וב כיצד אתה אומר להתראות אינטרפקס - מדענים הוכיחו בניסויים את התכונות המופלאות של סימן הצלב והתפילה.

תמונה אדום-צבע לא נכון שגוי אוקי

"גילינו שלמנהג הישן להכין את סימן הצלב על אכילה ושתייה לפני הארוחות יש משמעות מיסטית עמוקה. יש יישום מעשי מאחוריו: מזון מנקים ממש בן רגע. זה נס גדול שקורה ממש כל יום ", אמרה הפיזיקאית אנג'לינה מלאחובסקאיה, שצוטטה עיתון ז'יזן ביום שישי.

מלאחובסקאיה חקר את הכוח הזה של סימן הצלב יחד עם ברכת הכנסייה כבר כמעט עשר שנים. היא ערכה ניסויים רבים שאומתו שוב ושוב לפני שהתוצאות שלהם פורסמו.

בפרט, היא גילתה את המאפיינים הייחודיים של חיידקים של מים שהתברכו בתפילה ובסימן הצלב. על פי העיתון, המחקר גילה גם מאפיין חדש, שלא היה ידוע בעבר של דבר אלוהים, והוא שינוי מבנה המים, מה שמגדיל משמעותית את צפיפותם האופטית באזור הקצר של הספקטרום האולטרה סגול.

מדענים אימתו את השפעת תפילת האדון ואת סימן הצלב על חיידקים פתוגניים. נלקחו דגימות מים לבדיקות ממאגרים שונים - בארות, נהרות, אגמים. כל הדגימות הכילו טפילוקוקוס זהוב, חיידקים קוליפורמיים. אולם התברר שאם נאמרה תפילת האדון וסימן הצלב ייעשה עליהם, מספר החיידקים המזיקים יפחת בשבע, עשר, מאה ואף למעלה מאלף פעמים.

הניסויים בוצעו באופן שלא יכללו את ההשפעה האפשרית של הצעה נפשית. התפילה נאמרה על ידי המאמינים והלא מאמינים, אך מספר החיידקים הפתוגניים בסביבות שונות עם קבוצות שונות של חיידקים המשיך לרדת בהשוואה לתבניות הייחוס.

מדענים הוכיחו גם את ההשפעות המועילות שיש לתפילה ולסימן הצלב על אנשים. לחץ הדם התייצב בכל הנבדקים ומדדי הדם השתפרו. מעניין שהאינדיקטורים השתנו לכיוון הריפוי הדרוש: אצל אנשים הסובלים מיתר לחץ דם, לחץ הדם הועלה ואצל אנשים עם יתר לחץ דם הוא הורד.

עוד צוין כי אם סימן הצלב מתבצע ביד, בשלוש אצבעות מקופלות ללא מצפון או ממוקמות מחוץ לנקודות הנחוצות - מרכז המצח, מרכז מקלעת השמש והגומות בזרועות ימין ושמאל - התוצאה החיובית הייתה חלשה משמעותית או נעדרה בכלל.
מָקוֹר interfax-religion.com/?act=news&div=1173