystanie tych epidemii do sprzedawania jeszcze większej ilości wadliwego towaru łatwowiernemu społeczeństwu, które jest zbyt zajęte, aby zapoznać się z ulotkami szczepionek w których w wielu przypadkach otwarcie przyznane jest, że szczepionki to naukowy żart bez wsparcia jakimikolwiek badaniami klinicznymi.

Ten schemat działa tylko dlatego, że nikt w mediach głównego nurtu kiedykolwiek nie odważył się zbadać rzeczywistych dowodów oszustwa ze strony przemysłu szczepionkowego. Dogmatyka otaczająca szczepienia jest „poza wszelką wątpliwością”, co oznacza, że jest to oczywiście złośliwe oszustwo.

Prawdziwa nauka nie boi się prawdziwych pytań.

Prawdziwa nauka wytrzymuje krytykę; przemysł szczepionkowy nie.

#1. Producenci szczepionek produkują szczepionki o których wiedzą, że tak naprawdę nie działają.

#2. Gdziekolwiek spojrzeć, dzieciom wstrzykuje się wadliwe szczepionki myśląc, że od tego momentu mają odporność.

# 3 Z powodu wadliwych szczepionek występują wybuchy chorób.

# 4 Media przeobrażają wybuchy chorób w masową histerię, fałszywie twierdząc, że nieszczepione dzieci są temu winne.

# 5 Każdy zostaje zaszczepiony tą samą trefną szczepionką, która zawiodła za pierwszym razem. W ten sposób osiągnięty zostaje cel podporządkowania polityce szczepień i medyczne posłuszeństwo.

# 6 Kiedy wybuch choroby naturalnie wypali się, media twierdzą, że dzięki szczepionkom osiągnięto zwycięstwo nad chorobą, a więc „udowodniono”, że to działa.

# 7 POWTARZAJ CO ROKU!

Źródło: Szczepionkowa pokrętna logika
Nemo potest duobus dominis servire !
Przemysł szczepionkowy już dawno temu zorientował się, że jeśli ich produkt faktycznie będzie działał to stanie się nie potrzebny i wypadnie z interesu. Po tym wszystkim kto potrzebowałby szczepionki np. przeciwko odrze, jeśli nie byłoby już odry, którą można by straszyć, aby ludzie się zaszczepili?Najważniejszą cechą wszystkich współczesnych szczepionek jest to, że są one celowo zaprojektowa…More
Przemysł szczepionkowy już dawno temu zorientował się, że jeśli ich produkt faktycznie będzie działał to stanie się nie potrzebny i wypadnie z interesu. Po tym wszystkim kto potrzebowałby szczepionki np. przeciwko odrze, jeśli nie byłoby już odry, którą można by straszyć, aby ludzie się zaszczepili?Najważniejszą cechą wszystkich współczesnych szczepionek jest to, że są one celowo zaprojektowane tak, aby mieć wysoki współczynnik zawodności. Zapewnia to ciągłość wybuchu chorób z klasycznego równania „problem-reakcja-rozwiązanie”, które wysyła w popłochu rodziców do lekarza, aby ich dzieciom wstrzyknięto kolejną porcję rtęci, szczepienia.wybudzeni.com/formaldehyd-w-szczepionkach/, MSG czy aluminium.