Brutalny mord 29-latka na tłocznej arterii Nowego Światu

Trafny komentarz słowny i graficzny od naszych działaczy z Warszawy... Brutalny mord 29-latka na tłocznej arterii Nowego Światu jest sprawą na wskroś bulwersującą. Tym bardziej z powodu prób jego zatuszowania przez mainstream! Nie godzimy się na to! Nagłaśniajmy gdzie się da. Jak widać społeczna presja jest niezbędna, abyśmy mieli szansę z powrotem czuć się bezpiecznie w polskich miastach...

Przypominamy piątkową, nadzwyczajną konferencję Korony w tym temacie: Konfederacja Korony Polskiej - Nikt nie może czuć się bezpiecznie w Polsce. Minister Mariusz Kamiński do dymisji! | Facebook Prosimy o jej udostępnianie!

Grzegorz Braun: „Śmierć, którą moglibyśmy dotąd kojarzyć z przedmieściami Paryża, slumsami Nowego Jorku – dzieje się tu, teraz, w Warszawie. Nie przesądzamy wyników śledztwa, liczymy tylko, że zostało ono wszczęte i jest intensywnie prowadzone!

Zwracamy uwagę na to, że daje się we znaki poprawność polityczna, ponieważ policja, poszukująca sprawców tego mordu, (...) reglamentuje informuje dotyczące scenerii, uczestników (...). Mowa jest o wszystkim, tylko nie o tym, że sprawcy najprawdopodobniej posługiwali się językiem innym niż polski.

Jak widać zarówno dyplomaci, jak i zwykli polscy obywatele nie mogą liczyć na bezpieczeństwo na ulicach miasta stołecznego Warszawy!”

#Warszawa #Morderstwo #Obcokrajowcy #Imigracja #Bezpieczeństwo #MSWiA #KamińskiDoDymisji #KonfederacjaKoronyPolskiej #GrzegorzBraun | Korona Warszawa
starski
Symboliczny ukraiński nóż w plecy Polakowi.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU